Sta biste pozeleli?

da vidimo ovako :
bar 5 jezika
neku opaku borilachku veshtinu
(ono kad neko krene da ti preti da ga ucutkash u dva poteza)
elan i polet za sve
ono malo automehanicharskih veshtina i kontanja tehnichkih stvari
neshto shto blokira grizhu savesti
nekih 300 GB memorije (sve da znam :D )
fantastichno poznavanje svih CAD programa i opcija
beskrajnu inspiraciju :lol:
oh da i obavezno neshto vezano za smisao
zhivota
 
Mislim da bi svaka zena trebalo da,pre svega,pozeli pravu i iskrenu ljubav nekog muskarca prema njoj!Isto mislim i za "obrnutu" situaciju.Prava ljubav i sve sto se izrodi iz takve ljubavi je nesto najlepse sto neko moze da dozivi!Bar ja tako mislim.
 
Ja bih prvo da ove jezike koje "znam" za ih stvarno znam i jos nekih 5 jezika.
Neki "zanat" npr. frizerka, snajderica...to za crne dane
A za moju dusu...pa da sam najbolji psiholog kako u privatnom zivotu - tako i profesionalno.

I da, voljela bih malo pakosti i mudrosti da mi se ugradi, jer toga UOPSTE NEMAM
 
daaaaaa... pogotovo dok sam išla u školu. Onako smorena listam knjigu pred očima tako da se od brojeva pravi mini crtani film i pomislim - kad bi moglo tako.... ali ne! Svaka strana traži maksimalno zadržavanje :cry:
Nikad se ne bih vratila tamo
 
ali ja ne znam odakle bih počela. Prvo recimo da sve ove jezike koje znam površno, naučim tako da mogu da se služim njima aktivno ko engleskim. Onda da imam takvu memoriju da sve što pročitam jednom odmah i zapamtim. I da ..... ma da znam sve sto me zanima, a mnogo toga me zanima :roll: :?
 
Ja bih najvise od svega volela da imam fotografsko pamcenje.
E a njega bih onda upotrebila da pre svega zavrsim ovaj moj fakultet, a onda i da briljiram u struci... da ne zaboravljam datume, imena... situacije

Osim toga, ne bi skodio neki cip koji ce automatski regulisati telesnu tezinu, bez obzira na to koliko jedem. Doduse jos uvek s tim nemam problema, ali godine se nizu a ja volim da mislim unapred...
 

Back
Top