celulit?! :(

hAhaHahaH_devojka

Početnik
Poruka
50
drage moje,ajde pomozite ako znate bilo kakav "narodni lek" za ovu zensku muku.batali kreme i to,vezbanje i pravilna ishrana se podrazumeva,ali mora da ima jos nesto sto moze da posluzi.i da nalivam se vodom naravno.ae devojke ide leto..
 
moja sestra je koristila neki "brsljen gel" i bio je odlican! nije skup i celulit je skinula posle jedno meseca dana... probaj! ali nista nije toliko dobro kao voda i par malo vezbanja: zavi se u foliju( dobro) obuci debelu trenerku i vezbaj bar 15 min! srecno!
 
Da,i ja sam cula da brsljen pomaze....al meni je super ovaj vischyjev(kako se vec pise)lyposine....tek sam pocela da ga koristim i extra je...mada ja imam jako malo celulita :wink:
 
Meni brsljen nije nista pomogao a radila sam usput vezbe i pila mnogo vode...
Meni radi samo Avonov anticelulit gel i to ekstra. On smanjuje i obim divno mirise i koza je posle njega savrsena :D
A narodni lek ti je plivanje!
 
Hahahahah, jesi ti to Micotakis u novom ruhu? :lol: Celulit tema nikad ne umire!!!! :lol:

Moj skromni doprinos. Clarins Body Minceur. Malo skuplji gel, ali radi. Doduše, samo onoliko koliko dugo ga nanosiš.
A narodni lek, pa digni celulitno dupe, trči, vežbaj, plivaj, pij puno vode, zdravo se hrani, bla, bla, bla...
 
Queen_:
Hahahahah, jesi ti to Micotakis u novom ruhu? :lol: Celulit tema nikad ne umire!!!! :lol:

Moj skromni doprinos. Clarins Body Minceur. Malo skuplji gel, ali radi. Doduše, samo onoliko koliko dugo ga nanosiš.
A narodni lek, pa digni celulitno dupe, trči, vežbaj, plivaj, pij puno vode, zdravo se hrani, bla, bla, bla...
Taman sam htela da preporucim. :wink:
 
Ja koristim bršljen gel, znam tačno o čemu pričaš. Košta negde oko 65 dinara, više - manje i ima ga u biljnim apotekama.
Jedina mana mu je što od njega puca koža i stvaraju se strije pa ga ne maži svuda po telu već samo tamo gde više nema spasa koži.
Povedi računa o ishrani, probaj da ne konzumiraš testo, slatkiše i sve ostalo što se ''lepi'' proleće je, pa probaj da uneseš malo više voća i povrća u ishranu.
Ja se od vode nadujem kao burence tako da ne praktikujem one fazone sa 2l dnevno, sve mi se bućka u stomaku.
Masaža ti je obavezna, svaki dan za vreme tuširanja, postoji i jedan biljni preparat na bazi gloga za skidanje celulita i poboljšanje cirkulacije, isto, biljna apoteka - 120 din. Nakon tuširanja nek ti uđe u naviku da se mackaš kremicama a ujedno i masiraš...

Za par meseci više neće biti ni traga od njega. Jeste, dugo traje ali... Ništa se neće promeniti ako se nerviraš i pritiskaš mesta na koima je
 
chokolada:
Queen_:
Hahahahah, jesi ti to Micotakis u novom ruhu? :lol: Celulit tema nikad ne umire!!!! :lol:

Moj skromni doprinos. Clarins Body Minceur. Malo skuplji gel, ali radi. Doduše, samo onoliko koliko dugo ga nanosiš.
A narodni lek, pa digni celulitno dupe, trči, vežbaj, plivaj, pij puno vode, zdravo se hrani, bla, bla, bla...
Taman sam htela da preporucim. :wink:

Auu i ja :)) Znaci da stvarno vredi. Naravno, sam gel ne cini cuda, toga budite svesne. Potrebno je jos dosta muka i znoja pa da dodjete do svoje savrsene neceluliticne linije. Znaci, kardio vezbe poput trcanja, plivanja, biciklarenja, ili jednostavnog svakodnevnog duzeg, brzog hodanja uz dodatak gela daju potpune rezultate.
 
Meni je pomogla Lavera-body control. Ljubim je, zaista radi sve sto pise. Ne mora se bog zna kako utrljavati i masirati, jednostavno se razmaze. Idealno za lencuge :wink:

Ako nisi lenja masaza ce ti pomoci i bez krema.Negde sam cula da je trljanje socom od kafe bolje od bilo kakve kreme ali nisam jos probala
 
a hoces li nam reci gde si kupila tu kremicu Lavera body control, i koliko je platila? Posto ja licno prvi put cujem za nju...sto ne znaci da nije dobra. I posle koliko vremena koriscenja si primetila prve rezultate? :roll:
 

Back
Top