Skupština dobila novu stranku: PSS

katana_blade

Zainteresovan član
Poruka
226
Bez izbora u Skupštini Srbije: Lider PSS-a na stranačkoj skupštini (FoNet)


Bivši poslanik Srpske radikalne stranke Živadin Lekić danas je pristupio stranci Bogoljuba Karića, pokazavši novinarima u Skupštini Srbije pristupnicu toj stranci i fotografiju s liderom PSS-a Bogoljubom Karićem.

On je najavio da će mu se uskoro pridružiti još poslanika iz vladajućih, ali i opozicionih stranka i da će Pokret snaga Srbije uskoro formirati i svoj poslanički klub. Lekić je pozvao svog stranačkog lidera Bogoljuba Karića da sutra dođe u Skupštinu - na razgovor i ručak.

"Ja sam danas ovaj, pristupio snaga ovaj, Pokretu snaga Srbije. Potpisao sam pristupnicu i postao sam njihov član. Razlog za to, zato što je ovaj, to patriotska stranka i zato što ovaj, ekonomski može da vodi Srbiju i da građani Srbije žive mnogo bolje nego sada". Ovo su reči Živadina Lekića, ugostitelja iz Mladenovca, bivšeg radikala, a od danas poslanika nove parlamentarne stranke PSS.



Mi smo zaista zemlja cudesa, Karic ladno bez izbora ulazi u skupstinu i svima nam kroji kapu, jeste da me veKsla izuzetno nervira, ali ponekad je u pravu da smo mo Srbi jedna velika g*vna....
 
katana_blade:
Bez izbora u Skupštini Srbije: Lider PSS-a na stranačkoj skupštini (FoNet)


Bivši poslanik Srpske radikalne stranke Živadin Lekić danas je pristupio stranci Bogoljuba Karića, pokazavši novinarima u Skupštini Srbije pristupnicu toj stranci i fotografiju s liderom PSS-a Bogoljubom Karićem.

On je najavio da će mu se uskoro pridružiti još poslanika iz vladajućih, ali i opozicionih stranka i da će Pokret snaga Srbije uskoro formirati i svoj poslanički klub. Lekić je pozvao svog stranačkog lidera Bogoljuba Karića da sutra dođe u Skupštinu - na razgovor i ručak.

"Ja sam danas ovaj, pristupio snaga ovaj, Pokretu snaga Srbije. Potpisao sam pristupnicu i postao sam njihov član. Razlog za to, zato što je ovaj, to patriotska stranka i zato što ovaj, ekonomski može da vodi Srbiju i da građani Srbije žive mnogo bolje nego sada". Ovo su reči Živadina Lekića, ugostitelja iz Mladenovca, bivšeg radikala, a od danas poslanika nove parlamentarne stranke PSS.



Mi smo zaista zemlja cudesa, Karic ladno bez izbora ulazi u skupstinu i svima nam kroji kapu, jeste da me veKsla izuzetno nervira, ali ponekad je u pravu da smo mo Srbi jedna velika g*vna....
alo poda jedan i glavno o srbima sve najbolje
a ovo sa vasim paralamentom to resite sami
 
Strela:
To nije prvi put da vanparlamentarne stranke ulaze na ovaj način u parlament. Mora se jasno i precizno zakonski regulisati ova oblast i već jednom reći ko je nosilac mandata STRANKA ili POJEDINAC!

pa vidish... zdravorazumski je stranka

a po odluci raznih koshtunica u ustavnom sudu pre koju godinu, postao je pojedninac.

al ne brinite. ta poshast koju neznam kojim imenom da nazovem (Danica ih zove BIA, al ja se nebih slozio u potpunosti) sa svojim patriotama (DSS,legija, G17+ and company) se pita za sve u srbiji pa sad ako karic reshi da rushi njihove potrchke u skupshtini, lako ce promeniti zakon ;)

mada ja ni karica nevolem :(

a nadam se da ce josh nekog da kupi i da srushe ove majmunchine. a nadam se i da ce SPO da se dozove pameti i istupi iz vlade i stane na pravu stranu.
 

Back
Top