Zone alarm problem...

Mirko65

Obećava
Poruka
98
..vec pola godine je uparen sa Kasperskim i sve je funkcionisalo normalno. Pre par nedelja uradio sam update ZA i sad, ne mogu bas tacno da se setim, ali kao da od tada pocinju problemi. Konekcija na internet se ostvari, ali ne daje ni jednu stranu. Kada iskljucim ZA sve je u redu, net funkcionise kako treba. Redovno radim update KAV, ako to ima ikakve veze. U ZA sam resetovao sve na default, ali ne pomaze. Da li je, i kako moguce resiti problem?
Pozdrav.
 
Mirko65:
..vec pola godine je uparen sa Kasperskim i sve je funkcionisalo normalno. Pre par nedelja uradio sam update ZA i sad, ne mogu bas tacno da se setim, ali kao da od tada pocinju problemi. Konekcija na internet se ostvari, ali ne daje ni jednu stranu. Kada iskljucim ZA sve je u redu, net funkcionise kako treba. Redovno radim update KAV, ako to ima ikakve veze. U ZA sam resetovao sve na default, ali ne pomaze. Da li je, i kako moguce resiti problem?
Pozdrav.

vidi kako ti je pode$en FIREWALL!? Postavi setovanja na MED ili na LOW pa poku$aj ponovo. U krajnjem sluchaju u Program Control izbri$i sve programe i kreni od pochetka..
 
Molim vas za malo konkretniji odgovor, tj postupak, jer nisam neki poznavalac.. :oops:
Firewall je u redu, probao sam da spustim, ali opet isto. Kako brisem sadrzaj u „program control” i sta da radim sa „components”(probao da vratim na default, opet nece). :(
 
Mislio sam da ne nastavljam dalje. ali...
Lepo je krenulo, dozvolio sam pristup Operi i IE, i nekom DLL-u(?), kad ono opet. Moze li neko da me posavetuje sta sme, a sta ne sme na net?
Za NOD sam cuo da je dobar, gledacu u dogledno vreme (kad budem obarao ceo sistem, sto cu izgleda morati) da ga instaliram.
 

Back
Top