kosovo spot

vuk80:
Ma * im majku majcinu!
evo ga klasicna srboslavska reakcija
kada nista ne znate nemozete neumete nemocni ste kod vlastitih ociju usiju i ostalih ekstremiteta onda *ebete mater i sve po spisku
alo bre pa pisem vam vec dva dana o toj vasoj bruci i sramoti
pa diplomirani svetski mlatimudani se sprdaju sa srboslavcima sa vasom slavnom isposnickom istorijom vasim mitskim vitezovima
alo bre u norveskoj je dignuta cela halabuka oko tih par vojnika ali ***** se njima sta su oni vredjali srboslavce oni su naneli stetu ugledu norveske
a sta radi beogradska elita establisment pa jel vi uopste to imate pa kakve su to nemuste reakcije tipa
trebalo bi znate pa strasno pa cekamo da se preduzmu mere
pa da li je iko otiso od tih zjakana norveskom ambasadoru i procistio mu usi
ma jok ne bi se zacudio da se u srboslavskoj metropoli nadje neka budaletina i norveskoj napise izvinjenje jer su se vojnicine slabo *ajebavali na racun srboslavaca
ma znate sta srboslavci sram vas bilo
 
veKsla:
vuk80:
Ma * im majku majcinu!
evo ga klasicna srboslavska reakcija
kada nista ne znate nemozete neumete nemocni ste kod vlastitih ociju usiju i ostalih ekstremiteta onda *ebete mater i sve po spisku
alo bre pa pisem vam vec dva dana o toj vasoj bruci i sramoti
pa diplomirani svetski mlatimudani se sprdaju sa srboslavcima sa vasom slavnom isposnickom istorijom vasim mitskim vitezovima
alo bre u norveskoj je dignuta cela halabuka oko tih par vojnika ali ** se njima sta su oni vredjali srboslavce oni su naneli stetu ugledu norveske
a sta radi beogradska elita establisment pa jel vi uopste to imate pa kakve su to nemuste reakcije tipa
trebalo bi znate pa strasno pa cekamo da se preduzmu mere
pa da li je iko otiso od tih zjakana norveskom ambasadoru i procistio mu usi
ma jok ne bi se zacudio da se u srboslavskoj metropoli nadje neka budaletina i norveskoj napise izvinjenje jer su se vojnicine slabo ** na racun srboslavaca
ma znate sta srboslavci sram vas bilo
Znas sta Turcine mrtvi onaj odvratni,pozdravio te Arkan,jel si se krio mami pod suknju dok vas je jurio po Turskoj i hercegovini...? :D
 
Obersturmfuehrer:
vidim ne komentarises se spto onih norvezana sa pesmemom kosovo...bas me zanima da li imate komentare?
ako ga nista videli:
http://www.mobisux.com/album/uploads/30460/kosovo12.wmv
Ma nije to ništa čudno većina tih likova su ili bolesnici ili poluinteligenti.upoznao sam neke Engleze iz SFOR-a mahom su to likovi koji nisu mogli ništa pametnije da naprave u životu,škola nula,sitniji problemčići sa zakonom,podobijali djecu koju treba izdržavati,a znaju oni da je kod nas relativno sigurno,pa za solidne pare se ovde z******
 
sokisole:
veKsla:
vuk80:
Ma * im majku majcinu!
evo ga klasicna srboslavska reakcija
kada nista ne znate nemozete neumete nemocni ste kod vlastitih ociju usiju i ostalih ekstremiteta onda *ebete mater i sve po spisku
alo bre pa pisem vam vec dva dana o toj vasoj bruci i sramoti
pa diplomirani svetski mlatimudani se sprdaju sa srboslavcima sa vasom slavnom isposnickom istorijom vasim mitskim vitezovima
alo bre u norveskoj je dignuta cela halabuka oko tih par vojnika ali ** se njima sta su oni vredjali srboslavce oni su naneli stetu ugledu norveske
a sta radi beogradska elita establisment pa jel vi uopste to imate pa kakve su to nemuste reakcije tipa
trebalo bi znate pa strasno pa cekamo da se preduzmu mere
pa da li je iko otiso od tih zjakana norveskom ambasadoru i procistio mu usi
ma jok ne bi se zacudio da se u srboslavskoj metropoli nadje neka budaletina i norveskoj napise izvinjenje jer su se vojnicine slabo ** na racun srboslavaca
ma znate sta srboslavci sram vas bilo
Znas sta Turcine mrtvi onaj odvratni,pozdravio te Arkan,jel si se krio mami pod suknju dok vas je jurio po Turskoj i hercegovini...? :D
opet klasika pa jesi ti procitao ove okvircice ili opet ne verujes svojim ocima pa upali tv i pocuj jos koji put jedino ako si ga u medjuvremenu sutno kroz prozor u avliju
i znate sta mr cokicole cini mi se da bi ti bio najsretniji da ovi norvezani pod srboslavskom zastavom nastupe na euroviziji onda bi ti se verovatno bes pretvorio u aplauz
 
Obersturmfuehrer:
vidim ne komentarises se spto onih norvezana sa pesmemom kosovo...bas me zanima da li imate komentare?
ako ga nista videli:
http://www.mobisux.com/album/uploads/30460/kosovo12.wmv


Ma to je delo par pijanih budala....mogu da ga duvaju

Pazi Norvezani su nasli nesto da trtomude o Srbima i nasoj istoriji....
Pa Norveska nikad nije ni bila drzava do 1905. godine do raskida unije sa Svedskom....

Neko drugi i da hoce, ne moze ni na koji nacin da se sprda sa njihovom istorijom, jer njihova istorija pocinje pre 100 godina......isto kao i beckim konjusarima ili ovim nasim odbeglim Srbima muhamedanske vere tzv. Bosnjacima...
 
urospo:
Obersturmfuehrer:
vidim ne komentarises se spto onih norvezana sa pesmemom kosovo...bas me zanima da li imate komentare?
ako ga nista videli:
http://www.mobisux.com/album/uploads/30460/kosovo12.wmv


Ma to je delo par pijanih budala....mogu da ga duvaju

Pazi Norvezani su nasli nesto da trtomude o Srbima i nasoj istoriji....
Pa Norveska nikad nije ni bila drzava do 1905. godine do raskida unije sa Svedskom....

Neko drugi i da hoce, ne moze ni na koji nacin da se sprda sa njihovom istorijom, jer njihova istorija pocinje pre 100 godina......isto kao i beckim konjusarima ili ovim nasim odbeglim Srbima muhamedanske vere tzv. Bosnjacima...
hahaha cuj roki pardon urospo na tim vasim prostorima svaka **zdarija otpocela je sa ma daj to su obicne placipi*ke itd
secate li se kade ste isli braniti beckim konjusarima
da nebegaju iz bivse slavije pa su vas neki odrpanci
sa pinklecima iztamburali ko volove u kupusu
ili kad su vam hrcki zavrali usi sa svojim igrokazima a vi ste se dernjali pa ko nam sta moze bre bice reseni i ona tradicionalna ku*cevitost
ili za**bancija sa siptarima i natovcima
zato nemoj biti siguran to su stvarcice na koje se mora odmah dok je vruce ostro reagirati ali j*bi ga
ja vas razumem ne ide kad se ne zna
 
A sa kim se ti svadjas?Prevedi to sto si pisao na srpski, ili bar na tzv.bosnjacku ili hrvatsku varijantu srpskog jezika...

Ponavljam:

Ma to je delo par pijanih budala....mogu da ga duvaju

Pazi Norvezani su nasli nesto da trtomude o Srbima i nasoj istoriji....
Pa Norveska nikad nije ni bila drzava do 1905. godine do raskida unije sa Svedskom....

Neko drugi i da hoce, ne moze ni na koji nacin da se sprda sa njihovom istorijom, jer njihova istorija pocinje pre 100 godina......isto kao i beckim konjusarima ili ovim nasim odbeglim Srbima muhamedanske vere tzv. Bosnjacima...

 
urospo:
A sa kim se ti svadjas?Prevedi to sto si pisao na srpski, ili bar na tzv.bosnjacku ili hrvatsku varijantu srpskog jezika...

Ponavljam:

Ma to je delo par pijanih budala....mogu da ga duvaju

Pazi Norvezani su nasli nesto da trtomude o Srbima i nasoj istoriji....
Pa Norveska nikad nije ni bila drzava do 1905. godine do raskida unije sa Svedskom....

Neko drugi i da hoce, ne moze ni na koji nacin da se sprda sa njihovom istorijom, jer njihova istorija pocinje pre 100 godina......isto kao i beckim konjusarima ili ovim nasim odbeglim Srbima muhamedanske vere tzv. Bosnjacima...

ovo sa mitingom ti je ok pa prema tome ne smaraj se sa ostalim
 
ha...pazi ja smaram!!!CCC...pa dal ima neko ko vise smara od tebe?Pa pogledajte molim vas koliko poruka ima ovaj bolesnik za ovih nekoliko dana!!!!!Prolupao si ti skroz...

E jel si spavao danas? :lol: :lol: :lol:
 
...izgleda da je norvezanima mnogo dosadno u domovini pa prave skandale kad negde odu - pored toga sto su snimili taj spot postoji i traka na kojoj se zabavljaju ubijajuci pse po Kosovu sto je mnogo vise zabrinulo njihove zemljake.
...pozajmili muziku Beach Boysa i umesto orginalnog teksta o tropskim plazama Arube, Bermuda, Bahama... pevaju "Hrvatska, Albanija... - zasto dodjavola idemo tamo...postoji mesto koje se zove Kosovo i koje zelim da zaobidjem...Somalija, Granada, Kuvajt, Ruanda...
...a pominjeanje Srba kao losih momaka je u funkciji toga da se potsete zasto su uopste i odlazili tamo :D
 
pa da i ja isto mislim, znaci da je to vise neka njihova interna zaje$ancija nego neto sto bi trebalo da vredja Srbe...
inace, ne znam sto se svi toliko lozite na ovog slaveka, pa lik ocigledno troluje na sve streane, a vi se primate...samo ga iskuliratje i dovidjenja...
 
Obersturmfuehrer:
pa da i ja isto mislim, znaci da je to vise neka njihova interna zaje$ancija nego neto sto bi trebalo da vredja Srbe...
inace, ne znam sto se svi toliko lozite na ovog slaveka, pa lik ocigledno troluje na sve streane, a vi se primate...samo ga iskuliratje i dovidjenja...
alo poda jedan to nema nikakove veze sa srbima poda dva trola moz da bidne pukla je u marsala tita ili kako vam se sada zove ta ulica
 

Back
Top