TREBA MI POMOC!!!

Backspace:
dve duse:
Cao svima!Decko mi je u inostranstvu,i nikada nisam chatovala do sada.Moze li mi neko objasniti kako da stupim u kontakt sa njim preko krstarice?Nikako ne mogu da otvorim pricaonicu!?

Pozovi ga na ovaj chat http://www.theoworlds.com/avatar/
Imate podijum za igru,bar,bastu itd.I nema nikog.Mozete da uzivate u intimnosti :D :D :D
kako se toga nisam pre setio....
 
E ja sam chatovala ranije, davno, i probam pre neki dan da se povezem preko mirca, kad ono nece, pise "connection refused".Ranije sam znala kako da se povezem, takodje nije bilo moguce da to ucinim regularnim putem, kucala sam neku komandu, nick i broj al' ne secam se tacno sta.'Aj pomagajte, valjda neko zna. :(
 
S_K_V_O:
E ja sam chatovala ranije, davno, i probam pre neki dan da se povezem preko mirca, kad ono nece, pise "connection refused".Ranije sam znala kako da se povezem, takodje nije bilo moguce da to ucinim regularnim putem, kucala sam neku komandu, nick i broj al' ne secam se tacno sta.'Aj pomagajte, valjda neko zna. :(
Prvo moras da proveris da li je mIRc konfigurisan kako treba za server krstarice,kao drugo kad pritisnes connect onda kad izadju svi oni silni brojevi i slova pri kraju ima jedan broj s tvojim nickom koji trebas da ukucas ili samo copy/paste da bi te pustili u sobu.
 
e,z super vam je www.skype.com!
skinete oboje program,ulogujete se...i mozeset i da chetujete i da pricate uzivo!
a nista ne kosta...
ko nije probao,probajte fora je strava
 
xpajamacax:
e,z super vam je www.skype.com!
skinete oboje program,ulogujete se...i mozeset i da chetujete i da pricate uzivo!
a nista ne kosta...
ko nije probao,probajte fora je strava
Da,to je odlicno, pricate po ceni lokalnog razgovora...
MOzete da se prijavite na MSN.I to je lepo.
 
Vragolasta Amfibija:
xpajamacax:
e,z super vam je www.skype.com!
skinete oboje program,ulogujete se...i mozeset i da chetujete i da pricate uzivo!
a nista ne kosta...
ko nije probao,probajte fora je strava
Da,to je odlicno, pricate po ceni lokalnog razgovora...
MOzete da se prijavite na MSN.I to je lepo.
MSN je jos i najbolji,za Skype ti trebaju slusalice i mikrofon...
 
Vragolasta Amfibija:
xpajamacax:
e,z super vam je www.skype.com!
skinete oboje program,ulogujete se...i mozeset i da chetujete i da pricate uzivo!
a nista ne kosta...
ko nije probao,probajte fora je strava
Da,to je odlicno, pricate po ceni lokalnog razgovora...
MOzete da se prijavite na MSN.I to je lepo.
ma ne kosta nista!
mislim,u pravu si samo internet konekcija!
ali koriscenje programa i razgovor je za dz!
 
xpajamacax:
Vragolasta Amfibija:
xpajamacax:
e,z super vam je www.skype.com!
skinete oboje program,ulogujete se...i mozeset i da chetujete i da pricate uzivo!
a nista ne kosta...
ko nije probao,probajte fora je strava
Da,to je odlicno, pricate po ceni lokalnog razgovora...
MOzete da se prijavite na MSN.I to je lepo.
ma ne kosta nista!
mislim,u pravu si samo internet konekcija!
ali koriscenje programa i razgovor je za dz!
kosta jedino ako hoces sa kompa na kucni telefon da zoves,ali opet cena je mnogo manja nego inace...
 
dve duse:
e,ja sam se prijavila na MSN i otvorila i meni i njemu hotmail adresu,i meni se cini da je super.On je u San Dijegu i chatovace iz nekog caffea valjda cemo uspeti!Sta on treba da uradi?
samo mu treba program MSN 7.0 i acount njegov da bi se ulogovao,a ti ako znas njegovu adresu onda je uneses u listu i cekas da se on konektuje.
 
E sad sam probala, danas radi, prosli put nije hteo ni da mi izbaci tu poruku sa brojem koju treba da pejstujem a sada evo radi ok, verovatno da nije bilo do mene nego do Krste.
U svakom slucaju hvala! :D
 

Back
Top