Rezultati izbora u RS 2012

Srcea je sto je u Srbiji jos uvijek manjina broj ljudi koji razmislja kao vi!

Ja Srbiju ne dozivljavam kao drugu drzavu i imam isto pravo ucesca u forumu i na temama kao i vi,a uz to imam i drzavljanstvo Srbije i BiH!

Na teme o izborima u Srbiji se nisam puno ukljucivao,to je stvar glasaca u Srbiji i isto to vazi za vas povodom izbora u RS,a ako hocete da komentarisete,slobodno izvolite,jer to i cinite,nema problema!

Pa vidi, nama, Srbima, nazalost je uskracena mogucnost da imamo drzavljanstva Srbije ,BiH i Hrvatske, a to je realnost za veliku vecinu
Srba iz Bosne i Hrvatske. Tri drzavljanstva pa uzivaj, biraj tri puta, pravi vlade, obaraj, ispiraj mozgove budalama.

Ne bih se ja busala u junacka , bosanska prsa sa ovim drzavljanstvima koje si dobio na prevaru.
 
Slazem se s tobom, niti nas to zanima, niti je uopste vazno za Srbiju. Ni njih ne zanimaju lokalni izbori u Zajecaru pa zasto bi se
forum smarao sa nekakvim procentima u Zvorniku, a pojma nemamo ni da li je to kanton srpski, muslimanski, ili neki svajcarski.

Kao sto za Zajecar postoji neki PDF ( regije i religije) neka pisu na tom svom PDF o Zvorniku, Brcku , Dodiku i kompaniji.

Jel ti to samu sebe persiras?
Ako si ti glupa ne znaci da su i drugi Srbi iz Srbije glupi.
Republika Srpska je srpska zemlja isto kao i Srbija.
Ako te ne zanima ne citaj.
 
Slazem se s tobom, niti nas to zanima, niti je uopste vazno za Srbiju. Ni njih ne zanimaju lokalni izbori u Zajecaru pa zasto bi se
forum smarao sa nekakvim procentima u Zvorniku, a pojma nemamo ni da li je to kanton srpski, muslimanski, ili neki svajcarski.

Kao sto za Zajecar postoji neki PDF ( regije i religije) neka pisu na tom svom PDF o Zvorniku, Brcku , Dodiku i kompaniji.

Kako koga,mene zanimaju i lokalni izbori u Zaječaru i Medveđi i Merošini i Crnoj Travi i u Bosilegradu.Kao budući prvi predsjednik zajedničke države Srpske i Srbije moram da se upoznam sa stremljenjem građana u svakom kutku našeg otečestva .:D
 
Pa vidi, nama, Srbima, nazalost je uskracena mogucnost da imamo drzavljanstva Srbije ,BiH i Hrvatske, a to je realnost za veliku vecinu
Srba iz Bosne i Hrvatske. Tri drzavljanstva pa uzivaj, biraj tri puta, pravi vlade, obaraj, ispiraj mozgove budalama.

Ne bih se ja busala u junacka , bosanska prsa sa ovim drzavljanstvima koje si dobio na prevaru.


Kao prvo,ja nisam bosanac,vec Srbin iz RS,a drugo,taj srpski pasosa sam uzeo,jer ga volim,a ne sto mi nesto puno treba!

Na izborima u Srbiji ne glasam,to je stvar Srba u Srbiji!
 
Ja imam drzavljanstvo Republike Srpske i jedino mi je ono bitno.
Nauci nesto prije nego sto uskocis u raspravu.

a pasos?ciji pasos imas?
 
Ja mislim da RS treba zakonima takvu mogucnost sprijecit,skupstina RS treba donjeti zakone kojima ce gradjani muslimansko hrvatske federacije biti tretirani kao i svidrugi stranci koji dodju u RS,kao kinezi,pa i u svicarskoj kad selis iz kantona u kanton trazi se saglasnost kantona,a kod nas lagano neko iz sarajeva moze se prijavit u BL,ode u cips i za nekoliko minuta gotovo
iso bih se i ja sad prijavit u svedsku ili svicarsku ali ne daju

Tačno.Građane Federacije kad je biračko pravo zakon treba da tretira kao i sve druge strance.Potrebno je i promijenti zakon o djelovanju političkih organizacija.Sve političke organizacije uključujući i političke stranke koje žele da djeluju na teritoriji RS morale bi da se registruju u nadležnom ministarstvu RS.Onim strankama koje svojim programima ne priznaju ili se protive suverenosti i teritorijalnoj cjelovosti republike,treba uskratiti registrovanje i slobodu političkog djelovanja.
 
Poslednja izmena:
Pa vidi, nama, Srbima, nazalost je uskracena mogucnost da imamo drzavljanstva Srbije ,BiH i Hrvatske, a to je realnost za veliku vecinu
Srba iz Bosne i Hrvatske. Tri drzavljanstva pa uzivaj, biraj tri puta, pravi vlade, obaraj, ispiraj mozgove budalama.

Ne bih se ja busala u junacka , bosanska prsa sa ovim drzavljanstvima koje si dobio na prevaru.

Jel ti imaš državljanstvo Srbije i Alemanije? :think:
Jel glasaš u obe države?
 
Poslednja izmena:

Back
Top