Rezultati izbora u RS 2012

Imaju sanse u srebrenici da osvoje nacelninicko mjesto,srbi se podjelili u dve kolone,srpski kandidat ima vise 500 glasova ali dolazi 1000 glasova postom
tako da ce imati nacelnika ali srbi ce imati vecinu preko 60% skupstini opstine,to je pozitivno a imaju sanse i u opstini Vukosavlje tu je mrtva trka radi se o par glasova

Znači da su naši magarci izašli sa samo jednim kandidatom ni tih 1000 virtuelnih glasova ne bi pomoglo Seldzucima.
 
Koliko vidim tu niko nema apsolutnu većinu. Tako da će biti dosta postizbornih kombinacija.
Kako prođoše Azijati na izborima u RS?

izgleda da uzimaju Srebrenicu , glasovima sa strane . na terenu su Srbi makar 60 %

Nema rezultata , bice zanimljivo viditi tu neku opstnu Vukosavlje , ima yanimljiv polozaj , zanimljivo je vidjeti i uporediti broj sa prslim izborima u Zvorniku , Bijeljinji , Bratuncu , Brcko naravno , najzanimljivije . ali ne uzimaju ni jednu opstinu osim srebrenice , a ona opet nema nikakav znacaj osim propagandnog . Bitan je Bratunac i Zvornik ,a tu nisu blizu .


PA ja se nadam da tu nece biti mnogo koalicija i preokreta , SDS bi trebalo da ima dominantnu ulogu , kako na ovom lokalu tako na republickim . Stranka se vraca i samo jaca . A najvaznije je da se Dodik probudio , pa valjda da ove dvije godine pocne bolje raditi , opet SDS ima legitimitet da ga rusi i ranije , uglavnom mislim da se desila pozitivna stvar za Srpsku . Svi imaju sansu ko bude radio u korist naroda dobija sledece izbore , ja sam simpatizer SDS , ali nista nebi imao protiv da Dodik zasluzi dobrim radom pobjedu 2014 .
 
izgleda da uzimaju Srebrenicu , glasovima sa strane . na terenu su Srbi makar 60 %
Nema rezultata , bice zanimljivo viditi tu neku opstnu Vukosavlje , ima yanimljiv polozaj , zanimljivo je vidjeti i uporediti broj sa prslim izborima u Zvorniku , Bijeljinji , Bratuncu , Brcko naravno , najzanimljivije . ali ne uzimaju ni jednu opstinu osim srebrenice , a ona opet nema nikakav znacaj osim propagandnog . Bitan je Bratunac i Zvornik ,a tu nisu blizu .
PA ja se nadam da tu nece biti mnogo koalicija i preokreta , SDS bi trebalo da ima dominantnu ulogu , kako na ovom lokalu tako na republickim . Stranka se vraca i samo jaca . A najvaznije je da se Dodik probudio , pa valjda da ove dvije godine pocne bolje raditi , opet SDS ima legitimitet da ga rusi i ranije , uglavnom mislim da se desila pozitivna stvar za Srpsku . Svi imaju sansu ko bude radio u korist naroda dobija sledece izbore , ja sam simpatizer SDS , ali nista nebi imao protiv da Dodik zasluzi dobrim radom pobjedu 2014 .

Meni je svejedno ko će biti na vlasti u RS. Samo da nije neki pijun zapada ili ne daj Bože Turci(a ovo je moguće koliko i da pobede Nubijci).
 
? Po cemu to zakljucujes?
SDS pobjedio u Doboju a SNSD u Zvorniku.
Nikad nije bilo vise izmjesano sto se toga tice.

A u Foči su pobedili kao koalicija. Već si ovom paralelom napravio podelu... Kako je SNSD prošao generalno u istočnom delu? Očigledno ključno uporište na Jugu je palo, WWladov kraj tradicionalno slabo vari SNSD, u posavini je SDS... Još ne znam sve rezultate, ali čini mi se da je na lokalu pobedila opozicija...
 
? Po cemu to zakljucujes?
SDS pobjedio u Doboju a SNSD u Zvorniku.
Nikad nije bilo vise izmjesano sto se toga tice.

U Banjaluci moguce veliko iznanedjenje,snsd ovojio nacelnicko mjesto ali za skupstinu opstine moguce da ce opozicija imati vecinu u opstini,sds ostvario izuzetan rezultat ,sada su druga stranka u BL a pre ih nije bilo ni u prici posle onog sukoba Biljane Plavisic i rukovodstva sa Pala ali sds se vratio u igru u BL
 
A u Foči su pobedili kao koalicija. Već si ovom paralelom napravio podelu... Kako je SNSD prošao generalno u istočnom delu? Očigledno ključno uporište na Jugu je palo, WWladov kraj tradicionalno slabo vari SNSD, u posavini je SDS... Još ne znam sve rezultate, ali čini mi se da je na lokalu pobedila opozicija...

Pa ne znam kakve to ima veze sa podjelom na istocni i zapadni dio?
Da je na zapadu pobjedio SNSD a na istoku SDS onda bi mogli pricati o nekakvoj podjeli.
To se nije desilo.
 
Pa ne znam kakve to ima veze sa podjelom na istocni i zapadni dio?
Da je na zapadu pobjedio SNSD a na istoku SDS onda bi mogli pricati o nekakvoj podjeli.
To se nije desilo.

Podela postoji od još čuvenog marša na banske dvore i Plavšićku, a generalno je bolje prošao SDS, čak su u nekim opštinama glasali za nesposobne SDS kandidate samo da Dodikovim poltronima vide leđa. Što se tiče ključnih opština na istoku SNSD je pobedio samo u Zvorniku, ali je zato i izgubio dosta opština na zapadu...
 
Podela postoji od još čuvenog marša na banske dvore i Plavšićku, a generalno je bolje prošao SDS, čak su u nekim opštinama glasali za nesposobne SDS kandidate samo da Dodikovim poltronima vide leđa. Što se tiče ključnih opština na istoku SNSD je pobedio samo u Zvorniku, ali je zato i izgubio dosta opština na zapadu...

I u Milićima,Kalinoviku.
 
Podela postoji od još čuvenog marša na banske dvore i Plavšićku, a generalno je bolje prošao SDS, čak su u nekim opštinama glasali za nesposobne SDS kandidate samo da Dodikovim poltronima vide leđa. Što se tiče ključnih opština na istoku SNSD je pobedio samo u Zvorniku, ali je zato i izgubio dosta opština na zapadu...

nema te podele vise,i to 1997 je bilo vise vjestacki stvoreno,tupe NATO pakta i njihovi agenti ali ni tada nije bilo istok zapad ,vise BL i ostali ,i prnjavor i doboj,i ostala mjesta na zapadu su bila uz tadasnji sds sa pala
 

Back
Top