Tolerancija

mile kuronjic

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
342
Pregledavajuci ovaj forum primjetio sam da ovdje nedostaje tolerancija i prihvatanja tudjih misljenja.Ne razumem kako neke Aburrahmanove teme bivaju razlog za ovakva vredjanja i izlive mrznje.Kako nekome moze biti razlog da prosipa ovdje anisemitska i antimuslumanska misljenja.Za te pojedince je bitno to koliko ce oni prosuti mrznje po svemu sto je muslimansko.Zahvaljujem se administratoru sto je prekinuo antimuslimanske teme ali napomenucu da ti pojedinci koji ovo pisu bi mozda zaista bili spremni da urade to kao sto se to uradilo u Srebrenici i sirom BiH.A ti isti pojedinci pricaju o nekakvom zlocinu a zlocin izvire iz njihova usta.
Trebamo da se vec jednom opametimo i da temama pridjemo sa tolerantnije strane i da eventualna neslaganja podkrepljujemo argumentima koji nece biti uvredljive sadrzine i koje nece biti tlo za sirenje mrznje.
Ne razumem zasto necije nacionalno izjasnjavanje moze da bude izvor psovki i uvreda.Ako se neko izjasnjava Bosnjakom to je zato sto je on zaista Bosnjak a mi ovdje imamo nesto sto se kaze ovo je srpski forum i nema mjesta za "turke".Da li je Abdurrahmanova nacionalna pripadnost prepreka za njegovo ucesce na ovom forumu, ali nije razlog da se muslimani iz cijelog svijeta vredjaju.Zasto bi neko izlaganje efendije Abdurrahmana bio razlog da on ovdje djeluje iz opeartivnih razloga i po cemu on to provocira?Vidite koliko su plitki ti ljudi koji tako misle.Mi smo ovdje da iznesemo svaki svoje misljenje a ne mozemo prilagodjavati misljenja drugim osobama, osobama koje pate od nacinal sovinizma i rasizma.
Hteo bih da ovaj post i tema utice koliko toliko da se vec jednom urazumimo i da recnik prilagodimo ljudskim manirima a ne zivotinjskim.
Toliko od mene
Cao
 
kakva tolerancija ovde kad je pola marve ovde nepismeno, to ne zna ni da pricha a kamoli da neshto istolerishe. ovo je ochaj, ne znam zashto ovaj pod-forum uopshte i postoji. kakva crna mishljenja? ovde nisam video nijedno mishljenje, samo provokacije, izhivljavanje i istresanje.
 
e, to si u pravu!Stepen nepismenosti, gluposti, psihodelicnih patriota i ostalog taloga, je ovde strasan!politicka kultura , koja bi trebala da bude preduslov za otvaranje neke teme, nepostoji!Predlazem da bolesnici krenu na terapije a da se forum sa ovim sadrzajem zatvori!
 
znate sta da li vi razmisljate kakva bi vi bili dijagnoza da imate hrabrosti otici lekaru samo na ispitivanje o uzrocima vasih gluposti
uostalom zbog radi cega se vi jedite
sta je to u ovim pitanjima laz neistina provokacija netolerancija
pa ko god pravi gluposti a to mu se obije o glavu barem pocrveni ako nema onih stvarcica da prizna
i sta vi mislite da ce vam opis vasih gluposti biti manje bolan ako se primenjuje pravopis
e pravopis ce se primenjivati kade ga napisete i bude made in serbia
 
znate sta da li vi razmisljate kakva bi vi bili dijagnoza da imate hrabrosti otici lekaru samo na ispitivanje o uzrocima vasih gluposti
uostalom zbog radi cega se vi jedite
sta je to u ovim pitanjima laz neistina provokacija netolerancija
pa ko god pravi gluposti a to mu se obije o glavu barem pocrveni ako nema onih stvarcica da prizna
i sta vi mislite da ce vam opis vasih gluposti biti manje bolan ako se primenjuje pravopis
e pravopis ce se primenjivati kade ga napisete i bude made in serbia
 
veksla, tvoja pitanja su, budimo iskreni, bezrazlozhna i ne reshavaju nishta vecj samo provociraju budale koje nasedaju na njih. odgovor na njih necje nikome nishta doneti. kao ni dobar deo vasheg trucjanja ovde koji nema veze sa pravim problemima. a pravi problemi ste vi, mediokriteti, a politichari koje takvi mediokriteti poput vas biraju su samo pokricje za vashe bolesna nacionalistichka prepucavanja. ovo nije pod-forum "politika" vecj "mentalna bolnica".

a shto se pravopisa tiche, ako vecj hocjesh da prichash na forumu gde se pricha srpski onda je red da znash jezik i njegov pravopis kao shto i ja nisam srbin, dobar deo vremena pricham drugim jezikom, al znam srpski jezik i pravopis.
 
kvalitet ovog podforuma je u poslednje vreme opao, ali to nikako nije razlog za ukidanje...

iskreno, meni je drago sto ovaj forum ne pati od tolike kolicine mrznje koliko nacionalisticki forumi, kao i od preterane politicke korektnosti kao npr. forum B92...
treba naci sredinu...

a, sto se tolerancije tice, meni je drago kada vidim da je moji politicki protivnici nemaju, jer me to ubedjuje da sam u pravu...
meni to ne smeta...
 
Keeper:
kakva tolerancija ovde kad je pola marve ovde nepismeno, to ne zna ni da pricha a kamoli da neshto istolerishe. ovo je ochaj, ne znam zashto ovaj pod-forum uopshte i postoji. kakva crna mishljenja? ovde nisam video nijedno mishljenje, samo provokacije, izhivljavanje i istresanje.
"Keeper"Sa pomoc Al-Qaida i USA-NATO, pobiste na stotinu hiljada Srba,a sada preko ovaj forum probate da operete ruke okrvavljene od Srpske krvi,ako smo nepismeni nismo coravi.Jel vam(ti je) jasno mrcinje jedne? :evil:
 
Keeper:
veksla, tvoja pitanja su, budimo iskreni, bezrazlozhna i ne reshavaju nishta vecj samo provociraju budale koje nasedaju na njih. odgovor na njih necje nikome nishta doneti. kao ni dobar deo vasheg trucjanja ovde koji nema veze sa pravim problemima. a pravi problemi ste vi, mediokriteti, a politichari koje takvi mediokriteti poput vas biraju su samo pokricje za vashe bolesna nacionalistichka prepucavanja. ovo nije pod-forum "politika" vecj "mentalna bolnica".

a shto se pravopisa tiche, ako vecj hocjesh da prichash na forumu gde se pricha srpski onda je red da znash jezik i njegov pravopis kao shto i ja nisam srbin, dobar deo vremena pricham drugim jezikom, al znam srpski jezik i pravopis.
a jel ima knjizara u kojoj se prodaje srpski pravopis pazi srpski
 
veKsla:
a jel ima knjizara u kojoj se prodaje srpski pravopis pazi srpski

nemam pojma. morash icji da potrazhish. ;-) u svakom sluchaju, ne treba ti nishta specijalno, dosta ti je udzbenik osnovne shkole ili bilo koja velika debela knjiga na srpskom da je ishchitash i vidish shta se kako shta pishe ;-)
i ne gnjavi sa tim aluzijama na to da ne postoji srpski, ali srpski pravopis. mene to ne tangira s obzirom da nisam srbin.
 
vzeoy7y9:
Keeper:
kakva tolerancija ovde kad je pola marve ovde nepismeno, to ne zna ni da pricha a kamoli da neshto istolerishe. ovo je ochaj, ne znam zashto ovaj pod-forum uopshte i postoji. kakva crna mishljenja? ovde nisam video nijedno mishljenje, samo provokacije, izhivljavanje i istresanje.
"Keeper"Sa pomoc Al-Qaida i USA-NATO, pobiste na stotinu hiljada Srba,a sada preko ovaj forum probate da operete ruke okrvavljene od Srpske krvi,ako smo nepismeni nismo coravi.Jel vam(ti je) jasno mrcinje jedne? :evil:

Je li to ona stara: " Da ti kazem dok mi nisi rekao" ? :)
 
vzeoy7y9:
"Keeper"Sa pomoc Al-Qaida i USA-NATO, pobiste na stotinu hiljada Srba,a sada preko ovaj forum probate da operete ruke okrvavljene od Srpske krvi,ako smo nepismeni nismo coravi.Jel vam(ti je) jasno mrcinje jedne? :evil:

shta ti sad mlatish?
chicha, idi kupi naochare pa chitaj shta pishem.
josh bolje.
kupi mozak. tamo u USA vam transplatacija sigurno nije frka :D
 
Zelim da pozdravim i podrzim ovu temu i njenog autora kao i sve razumne ljude koji su dali normalne i moralne komentare na ovoj temi.

Samo uz uvazavanje i argumentovanim rijecima/dokazima, mozemo postici nesto, ali ako se nesto dokaze ne treba prelaziti na vrijedjanje, kao sto je to obicaj ovdje kod mnogih.

Naime, ja mnogo puta pisem onako bezveze, a znate zasto ? Jer sam uvidio da mnogi po svojim komentarima mi izgledaju kao djeca, pa i ne trudim se bas da pisem nesto kvalitetno i cisto.

Cast izuzecima.
 
Abdurrahman:
Zelim da pozdravim i podrzim ovu temu i njenog autora kao i sve razumne ljude koji su dali normalne i moralne komentare na ovoj temi.

Samo uz uvazavanje i argumentovanim rijecima/dokazima, mozemo postici nesto, ali ako se nesto dokaze ne treba prelaziti na vrijedjanje, kao sto je to obicaj ovdje kod mnogih.

Naime, ja mnogo puta pisem onako bezveze, a znate zasto ? Jer sam uvidio da mnogi po svojim komentarima mi izgledaju kao djeca, pa i ne trudim se bas da pisem nesto kvalitetno i cisto.

Cast izuzecima.


Hehe....ti pricas o argumentima i dokazima....hah...jel to oni argumenti i dokazi da Alija nije ustvari nikada ni potpisao Kutiljerov plan, ili mozda da je onaj pravoslvni pop, koga su muslimanski fasisti mucki ranili, psovao i vredjao narod.....e jesi za cirkus... :D
 
urospo:
Abdurrahman:
Zelim da pozdravim i podrzim ovu temu i njenog autora kao i sve razumne ljude koji su dali normalne i moralne komentare na ovoj temi.

Samo uz uvazavanje i argumentovanim rijecima/dokazima, mozemo postici nesto, ali ako se nesto dokaze ne treba prelaziti na vrijedjanje, kao sto je to obicaj ovdje kod mnogih.

Naime, ja mnogo puta pisem onako bezveze, a znate zasto ? Jer sam uvidio da mnogi po svojim komentarima mi izgledaju kao djeca, pa i ne trudim se bas da pisem nesto kvalitetno i cisto.

Cast izuzecima.


Hehe....ti pricas o argumentima i dokazima....hah...jel to oni argumenti i dokazi da Alija nije ustvari nikada ni potpisao Kutiljerov plan, ili mozda da je onaj pravoslvni pop, koga su muslimanski fasisti mucki ranili, psovao i vredjao narod.....e jesi za cirkus... :D
ma taj dan ga je boleo zub i dobio je varicele pa nije pratio nastavu mislim sta reci
 
Па добро, ако вам је баш стало укините под-форум, ионако и није неки чим се нико не банује као на вашим форумима.
 
PAC-PAC:
Па добро, ако вам је баш стало укините под-форум, ионако и није неки чим се нико не банује као на вашим форумима.
da banovanje ili ukidanje ili zabrana ili fenomenalni srboslavski izraz preduzmite mere bre
e to sa merama je interesantno srboslavci kada god ne mogu naci resenje za nesto sta ih snadje imaju resenje u vidu zabrane represije i uopste preduzimanje mera
alo pa niste vi svalje i susteri koji po pravilima struke ipak tri puta mere a jednom seku
 
veKsla:
da banovanje ili ukidanje ili zabrana ili fenomenalni srboslavski izraz preduzmite mere bre
e to sa merama je interesantno srboslavci kada god ne mogu naci resenje za nesto sta ih snadje imaju resenje u vidu zabrane represije i uopste preduzimanje mera
alo pa niste vi svalje i susteri koji po pravilima struke ipak tri puta mere a jednom seku
Bla Bla Truć Truć
Kakva sprdnja od čov.... ups zamalo da se zayebem.
Pozdrav za pikSlu the Kurda od Ćaleta,evo jos nesto za tvoju kolekciju
arkan.jpg
 
father:
veKsla:
da banovanje ili ukidanje ili zabrana ili fenomenalni srboslavski izraz preduzmite mere bre
e to sa merama je interesantno srboslavci kada god ne mogu naci resenje za nesto sta ih snadje imaju resenje u vidu zabrane represije i uopste preduzimanje mera
alo pa niste vi svalje i susteri koji po pravilima struke ipak tri puta mere a jednom seku
Bla Bla Truć Truć
Kakva sprdnja od čov.... ups zamalo da se zayebem.
Pozdrav za pikSlu the Kurda od Ćaleta,evo jos nesto za tvoju kolekciju
arkan.jpg
eh a jesi ti doruckovao ostavi adresu za prazan burek i surutku
 
PAC-PAC:
Па добро, ако вам је баш стало укините под-форум, ионако и није неки чим се нико не банује као на вашим форумима.

Зашто говориш о укидању под-форума? Ја сам у смислу ТОЛЕРАНЦИЈЕ -
ЗА РЕЦИПРОЦИТЕТ.
Само онолико колико муслимани дозвољавају православцима
учешће у њиховим форумима,толико и ми овде треба да им дозволимо да просипају своје
обрезане мисли.
 
mali doprinos ovdashnjih forumasha toleranciji:

veKsla:
crni djordje:
veKsla:
crni djordje:
veKsla:
Бл:
veKsla:
e ajmo malo da se vrnemo na temu
dakle sta jos sboslavci imaju a nece sa tim na prodaju ili tenderisanje i ostala cuda

КОЈИ СИ ТИ к..... СЕКТАШ.
e decak dobro jutro
Veksla?Mali,ruzni ker...Av av...Sta kevces pudllice razroka? :twisted:
alo bre karadjirdje pa nije moguce da ti je to sav arsenal ajde malo pojacaj znate vi to jako dobro
Ko to mi?Ja bi te kericu tako ispeglao,ne bi vise seo za komp.I sta da ti pisem,samo pljujes i trujes.Predstavi se pa da vidimo ciji je KUNG FU jaci pudlice razroka
ej karadjordje aj malo razmisli sta cete sutra prodati treba leba da se jede

urospo:
Sta je glodaru nepismeni.. popi.zdeo si a? Ako, tako i treba
Uhvatio si se jednog slova ko mutav, bolje se uhvati za nesto drugo.....pogresili su na sajtu sa kog sam skinuo sliku pa sam ja tako i kopirao...

ali nista strasno....VAZNA JE SUSTINA!....koju tvoj iskompleksirani i bolesni mozak(za ovo nisam siguran) ne moze da podnese!!

I mozes da se gicas i skicis do sutra...ko te j.ebe!


REPUBLIKA SRPSKA KRAJINA
REPUBLIKA SRPSKA
SRBIJA
ZIVELE UJEDINJENE SRPSKE ZEMLJE!

A ti crkni pacove!!!

cages:
Ало момци,мајка Србија се не брани на нету и не на тај начин...
Педерима и Србомрсцима из невладиних организација пи#ка треба да се разбија на улици стално и поново све док не науче неке ствари...
Само лагано,све ће доћи на своје место врло брзо,овој квазидемократској багри се ближи крај...

Православље или смрт

crni djordje:
TVOJA MAMA NAJBOLJE ZNA KOLIKO SAM JA VELIK....

a ovo je po meni hit nedelje:
crni djordje:
Avv,avv,avv,av...kev,keeeev,keeeev
sto bi u prevodu znacilo(za vas koji ne znate ovaj vekslavov jezik)mars u p i z d u m a t e r i n u

... ajde, preboleo bih nedostatak tolerancije i mrzhnju, vidim da ste svi ovde napacjeni deshavanjima oko vas, a svi sedite skrshtenih ruku i na netu se izhivljavate, al ne mogu da verujem da ste toliko mentalno zaostali, bez uvrede, al tako je. jeste li svesni da se tako svadjaju klinci u osnovnoj shkoli? ne verujem. bolesno :roll:
 
eremita:
Само онолико колико муслимани дозвољавају православцима
учешће у њиховим форумима,толико и ми овде треба да им дозволимо да просипају своје
обрезане мисли.

oko za oko, pasta za zub, slina za nos i te gluposti?
ja mislio da ste vi srbi pravoslavci i da veru zasnivate na novom a ne na starom zavetu ;-) pa... mogli biste se tako i ponashati.
 
Keeper:
... ajde, preboleo bih nedostatak tolerancije i mrzhnju, vidim da ste svi ovde napacjeni deshavanjima oko vas, a svi sedite skrshtenih ruku i na netu se izhivljavate, al ne mogu da verujem da ste toliko mentalno zaostali, bez uvrede, al tako je. jeste li svesni da se tako svadjaju klinci u osnovnoj shkoli? ne verujem. bolesno :roll:


Znaci dok si pisao ovaj post gledao si se u ogledalu!...zanimljivo.


Napisao si ovaj komentar kao da su ti postovi ovog veKsle nevidljivi!....i zbog toga se ne vredi obazirati na tvoje komentare.
 
urospo:
Znaci dok si pisao ovaj post gledao si se u ogledalu!...zanimljivo.

znao sam da cje vas uvrediti to "mentalno zaostali", zato sam dodao "bez uvrede". preskochio si sushtinu, a ona sledi posle te "uvrede". vrati se pa prochitaj. stvarno se ponashate ko mala deca ;-)

urospo:
Napisao si ovaj komentar kao da su ti postovi ovog veKsle nevidljivi!....i zbog toga se ne vredi obazirati na tvoje komentare.

Slavek nije vredjao poput vas ;-) on nije ni bitan. to je josh jedan placjenik kakve sam vidjao i na forumu za religiju dok je josh postojao, znachi tip kome je ili jako dosadno ili je placjen da vrshi opstrukciju foruma provociranjem, dosadnim ponavljanjem na ivici debilizma, i to mu i uspeva. zapenili ste ko mali majmunchicji... slavek sedi u stolici i sigurno vrishti od smeha. i ja bih, da mi je do smejanja.

dakle, psovachinom ne mozhete nishta, normalno ne mozhete nishta, a jeste li chuli za apsolutno ignorisanje?... jako je lekovito ;-)
inache garantujem da je samo pitanje vremena kad cje administratoru dopiz.deti ako ovako nastavite, a onda "delete" 8)
 

Back
Top