Ne mogu da verujem.....
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Ne mogu da verujem.....

Legenda
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ne mogu da verujem.....

Smuvao sam se sa jednom curom pre 20-ak dana. Prvi put smo se kresnuli posle 6 dana. Sinoc smo izasli u grad, i super se proveli, a onda otisli kod mene. Kada sam poceo da je svlacim, gurala me je od sebe, u fazonu ne mogu, umorna sam.

Upitao sam je da dal je ljuta na mene ili sta nije u redu i posle duzeg navaljivanja da mi kaze sta je u pitanju, stidljivo me pogledala, pocrvenela i jedva procedila kroz zube: DOBILA SAM!

Jednostavno, ne mogu da verujem da se neka devojka stidi toga i o tome ne moze da razgovara sa svojim partnerom, kao da to nije prirodna stvar. Ne zivimo bre u srednjem veku.

Ima li jos takvih devojaka????

Buduća legenda linabg (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

mozda joj je mama rekla da je to sramota...

Ističe se
    Učlanjen
    25.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

NIsam merodavan zasto se stide.....
    Ali nije bash ugodno...mozda misli da je to gadno....

Zaslužan član
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nije je sramota da se yebe, ali jeste da kaze da ima menstruaciju... Jadna djevojka...

Početnik
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

mozda joj je jednostavno neugodno...
    ili ima oooobilne menstruacije a ti to i ne znas pa joj bedak
    u svakom slucaju, bolje da prvo popricate i razjasnite o tome koliko to smeta tebi a koliko je njoj neugodno ili sta vec

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Možda je isflekala posteljinu!?

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

a shta je trebala da radi ? da izvadi ulozhak i da te shushne sa njim po glavudzi i kazhe :" jao vidi ljubavi dobila sam , jel tako da te menstrualna krv, uloshci i ostalo neverovatno pale ?"

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano

Hehe, devojcica.
    No ipak je rekla, probila je led...napredujete.

Zaslužan član ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

mozda joj je samo trebalo vise vremena da smisli izgovor.......dok te je gurala kao .....hmmmsta da kazem..... aha ne mogu dobila sam

Elita DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

A nisi pomislio mozda da te laze da je dobila? Mislim, ko zna da li je to stvarno razlog sto ti nije dala, mozda je time htela samo da te otkaci...

Zainteresovan član crno oko (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano

Posto vidim da ovde pocinju da se kostruisu zavere protiv te devojke a da se prethodno ne ispitaju svi moguci razlozi zasto te je odbila ili zasto je bilo sramota...i vidim da su devojke vecito krivci i negativci da ukazem ja na jos jednu (u poslednje vreme cestu) mogucnost a to je da se tipovi uzasavaju tzv. zenskoh tema (u koje spadaju depilacija, menstruacija i sl.) pa mozda je ona bila u okruzenju u kojem je fuj kad pocnes da pricas o tome koliko ti ide, kako ti ide, koliko ulozaka menjas...Znate postoje tipovi kojima nije gadno da upraznjavaju svaki vid sexa i da dolaze u kontakt sa raznim telesnim tecnostima ali cim kazes menstruacija ili krvarenje njima se smraci i onda kazu " nemoj dalje!" Eto samo sam to htela da kazem, cisto da se ima u vidu u daljem razmatranju ko je kriv i koje su njene/njegove namere bile, ili ko je u pravu a ko nije...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Problem svakog foruma pa i ovog je - diskutuju ljudi razlicitih godista iz razlicitih mesta.....bez zelje da nekog vredjam ili ispadnem prepotentan - ali videste li da je covek iz Pirota?!
    Mozda je mala iz BelU Palanku ili Dimitrovgrad` pa logicno da je `stidna`................

Primećen član
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Ne mogu da verujem.....

Citat Original postavio AKHENATON
    Smuvao sam se sa jednom curom pre 20-ak dana. Prvi put smo se kresnuli posle 6 dana. Sinoc smo izasli u grad, i super se proveli, a onda otisli kod mene. Kada sam poceo da je svlacim, gurala me je od sebe, u fazonu ne mogu, umorna sam.

Upitao sam je da dal je ljuta na mene ili sta nije u redu i posle duzeg navaljivanja da mi kaze sta je u pitanju, stidljivo me pogledala, pocrvenela i jedva procedila kroz zube: DOBILA SAM!

Jednostavno, ne mogu da verujem da se neka devojka stidi toga i o tome ne moze da razgovara sa svojim partnerom, kao da to nije prirodna stvar. Ne zivimo bre u srednjem veku.

klinka

Vragolasta Amfibija
    Guest

...Ima...ima...evo na primer ja sam isto takva...
    8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Legenda
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio BG Pastuv
    Problem svakog foruma pa i ovog je - diskutuju ljudi razlicitih godista iz razlicitih mesta.....bez zelje da nekog vredjam ili ispadnem prepotentan - ali videste li da je covek iz Pirota?!
    Mozda je mala iz BelU Palanku ili Dimitrovgrad` pa logicno da je `stidna`................
    Navikao sam ja, na vas beogradjane, koji o nama provincijalcima imaju jako lose mislejenje i misle da smo odvratni, neemancipovani i neobrazovani ljudi. A bas pre neki dan frapirao sam se kada sam cuo na TV-u da 30% Beogradjana nema ni osnovnu skolu. Pa to je katastrofa za nasu zemlju.Ali sta ces...i nije sad trenutak da raspravljamo o tome, menjamo temu..

A i da znas devojka uopste nije iz Dimitrovgrada niti iz Bele Palanke. Upozna sam je u Nishu, gde inace studiram, i iz Krusevca je.

Legenda
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio raindog
    a shta je trebala da radi ? da izvadi ulozhak i da te shushne sa njim po glavudzi i kazhe :" jao vidi ljubavi dobila sam , jel tako da te menstrualna krv, uloshci i ostalo neverovatno pale ?"
    E, oladi malo. Nisam to mislio.
    Jednostavno, nije mi jasno da neku devojku moze da bude stid da svom decku kaze da je dobila, kao da to nije prirodna stvar. Ponasala se kao da je to greh.

Ali citajuci vase komentare, pokusavam nekako da je razumem. Mozda je zaista ranije bila sa nekim tipom koji je na tu stvar gledao kao da je to nesto sramotno. Ima svakakvih ljudi.

Početnik
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

pa dobro je da ima nekih koji se barem necega stide pa nek se i folira

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.10.2003.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ne znam uopste sta je tu nenormalno.Vas dvoje ste se skoro i smuvali,tako da je osecanje stida jos uvek prisutno s njene strane.
    I nauci da treba ceniti osecanja coveka koji moze da pocrveni.

Zaslužan član ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

ja mislila bar provincija neiskvarena, a ono posle 12 dana se kre.shu nevencani

Legenda
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ?
    ja mislila bar provincija neiskvarena, a ono posle 12 dana se kre.shu nevencani

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.12.2004.
    Reputaciona moć
    45

a mozda je lagala...pa je zato pocrvenela
    nece da se kresne s tobom lalalalalal

Zainteresovan član nestosasvimlicno (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2005.
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Foxy_Cleopatra

a mozda je lagala...pa je zato pocrvenela
    nece da se kresne s tobom lalalalalal
    Veoma moguce, mozda joj nije bilo ekstra, pa da iskulira, ne mora bas svaki put. To ne znaci da joj se ne svidjas, mozda treba da poradite malo i na ovu temu

Buduća legenda mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    123

Podrazumevano

I mene je malo bilo sramota prvi put da kažem. Ne ni zato što mislim da je to sramota, ni da je strašno, ni ništa tako... Prvo sam se nadala da će shvatiti sam, malo je neprijatno IZGOVORITI to.
    Posle, kad sam jedva procedila, on umro od smeha - isto u fazonu - TO nisi mogla da kažeš :shock:
    Sad kažem i kad me ne pita

Domaćin lav607 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2005.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

I onda je nazuljala kolena.........ma da..ok je to.......mislim....... 8) :wink:

Elita chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

Citat Original postavio raindog
    Hahahahahahaha
    Ili mozda tamponom!

Slične teme

1. Ne mogu da verujem!
    Autor kamerman u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.08.2006., 18:48
  2. Sve ne mogu da verujem
    Autor Robertos u forumu Web dizajn
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.06.2006., 10:48
  3. NE MOGU DA VERUJEM???? 8 (