Pismeni iz Srpskog!!

Mlaaden

Početnik
Poruka
32
Imam jednu molbu .!

Moj brat i sestra bi trebalo da za pismeni iz Srpskog napisu jednu od ove dve teme:
1.Ljubav,navika,panika.
2.Da li si sujeveran?

Malo su glupe teme…
Ako neko ima nesto slicno molim da sto pre posalje…ja bas I nisam dobar sa sastavima….
Moze I neki predlog…aj please hitno mi je!!
 
lancer-tomates-9548.gif
 
hehehe ja nisam pisao sastave nego skoro pa roman ispisem....za tih sat i po ispisem 7-8 strana...trajala mi jedna vezbanka jedan pismeni...ono ostane 2-3 strane ali to meni nema nista kad se raspisem...jos kad ga opalim po mojim recenicama...pocnem na jednoj zavrsim na drugoj strani...stilski odradjeno vrh perfektno filozofski osvrti i poredjenja komplet...te eseje skupljala profesorka...mislim da su jos tamo kod nje...
ali najgore mi pada kada treba posle da ga procitam...eeeee 8 strana...vec posle 3. ocu dumrem...svi zaspali posle 2. ja samo sto ne zaspim...
ali dala mi jednom 4...razlog na kraju navela mlooooogo ti dugacko...tacno se vidi da je do 4. strane ispravljala zareze, tacke(posto kao pravi nadrealista sto na um to na drum bez vodjenja racuna o interpunkciji...) :lol:
u prevodu mlooooogo sam mocan k`o nindza kornjace i mocni rendzeri zajedno :lol: :D
a ti ako u 3. god ne mozes da napises sastav...odma da se bacis u ladnu moravu :lol: :D
 

Back
Top