bez zastite

katarinadimedici1

Početnik
Poruka
7
Imam Kasperski 5.0 kojem je istekla licenca tako da ne mogu ga updajtujem.Cesto sam na Internetu tako da mi je zastita neophodna.Pocetnik sam sto se tice kompjutera a i zivim malo dalje od BgD-a.Da li mozete da me posavetujete koji bih antivirusni program mogla da stavim i na koji nacin,a da izbegnem zvanje iz oglasa jer oni naplacuju samo dolazak 700 din. pa onda i sve ostalo!?
Hvala unapred
 
Postoji nacin, a to je ili da koristis besplatne antiviruse tipa AVG, AVP itd.Ili promeni provajdera, zato sto neki provajderi daju licencu za antivirus (ako koristis flat rate), npr ja sam kod neobee.net i imam licencu za kaspersku sve dok mi traje mesecni nalog.
Pa nadam se da ce ti ovo pomoci.
 
Hvala svima na odgovorima,jos samo da pitam kako da registrujem kasnije program?I sta mislite o Nortonu,kojeg sam ranije imala ali je kocio komp.Moram da vam kazem da tek nekoliko meseci imam Internet tj telefon,tako da sam potpuna guska!Inace koristim mesecnu pretplatu kod YUBC?!
Hvala unapred na odgovorima na gomilu mojih "pametnih"pitanja!
Katarina
 
Odes na njihov sajt AVAST i potrazis registraciju ispunis dve ili tri neke stranice (ako je jos uvek tako) i oni ti na mail posalju kljuc (sve je legalno i besplatno!!!!!!)
 
Pa toje jednostavno stose tice Kasperskog.Potreban ti je kompijuter recimo nekog prijatelja koji je updatovao antivirus i krenes recimo na www.google.com i otkucas verziju Kasperskok i u produzetak trazis crack.I jednostavno on ti da adresu na kojoj ima krack za tu verziju Kasperskog.Odes na tu adresu i preuzmes crack.Onda u program Kaspeskog otvoris opciju Support i ides na License key i tu ubacis krack i GOTOVO.
 

Back
Top