Klikeri

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
Nasao sam danas kod kineza, dinar komad....kupio 20 komada, cisto da se prisetim kako bese ide....

Da li ste igrali, koliko dobro, i da li je jos uvek bavite time?

Ubedljivo najjaca stvar za ubijanej vremena kad se gube casovi, ili tako vec nesto...
 
skupljala sam klikere kad sam bila mala.. imam ih jos uvek.. mnogo su mocni.. meni se nije bas nesto mnogo svidjala igra (mada, sad kad razmislim...), nego samo klikeri. one boje u njima tj. pera.. aaaaa, divno.. :D
 
Auuuuuuuuuuu, probudi mi neke uspomene...

Mada sam igrao samo kao klinac... U trecem, cetvrtom razredu cini mi se poslednji put... Mada dok sam igrao sam bas razbijao (makar ja tako mislim) :wink:
 
Kad se setim 3,4,5,6 razreda kad smo svaki dan na velikom odmoru u skolskom igrali klikera...eh to su bila vremena...
imao sam jedno stotinak klikera od kojih je jedno 5-6 bilo od porcelana...lepo obojeni...eh...
 
Mene su uvek drali.Ali zato sam je znao gde igraju amateri.Pa sam isao nekad van moje zgrade u haranje.
Mada cim skupim,dodjem ispred doma svog,odmah me opeljese. :cry:


Kako ono ide:

šerpača-rupa kad se igra u vise klikera

troka-kad se igra na trougao

.... e aj ko zna koje su igre bile,nek ispise.Sve sam zaboravio.
 
imala sam samo i ortakinju s kojom sam se klikerisala :oops: iako sam mnogo vishe skupljala klikere :wink: to mi je bilo najdivnije...taman posla da svoje staklence,ili klikere od keramike upropastim 8) ali sam zato redovo uzimala one velike klikere(2 puta veci od normalnih)i onaj od gvozdja
 
Master_Chief:
Kad se setim 3,4,5,6 razreda kad smo svaki dan na velikom odmoru u skolskom igrali klikera...eh to su bila vremena...
imao sam jedno stotinak klikera od kojih je jedno 5-6 bilo od porcelana...lepo obojeni...eh...
Ja nisam nesto igrao klikere kao mali u 3,4,5,6 sam se vise tapkao ako znate sta je to :wink:
 
POP Mare:
Master_Chief:
Kad se setim 3,4,5,6 razreda kad smo svaki dan na velikom odmoru u skolskom igrali klikera...eh to su bila vremena...
imao sam jedno stotinak klikera od kojih je jedno 5-6 bilo od porcelana...lepo obojeni...eh...
Ja nisam nesto igrao klikere kao mali u 3,4,5,6 sam se vise tapkao ako znate sta je to :wink:
ako mislis na ono s slicicama, onda znaaam! 8) 8)
uvek sam imala fore na koje sam pobedjivala [citaj : varala sam] :lol:
a klikere nikad nisam nesto posebno gotivila, samo ponekad sa drugom.
 
POP Mare:
Master_Chief:
Kad se setim 3,4,5,6 razreda kad smo svaki dan na velikom odmoru u skolskom igrali klikera...eh to su bila vremena...
imao sam jedno stotinak klikera od kojih je jedno 5-6 bilo od porcelana...lepo obojeni...eh...
Ja nisam nesto igrao klikere kao mali u 3,4,5,6 sam se vise tapkao ako znate sta je to :wink:

Tapkanje! Uuuuuuuuuuuuu
Kako ne bi znali...
Svaki odmor, bilo mali, bilo veliki...
Kod nas je bio jedan lik koji je u trecem razedu imao sake bar duplo vece nego sto ja imam sada...
Niko zivi nije mogao da ga pobedi...
Ali i pored njega(kome smo na kraju zabranili da igra :twisted: :twisted: :twisted: ) svaki dan smo razbijali ruke...
 

Back
Top