Izgubljeni - Nova tv

NSgirl

Zainteresovan član
Poruka
108
Jel to neko mozda gleda, utorkom u 21.3o na novoj tv, ako do sada niste pogledajte... :D
ja sam odusevljena sa tom serijom... ideja je stvarno dobra, avion se srusio a putnici koji su peziveli otkrivaju da se na tom ostrvu desavaju cudne stvari... svaki put upoznaje se neki drugi putnik... :D :D :D
 
NSgirl:
Jel to neko mozda gleda, utorkom u 21.3o na novoj tv, ako do sada niste pogledajte... :D
ja sam odusevljena sa tom serijom... ideja je stvarno dobra, avion se srusio a putnici koji su peziveli otkrivaju da se na tom ostrvu desavaju cudne stvari... svaki put upoznaje se neki drugi putnik... :D :D :D
Odavno nisam gledala zanimljiviju seriju ,stvarno odskace od ostalih toliko puta vidjenih do sad .Propustila sam polsednju ,sta je bilo?
 
Bas mi je drago da jos neko to gleda. :lol: U polslednjoj epizodi uglavnom je bilo reci o Shanon i njenom bratu , on je suise posesivan i placao je njenim momcima da je ostave na miru jer je mislio da je maltretiraju a ona ga je zapravo tako izigrala za pare, on se tako ponasa zato sto je zaljubljn u nju i sto su jednom spavali, inace nisu rodjeni brat i sestra. Lock i on jos nisu iskopali ono sto su nasli. Said i Shanon se zblizavaju... Lock je pomogao Bunu da ne bude tako posesivan...
 

Back
Top