Ne mogu da verujem.....

*+*+*+*+*

Veoma poznat
Poruka
11.319
Smuvao sam se sa jednom curom pre 20-ak dana. Prvi put smo se kresnuli posle 6 dana. Sinoc smo izasli u grad, i super se proveli, a onda otisli kod mene. Kada sam poceo da je svlacim, gurala me je od sebe, u fazonu ne mogu, umorna sam.

Upitao sam je da dal je ljuta na mene ili sta nije u redu i posle duzeg navaljivanja da mi kaze sta je u pitanju, stidljivo me pogledala, pocrvenela i jedva procedila kroz zube: DOBILA SAM!

Jednostavno, ne mogu da verujem da se neka devojka stidi toga i o tome ne moze da razgovara sa svojim partnerom, kao da to nije prirodna stvar. Ne zivimo bre u srednjem veku.

Ima li jos takvih devojaka????
 
Posto vidim da ovde pocinju da se kostruisu zavere protiv te devojke a da se prethodno ne ispitaju svi moguci razlozi zasto te je odbila ili zasto je bilo sramota...i vidim da su devojke vecito krivci i negativci da ukazem ja na jos jednu (u poslednje vreme cestu) mogucnost a to je da se tipovi uzasavaju tzv. zenskoh tema (u koje spadaju depilacija, menstruacija i sl.) pa mozda je ona bila u okruzenju u kojem je fuj kad pocnes da pricas o tome koliko ti ide, kako ti ide, koliko ulozaka menjas...Znate postoje tipovi kojima nije gadno da upraznjavaju svaki vid sexa i da dolaze u kontakt sa raznim telesnim tecnostima ali cim kazes menstruacija ili krvarenje njima se smraci i onda kazu " nemoj dalje!" Eto samo sam to htela da kazem, cisto da se ima u vidu u daljem razmatranju ko je kriv i koje su njene/njegove namere bile, ili ko je u pravu a ko nije...
 
Problem svakog foruma pa i ovog je - diskutuju ljudi razlicitih godista iz razlicitih mesta.....bez zelje da nekog vredjam ili ispadnem prepotentan - ali videste li da je covek iz Pirota?!
Mozda je mala iz BelU Palanku ili Dimitrovgrad` pa logicno da je `stidna`................
 
AKHENATON:
Smuvao sam se sa jednom curom pre 20-ak dana. Prvi put smo se kresnuli posle 6 dana. Sinoc smo izasli u grad, i super se proveli, a onda otisli kod mene. Kada sam poceo da je svlacim, gurala me je od sebe, u fazonu ne mogu, umorna sam.

Upitao sam je da dal je ljuta na mene ili sta nije u redu i posle duzeg navaljivanja da mi kaze sta je u pitanju, stidljivo me pogledala, pocrvenela i jedva procedila kroz zube: DOBILA SAM!

Jednostavno, ne mogu da verujem da se neka devojka stidi toga i o tome ne moze da razgovara sa svojim partnerom, kao da to nije prirodna stvar. Ne zivimo bre u srednjem veku.

Ima li jos takvih devojaka????

klinka :roll:
 
AKHENATON:
Smuvao sam se sa jednom curom pre 20-ak dana. Prvi put smo se kresnuli posle 6 dana. Sinoc smo izasli u grad, i super se proveli, a onda otisli kod mene. Kada sam poceo da je svlacim, gurala me je od sebe, u fazonu ne mogu, umorna sam.

Upitao sam je da dal je ljuta na mene ili sta nije u redu i posle duzeg navaljivanja da mi kaze sta je u pitanju, stidljivo me pogledala, pocrvenela i jedva procedila kroz zube: DOBILA SAM!

Jednostavno, ne mogu da verujem da se neka devojka stidi toga i o tome ne moze da razgovara sa svojim partnerom, kao da to nije prirodna stvar. Ne zivimo bre u srednjem veku.

Ima li jos takvih devojaka????
...Ima...ima...evo na primer ja sam isto takva...
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
 
BG Pastuv:
Problem svakog foruma pa i ovog je - diskutuju ljudi razlicitih godista iz razlicitih mesta.....bez zelje da nekog vredjam ili ispadnem prepotentan - ali videste li da je covek iz Pirota?!
Mozda je mala iz BelU Palanku ili Dimitrovgrad` pa logicno da je `stidna`................

Navikao sam ja, na vas beogradjane, koji o nama provincijalcima imaju jako lose mislejenje i misle da smo odvratni, neemancipovani i neobrazovani ljudi. A bas pre neki dan frapirao sam se kada sam cuo na TV-u da 30% Beogradjana nema ni osnovnu skolu. Pa to je katastrofa za nasu zemlju.Ali sta ces...i nije sad trenutak da raspravljamo o tome, menjamo temu..

A i da znas devojka uopste nije iz Dimitrovgrada niti iz Bele Palanke. Upozna sam je u Nishu, gde inace studiram, i iz Krusevca je.
 
raindog:
:lol: a shta je trebala da radi ? da izvadi ulozhak i da te shushne sa njim po glavudzi i kazhe :" jao vidi ljubavi dobila sam , jel tako da te menstrualna krv, uloshci i ostalo neverovatno pale ?" :roll:

E, oladi malo. Nisam to mislio.
Jednostavno, nije mi jasno da neku devojku moze da bude stid da svom decku kaze da je dobila, kao da to nije prirodna stvar. Ponasala se kao da je to greh.

Ali citajuci vase komentare, pokusavam nekako da je razumem. Mozda je zaista ranije bila sa nekim tipom koji je na tu stvar gledao kao da je to nesto sramotno. Ima svakakvih ljudi.
 
AKHENATON:
Smuvao sam se sa jednom curom pre 20-ak dana. Prvi put smo se kresnuli posle 6 dana. Sinoc smo izasli u grad, i super se proveli, a onda otisli kod mene. Kada sam poceo da je svlacim, gurala me je od sebe, u fazonu ne mogu, umorna sam.

Upitao sam je da dal je ljuta na mene ili sta nije u redu i posle duzeg navaljivanja da mi kaze sta je u pitanju, stidljivo me pogledala, pocrvenela i jedva procedila kroz zube: DOBILA SAM!

Jednostavno, ne mogu da verujem da se neka devojka stidi toga i o tome ne moze da razgovara sa svojim partnerom, kao da to nije prirodna stvar. Ne zivimo bre u srednjem veku.

Ima li jos takvih devojaka????
a mozda je lagala...pa je zato pocrvenela
nece da se kresne s tobom lalalalalal
 
Foxy_Cleopatra:
AKHENATON:
Smuvao sam se sa jednom curom pre 20-ak dana. Prvi put smo se kresnuli posle 6 dana. Sinoc smo izasli u grad, i super se proveli, a onda otisli kod mene. Kada sam poceo da je svlacim, gurala me je od sebe, u fazonu ne mogu, umorna sam.

Upitao sam je da dal je ljuta na mene ili sta nije u redu i posle duzeg navaljivanja da mi kaze sta je u pitanju, stidljivo me pogledala, pocrvenela i jedva procedila kroz zube: DOBILA SAM!

Jednostavno, ne mogu da verujem da se neka devojka stidi toga i o tome ne moze da razgovara sa svojim partnerom, kao da to nije prirodna stvar. Ne zivimo bre u srednjem veku.

Ima li jos takvih devojaka????
a mozda je lagala...pa je zato pocrvenela
nece da se kresne s tobom lalalalalal

Veoma moguce, mozda joj nije bilo ekstra, pa da iskulira, ne mora bas svaki put. To ne znaci da joj se ne svidjas, mozda treba da poradite malo i na ovu temu
 
I mene je malo bilo sramota prvi put da kažem. Ne ni zato što mislim da je to sramota, ni da je strašno, ni ništa tako... Prvo sam se nadala da će shvatiti sam, malo je neprijatno IZGOVORITI to.
Posle, kad sam jedva procedila, on umro od smeha - isto u fazonu - TO nisi mogla da kažeš :shock: :lol:
Sad kažem i kad me ne pita :lol:
 

Back
Top