Pomozite mi molim vas!

  • Začetnik teme Slomljena
  • Datum pokretanja
S

Slomljena

Gost
Imam momka koga veoma volim i cenim, i on voli i ceni mene takodje, ali kad vodimo ljubav, prvo zeli da mu ispusim a onda da me udara penisom po licu, a meni se to ne svidja, ali ne smem da mu se suprostavim... sta da radim?
 
Stvarno svasta!Pa on bi mogao i da te mlati od batina i ti opet ne bi nista rekla!?
Sedi sa njim i otvoreno razgovaraj o tome.Sex treba da bude nesto u cemu cete oboje da uzivate a ne da on uziva a ti da se osecas ponizeno.
Lepo mu reci sta ti odgovara a sta ne.
 
Znas kako.Imas mogucvnost da mu direktno kazes sta ti se dopada a sta ne.Ili Uradi neku stvar u toku sexsa za koju si sigurna da mu neprija.I koliko god se bunio ti to stalno ponavljaj.Kada otvoreno bude rekao da mu takve stvari neodgovaraju.Imas mogucnost da izneses i ti svoje svoj stav,po pitanju tvog problema.Valjda ce shvatiti.
 
Slomljena:
Imam momka koga veoma volim i cenim, i on voli i ceni mene takodje, ali kad vodimo ljubav, prvo zeli da mu ispusim a onda da me udara penisom po licu, a meni se to ne svidja, ali ne smem da mu se suprostavim... sta da radim?
dobro te poštuje kad mu se ne smiješ suprostaviti.je li možda upitao slažeš li se ti sa tim mlaćenjem ku... po licu.
curo ne daj da ti radi nešto što ti se ne sviđa.
 
e hanibal, stvarno si izvukla temu iz naftalina bre, al nema veze, nadam se da je mlada dama presudila i da je rpomenila sebe od 2003, valjda je sazrela. Al ovo stvarno nema smisla, to je tipicno kad su u vezi dvoje sa razlicitim iskustvima pa onda onaj neiskusniji trpi i trpi!
 
e uredu je,da,bas smo mi jadne male zene.Zene su u 90% slucajeva hrabrije od muskaraca,stvar je u tome sto zbog nekih glupih,zadrtih,citaj balkanskih,pravila o tome ko je sta u kuci to ne dolazi do izrazaja.Ljudi se vecinom tako ponasaju ne jer se boje da istaknu svoje stavove vec jer veruju da to tako treba.To je pogresno vaspitanje ili postovanje pogresnih ili starih autoriteta.Za sta treba vise hrabrosti-da tipu kazes,ej nemoj vise to da radis,ne prija mi,ili da okacis ovakvu temu na forum pa da posle citas razne komentare tipa-glupaco,itd.
Ne mislim da si kukavica ili bilo sta slicno,slobodno mu reci sta ti prija a sta ne.Ako te voli bice ga sramota sto te je terao na tako nesto.Opet i ti si kriva-kako on da pogodi sta nije ok kad neces da mu kazes?
 
Slomljena:
Imam momka koga veoma volim i cenim, i on voli i ceni mene takodje, ali kad vodimo ljubav, prvo zeli da mu ispusim a onda da me udara penisom po licu, a meni se to ne svidja, ali ne smem da mu se suprostavim... sta da radim?


Pa vjerovatno je malo u sado-maso fazonu,mislim pali ga to.Ako je to samo za vrijeme sexa,pa nije to nista strasno,ljudi imaju razlicite nagone.Tako i on.Ali ako te i izvan sexa tuce,onda znas i sama,bjezi od njega.Neznam sta da ti kazem,nisi opsirnije napisala..Ali kao sto malocas rekoh ako je samo u sexu,sjedi i razgovaraj sa njim.Sve se moze razgovorom rijesiti.Bar mislim..
 
nivea_soft:
e uredu je,da,bas smo mi jadne male zene.Zene su u 90% slucajeva hrabrije od muskaraca,stvar je u tome sto zbog nekih glupih,zadrtih,citaj balkanskih,pravila o tome ko je sta u kuci to ne dolazi do izrazaja.Ljudi se vecinom tako ponasaju ne jer se boje da istaknu svoje stavove vec jer veruju da to tako treba.To je pogresno vaspitanje ili postovanje pogresnih ili starih autoriteta.Za sta treba vise hrabrosti-da tipu kazes,ej nemoj vise to da radis,ne prija mi,ili da okacis ovakvu temu na forum pa da posle citas razne komentare tipa-glupaco,itd.
Ne mislim da si kukavica ili bilo sta slicno,slobodno mu reci sta ti prija a sta ne.Ako te voli bice ga sramota sto te je terao na tako nesto.Opet i ti si kriva-kako on da pogodi sta nije ok kad neces da mu kazes?
Shta se palis? Vidish da je ovo neko postavio iz za*ebancije.A ako to nije slucaj onda joj tvoj govor sigurno nece pomoci. Jer onda joj nema pomoci.
 
Slomljena:
Imam momka koga veoma volim i cenim, i on voli i ceni mene takodje, ali kad vodimo ljubav, prvo zeli da mu ispusim a onda da me udara penisom po licu, a meni se to ne svidja, ali ne smem da mu se suprostavim... sta da radim?

:roll: Bas te vala voli...ajde ono za pusenje...ali sto te brate "lema"? :?:
Ma sutni ga,pa naci pristojnog momka koji voli da daje i uzima...(kao ja),jos da je nezan i pazljiv! :D
 

Back
Top