Who wants to be a P.I.M.P. - odlicna internet igra

gospodin_labus

Početnik
Poruka
1
Nasao sam na netu odlicnu igru PimpsLord...igra je mikromenadzment svega na sta jedan PIMP moze da naidje u stvarnom zivotu...Poslastice su da vam treba konekcija kao za najobicniji chat,nista se ne downloaduje,i sve je potpuno besplatno...Igra se po principu krugova (turns) i totalno ste po tom pitanju nezavisni od drugih igraca...Na raspolaganju su vam:*****,majmuni,dileri,tasteri,oruzje,droga,$, kola,panciri,karteli i sve ostalo sto igru cini sto uzbudljivijom...Idite i uverite se sami na:

http://www.pimpslord.com/index.php?reffer=Nosedigger

mislim da sve ovo sto sam napisao vredi vaseg vremena provedenog tamo...
PS: osnovao sam kartel BALKAN_MAFIA pa kad dodjete svratite do mene :)
 
_guru_:
Ma to bi bilo extra nego problem je u tome sto koliko sam za sad skapirao karteli mogu da se prave samo na nivou jednog grada. Ja sam trenutno u Nju Jorku i ne seli mi se. Nosedigger i njegov kartel je u Moskvi. Gde si ti? Ako si u NY napravicu kartel pa cemo da pravimo dzigi bau.
ma ja sam u torontu,pa posto sam ja nov ako oces da se ja preselim u NY pa da napravimo kartel???
 
_guru_:
Ma to bi bilo extra nego problem je u tome sto koliko sam za sad skapirao karteli mogu da se prave samo na nivou jednog grada. Ja sam trenutno u Nju Jorku i ne seli mi se. Nosedigger i njegov kartel je u Moskvi. Gde si ti? Ako si u NY napravicu kartel pa cemo da pravimo dzigi bau.

I ja sam u NY i napravio sam kartel NightMob,pa ako si u komsiluku,svrati!
 

Back
Top