AVG i kav zajedno

saladin119

Obećava
Poruka
71
imam avg serije sedam profesional, i redovno updatujem definicije, a primetio sam da mi komp blesavi, skeniram sa njim i nista, spyboot src&dist. i nista ad-aware nista dok nisam stavio KAV 5.0.149
i dopunio definicije skeniram kad T_D Win32.ist bar,java sdownloader ijos neko sranje kav ih pobrise
i sad je sve u redu
nista bez Kasperskog
 
saladin119:
imam avg serije sedam profesional, i redovno updatujem definicije, a primetio sam da mi komp blesavi, skeniram sa njim i nista, spyboot src&dist. i nista ad-aware nista dok nisam stavio KAV 5.0.149
i dopunio definicije skeniram kad T_D Win32.ist bar,java sdownloader ijos neko * kav ih pobrise
i sad je sve u redu
nista bez Kasperskog
......................
............................
Na testiranju Antivirusa Kaspersky je sa 90 % bio
uspjesan u otkrivanju virusa.
 
to sto je AVG propustio jedan virus (mada ako bi nam dao vise informacija o tvom AVG-u i bazi kao i o tome kada je updateovan i podatak gde se virus nalazio i naravno da li si AVG podesio na max za skeniranje on demand) ne znaci da je los... ALi ostaje ono pitanje: Koliko si ga podesio? kod mene AVg nije ni jedan jedini virus propustio ;) tako da ja ne mogu da ne posumnjam u tvoju izjavu... Mozda kada bi nam dao detalje koje sam ti trazio bi videli kakva je situacija...


AVG mozda ne propoznaje stare viruse ali nove... Ma daj ... A tek Worme... Cool ..

Daj informacije pa da sudimo :P
 

Back
Top