KLADIONICA "SVASTARA"

MISKE_87

Obećava
Poruka
51
Video sam slicnu temu kafana svastara pa dodjoh na ideju da probam sa ovom temom.Ja cu jednom ili dvaput nedeljno da izbacim fudbalske i kosarkase meceve a vi izvolite prognozirajte konacan ishod,tacan rezultat,poluvreme kraj i ukupno golova.Zelim vam prijatan boravak i ocekujem vas u sto vecem broju.


hvala

izvolite tipujte: postavljeno:21.05.2005
01:28h

1.milan-palermo
2.kaljari-udineze
3.livorno-juve
4.kjevo-bolonja
5.levante-valensija
6.malaga-rasing
7.osasuna-espanjol
8.frajburg-shalke
9.kajzerslautern-verder
10.sosho-nant
11.marsej-lion
12.nica-okser

Sutra ocekujte jos neke utakmice posto nisam uzeo listu a za danas uzivajte.
:roll: :roll: :roll: :roll:
 
Konačno neko normalan....
HVALA MIŠKE!!! Ja ću se takođe potruditi da iznesem što više podataka vezanih za statistiku, sastav timova i nameštanja utakmica,
a svaki tiket koji uplatim nalaziće se upravo na ovom topicu.
Pozdrav.
Tomax
 
Imas losu karmu za kladionicu
sport.gif
 
Utorak/sreda: 17-18.5.05

1. LDU Kvito - RIVER PLATA ( X-2 ) k.5.5 ( X-1 ) -rezultat 2:1
2. Atletik Juniors - BOKA JUNIORS ( X ) k.3 ili ( 2 ) k.2.6 -rezultat 3:3

Sreda: 18.5.05

3. SPORTING - Cska ( X-1 ) k.4.75

-------------------------------------------------------

- R. Plata se pokazala kao apsulutni favorit u svim dosadašnjim mečevima u Kupu Libertadores (posle ponoći!).
- Boka Juniors se i nije baš nešto proslavila u gostima, ali itekako zna da pobedi, kad joj zagorucka pod nogama... a onda se iživljava nad protivničkom ekipom (Kup Lib.-posle ponoći!).
- Sporting je do sada pokazao da se radi o jednoj pametnoj i nadasve srčanoj ekipi! Mislim da CSKA neće uspeti da je iznenadi čak ni sa nerešenim rezultatom (Finale lige UEFA-Sreda!).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moj TIP: X-2 ; X ; X-1 ; ukupni koeficijent -78.38 ; ulog - 1.000,00 din ; moguć dobitak - 78.375,00 din

----------------------------------------------------------------PROMAŠAJ---------------------------------------------------------------
 
Sve je manje utakmica na raspolaganju, pa su tako i šanse za dobitak svedene na minimum.
Ali za nas prave kladioničare nema odmora! :wink:

Norveška 1 i 2 liga,
Finska 1 i 2 liga,
Švedska 1 i 2 liga,
Irska 1 i 2 liga...

a biće tu osim fudbala i vaterpolo, odbojka, formula1, tenis.... I NBA,i NBA... :lol:
samo opušteno. 8)
 
Sreda: 18.5.05

1. INTER - Kaljari ( 1 ) k 1.3
2. VADUZ -Lugano ( 1 ) k 1.55
3. Mejrin - IVERDON ( 2 ) k 1.45
4. SPORTING - Cska ( 1 ) k 2.2
5. IPSVIČ - Vest Hem ( 1 ) k 2.15

Četvrtak: 19.5.05

6. UDINEZE - Roma ( 1 ) k 1.9

------------- K A T A S T R O F A !!! ---------------
 
VisionOfDisorder:
"sporting, apsolutni favorit"

Bwahahahahahhahaha
Zar se ta glupost nije odnosila na River Platu? :lol: :lol: :lol:
Joj, bože... :lol: ... a kad se samo setim da sada treba da povratim izgubljeno samopouzdanje... :lol:
... i novac... :lol: :lol: :lol:

Daaaaa... zamalo da potrefiš... :lol: ... pored stative... :lol: :lol:
a da glupost bude veća... ja stavio X na drugom tiketu... :lol: ... i sutra bih čekao... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top