Skupština dobila novu stranku: PSS
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Skupština dobila novu stranku: PSS

Zainteresovan član katana_blade (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Skupština dobila novu stranku: PSS

Bez izbora u Skupštini Srbije: Lider PSS-a na stranačkoj skupštini (FoNet)

Bivši poslanik Srpske radikalne stranke Živadin Lekić danas je pristupio stranci Bogoljuba Karića, pokazavši novinarima u Skupštini Srbije pristupnicu toj stranci i fotografiju s liderom PSS-a Bogoljubom Karićem.

On je najavio da će mu se uskoro pridružiti još poslanika iz vladajućih, ali i opozicionih stranka i da će Pokret snaga Srbije uskoro formirati i svoj poslanički klub. Lekić je pozvao svog stranačkog lidera Bogoljuba Karića da sutra dođe u Skupštinu - na razgovor i ručak.

"Ja sam danas ovaj, pristupio snaga ovaj, Pokretu snaga Srbije. Potpisao sam pristupnicu i postao sam njihov član. Razlog za to, zato što je ovaj, to patriotska stranka i zato što ovaj, ekonomski može da vodi Srbiju i da građani Srbije žive mnogo bolje nego sada". Ovo su reči Živadina Lekića, ugostitelja iz Mladenovca, bivšeg radikala, a od danas poslanika nove parlamentarne stranke PSS.

Mi smo zaista zemlja cudesa, Karic ladno bez izbora ulazi u skupstinu i svima nam kroji kapu, jeste da me veKsla izuzetno nervira, ali ponekad je u pravu da smo mo Srbi jedna velika g*vna....

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Skupština dobila novu stranku: PSS

Citat Original postavio katana_blade
    Bez izbora u Skupštini Srbije: Lider PSS-a na stranačkoj skupštini (FoNet)

Bivši poslanik Srpske radikalne stranke Živadin Lekić danas je pristupio stranci Bogoljuba Karića, pokazavši novinarima u Skupštini Srbije pristupnicu toj stranci i fotografiju s liderom PSS-a Bogoljubom Karićem.

On je najavio da će mu se uskoro pridružiti još poslanika iz vladajućih, ali i opozicionih stranka i da će Pokret snaga Srbije uskoro formirati i svoj poslanički klub. Lekić je pozvao svog stranačkog lidera Bogoljuba Karića da sutra dođe u Skupštinu - na razgovor i ručak.

"Ja sam danas ovaj, pristupio snaga ovaj, Pokretu snaga Srbije. Potpisao sam pristupnicu i postao sam njihov član. Razlog za to, zato što je ovaj, to patriotska stranka i zato što ovaj, ekonomski može da vodi Srbiju i da građani Srbije žive mnogo bolje nego sada". Ovo su reči Živadina Lekića, ugostitelja iz Mladenovca, bivšeg radikala, a od danas poslanika nove parlamentarne stranke PSS.

Mi smo zaista zemlja cudesa, Karic ladno bez izbora ulazi u skupstinu i svima nam kroji kapu, jeste da me veKsla izuzetno nervira, ali ponekad je u pravu da smo mo Srbi jedna velika g*vna....
    alo poda jedan i glavno o srbima sve najbolje
    a ovo sa vasim paralamentom to resite sami

Zaslužan član Strela (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

To nije prvi put da vanparlamentarne stranke ulaze na ovaj način u parlament. Mora se jasno i precizno zakonski regulisati ova oblast i već jednom reći ko je nosilac mandata STRANKA ili POJEDINAC!

Domaćin commodore (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2005.
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano

dno

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio commodore
    dno
    hahaha to je igrokaz

Obećava i19kor (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano

Само ћу рећи:ЈААООООООО!!

Legenda
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Strela
    To nije prvi put da vanparlamentarne stranke ulaze na ovaj način u parlament. Mora se jasno i precizno zakonski regulisati ova oblast i već jednom reći ko je nosilac mandata STRANKA ili POJEDINAC!
    pa vidish... zdravorazumski je stranka

a po odluci raznih koshtunica u ustavnom sudu pre koju godinu, postao je pojedninac.

al ne brinite. ta poshast koju neznam kojim imenom da nazovem (Danica ih zove BIA, al ja se nebih slozio u potpunosti) sa svojim patriotama (DSS,legija, G17+ and company) se pita za sve u srbiji pa sad ako karic reshi da rushi njihove potrchke u skupshtini, lako ce promeniti zakon

mada ja ni karica nevolem

a nadam se da ce josh nekog da kupi i da srushe ove majmunchine. a nadam se i da ce SPO da se dozove pameti i istupi iz vlade i stane na pravu stranu.

Primećen član crni djordje (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Opet kazem:Karici?
    I spit on him...