Pitanje samo za zene(molim iskren odgovor).

ASR

Početnik
Poruka
10
Kao sto i sam topic kaze,molim iskren odgovor od vas.
Da li biste isle tj bile u vezi sa nekim koje druge rase (crnac,azijat itd.)Pitanje se odnosi uglavnom za zene koje zive u Srbiji,svaki komentar je dobrodosao.
Sa moje tacke gledista,zasto samo za zene iz Srbije,razlog je jednostavan,kao sto i same znate,ipak je ovo jos uvek drugacija sredina nego zapad,gde svakodnevno srecete parove raznih nacija.Ipak nekim devojkama je trulo kao da idu sa nekim koje druge rase,postoje razne predrasude pocev od njenih roditelja ako se ne slazu,pa do same sredine.U fazonu vidi ovu ide sa crncem,japancem itd.
Samo nemojte komentare,tipa ma samo ljubav pobedjuje,sta te briga ovde u Americi je to ok itd.Meni je sve to ok,kad vidim neke mix parove po Bgd,a cujem i dosta komentara sa strane koji nesto kazu u fazonu,snimi ga/snimi je fura sa....normalno pun je grad pavijana,cast izuzecima.
Tako da me zanima vase misljenje sa vase tacke gledista. Saljite komentare,nece nista da skodi :))
 
hm....azijati ne,jer mi nisu fizicki privlacni,i mnogo su niski,drugo mnogo im je razlicita kultura,sa njima mi je bio problem i da komuniciram a kamoli nesto vise...
crnci-ne znam,takodje sam ih mnogo upoznala,i neki su mi bili i ostali vrlo dragi,ali iskreno,nisam nikada razmisljala o nekoj vezi. sa druge strane,ima ih koji su vrlo hot... :D tako da stvarno ne znam...
u sustini oduvek sam vise volela plave muskarce sa svetlim ocima i tenom,tako da mi mnogi i iz nasih krajeva nisu bas najprivlacniji....ali danci,nemci,svedjani,norvazani....videla ih mnogo lepih,tako da se ne bih bunila :D
 
mene uopste ne koci to sto zivim u srbiji,i sto bi me neko popreko gledao,ogovarao,upirao prstom u nas,kao par...
meni su oni jednostavno,odvratni,i ja nemogu da se zamislim u takvoj vezi.
nisam ja rasista,poznajem puno ljudi koji su obojeni sa nekima i poslujem...
ali sex,dodiri....etc..
ne hvala.
 
Ne - odgovor je generalno za pripadnike drugih naroda.
Moguće je da bi me privukao neki npr. Danac, ali dobra veza je za mene zasnovana na sličnostima.

Da li imam negativan stav o drugim ljudima koji imaju takve veze?
Uopšte ne. Svako treba da bira ono što mu odgovara.
 
Sa muskarcem druge boje koze i druge vere ne bih bila...Ne zbog rasizma vec zato sto mislim da ne bih sa takvim tipom imala dodirnih tacaka....drugacija kultura, vaspitanje, obicaji.....ne bi se uskladili nikad
Izuztak su katolici zato sto su oni hriscani kao i mi pa mislim da tu nema narocitih razlika kao sa gore navedenim crncima, azijatima ili ne daj Boze arapima!!!!
 
:D da, znam preslatke ljude druge rase /nacije koji su odrasli u istoj sredini kao i ja,pa ne vidim kako bi nechija boja kozhe mogla da utiche na nashe razumevanje ili nerazumevanje
a i okruzhenje (drushtvo) mi je takvo da zbog chestih putovanja imaju prilike da budu u vezi sa ljudima drugih rasa/nacionalnosti i veroispovesti...
pa zaista nemam nikakvav lichni razlog zashto ne , a posebno ne neki tipa mishljenje okoline i sl. :roll:
 
Ne bih mogla ni sa crncima ni sa kosookim, pre svega jer mi to nekako neprirodno spolja izgleda, da ne ulazim u dublje razlike. Pa meni prvoj je smesno kad na ulici vidim par-npr. on Kinez a ona “nasa”.
Isto tako nikad, ali stvarno ne bih mogla da budem ni sa nekim islamske vere, muslimanom, turcinom. Pa I po cenu da me ovde proglase rasistom, jednostavno ne mogu da ih “svarim”. :?
Za katolike nisam sigurna, jer kao sto rekose I oni su hriscani, al’ ja se ipak nadam da ce ljubav mog zivota biti nas co’ek :lol:
 
zo, prioriteti prosecne srpske zene u ljubavi su:
1) misljenje okoline
2) vera
3) boja koze

i tako....valjda smo jos uvek pod uticajem invazije turaka....

i da odgovorim....boja koze i veroispovest nisu nikakav garant....beli pravoslavac ne mora ni po cemu da bude bolji od muslimana ili kineza....
pa onda....zar se ljudi samo povezuju na povrsini? vera, nacija? jel nas samo to odredjuje u zivotu?
 
mackica ns:
Ne verujem. Neko već reče - razlike su suviše velike da verujem da bismo mogli da ih premostimo.
Nikako ne zbog rasizma, ili nekog šovinizma, niti imam bilo šta protiv ljudi druge rase i nacije.
Recimo, kako bi jedna od nas mogla da prihvati muslimana sa haremom?

e pa to je sad pitanje religije :roll: nekome nije tesko da promeni religiju (ukoliko je teista uopste :? ) radi ljubavi
 
Kao sto sam i rekao,meni je sve to ok,nemam predrasude sto se tice boje koze,mozda malo za veru.
Ali ako vam se dopadne neki lik drude rase,znaci ne biste bile sa njim zbog gore navedenih predrasuda.Ok ja kapiram,ipak je razlika u kulturi,jeziku itd.Ali odluciti na osnovu boje koze,tipa necu bez obzira kakav je,on je crnac,to mi je isto kao kad bi ti zivela u Japanu,i oni te nece zato sto si Srpkinja tj belkinja.
Pozdrav
 

Back
Top