Rezultati izbora u RS 2012

Sto mirno, zasto Srbi to nisu uradili pocetkom 90tih, mirnim putem ? Zasto sad traze mirnim putem, je li se to bojite ? :)

Pa ne znam ko je odbio Kutiljerov plan i ko je započeo rat za "unitarnu BiH bez torova tj. etničkih podjela".Sve mi se čini da to nisu bili Srbi no to nije ni važno jer se to je sad već istorija.Naravno da je bolje da finalni čin razdruženja prođe mirno u šta ne sumnjam no Republika Srpska mora da bude spremna i da računa i na sve druge mogućnosti bez obzira koliko one bile malo vjerovatne.
 
Prijatelju, iskreno ovo govorim, da imam moc i snagu, ja bih licno kaznio ove divljake i huligane. Ovo se desilo jednom srpskom povratniku u mom prisustvu. Svi znaju kako sam reagovao, i ne kajem se, hvala Bogu. Ovakvi slucajeva se desavalo Srbima, a i Hrvatima, no, ovdje ima jedna razlika, znas li koja: Bosnjacima povratnicima, ne da se samo ovo desava ( iskusio na svojoj kozi ), vec i ubijanje. Zar nisam iznad spomenuo da je ubijeno do sad preko pet stotina ( u brojevima 500 ) Bosnjaka povratnika od STRANE Srba... Zar Meliha, rahmetli, 16 godina djevojcica, nije ubijena iz SNAJPERA u Vlasenici pred ocima svoga oca, a bili su povratnici, dok "snajperist" nikad nije pronadjen ?!?!? Zar Murat iz Cazina koji je ubijen u Banjoj Luci na otvorenju dzamije Ferhadije nije ubijen od srpske omladine zagrizene mrznjom prema svemu sto nije srpsko, bas slicnog misljenja i vidjenja kao nas forumas "republika" ili kako vec mu nick name ide !? Pa da ne nabrajam vise...

Dakle, ma koje nacije izgrednik ili ubica bio, na VJESALO majku im fasistocko-teroristicku....!!

Е па "касно Марко на Косово стиже" :rtfm: Да сте одмах на вешала ставили убицу српског свата на Башчаршији тешко да би рата уопште и било :think:
 
Bilja nama dosla da popuje iz Srbije ,u kojoj je sve muslimansko stanovnistvo protjerano pre 200 god i spaljene njihove kuce i dzamije,pola ih pobjeglo ovamo nama preko drine,srbi zapadno od drine nisu stigli da odrade posao kad je trebalo zato nam se i desila 1941 i 1992
i sad nama ovi novi sns europejci popuju i miru i toleranciji,more mars
 
Ovo je zasta uzas, ja nemam reci za ovaj zlocin, ali bar da su procesuirani odgovorni za njega, nekako bi bilo lakse (mada to ne moze vratiti pobijene mlade srpske vojnike na tako bestijalan nacin) ali bi bar malo utesilo porodice pobijenih, srpski narod i otvorilo put pomirenja, kakvog-takvog.

Ispade da te vojnike niko nije pobio ili su se medjusobno poubijali, krv prokljuca od tolike nepravde, ja se nadam da ce nekad i neko za to odgovarati (i za druge nekaznjene zlocine) ali neka zbog takvih zveri ne budu kaznjavani nevini.

Nece nikad odgovarati.
A sto je jos gore oni osuđenim ratnim zločincima prave sahrane kao da su heroji. Pogledaj sahranu njihovom generalu Delicu koji je osuđeni ratni zločinac. Kad bi mi uradili tako nešto, čak i onima koji se sumnjiče za ratne zločine, to bi bilo skandal. Njima je dopušteno da budu zločinci jer su dobili medijski rat. Ali svemu dođe kraj pa i tome.
Smrt BiH će im biti kazna.
 
Povratak SDS u BL nije iznenadjenje jer je komplet Srpska stranka Guge Lazarevica pristupila SDS,Gugo Lazarevic je jako cjenjena licnost u BL,stranka mu se nekad zvala Srpska stranka Krajine i Posavine pa je posle promjenjeno u samo Srpska stranka,i uglavnom je imala dobre rezultate u BL i okolnim opstinama
u Guginoj stranici je bio i Dordje Umicevic koji je bio nosilac SDS liste na ovim izborima a pre je bio gradonacelnik Banjaluke od 1996 do 1999 kada ga je smjenio OHR,koliko je meni poznato ta smjena se desila zbog tuce i nereda koji su nastali kada je Gugo Lazarevic pozvao narod da sprijeci sahranu hodze u dvoristu jedne banjalucke dzamije

U toj Guginoj stranci je bio i Nenad Stevandic ,koji je vrlo mlad 1992 bio u SDS i organizvao pred rat vojnu jedinicu u narodu poznatu kao sosovci,za tu jedinicu se prica da su potamanili mnoge BL muslimane,on je bio kandidat SDS za gradonacelnika
 
Povratak SDS u BL nije iznenadjenje jer je komplet Srpska stranka Guge Lazarevica pristupila SDS,Gugo Lazarevic je jako cjenjena licnost u BL,stranka mu se nekad zvala Srpska stranka Krajine i Posavine pa je posle promjenjeno u samo Srpska stranka,i uglavnom je imala dobre rezultate u BL i okolnim opstinama
u Guginoj stranici je bio i Dordje Umicevic koji je bio nosilac SDS liste na ovim izborima a pre je bio gradonacelnik Banjaluke od 1996 do 1999 kada ga je smjenio OHR,koliko je meni poznato ta smjena se desila zbog tuce i nereda koji su nastali kada je Gugo Lazarevic pozvao narod da sprijeci sahranu hodze u dvoristu jedne banjalucke dzamije

U toj Guginoj stranci je bio i Nenad Stevandic ,koji je vrlo mlad 1992 bio u SDS i organizvao pred rat vojnu jedinicu u narodu poznatu kao sosovci,za tu jedinicu se prica da su potamanili mnoge BL muslimane,on je bio kandidat SDS za gradonacelnika

Sve neke Srbende.
 
Sve stranke su imale svoje predstavnike koji su nadgledali glasanje i brojanje.
Niko od njih se ne buni.
Ali zato ti znaš da je bilo krađe. :hahaha:

Nikakve krađe nije bilo, fer i izuzetno korektni izbori.
Tačno je da su imali svi posmatrače, ali ako neko na jednom biralištu ima 80 i nešto glasova, i tu informaciju dobije upravo od posmatrača, zašto mu njegova stranka kaže da je imao samo 3 na tom mjestu. A kod nas se bira na 51 mjestu, pa ti vidi. Tako je prošla moja komšinica koja je bila na listi SNSD-a, pokrala je vlastita stranka. Trebala je da prođe, ali nije.
 
Sve neke Srbende.

da,da Gugo je poznati srpski nacionalista,ova dzenaza se treba desiti u dvoristu ferhadije,IZ je planirala tu da sahrani muftiju banjaluckog ili tako nesto,i onda je Gugo onako mator dosao tamo i napravio nerede, i sprijecio tu sahranu,dal je to bilo 1998 ili 1999 nemogu tacno da se sjetim,a onda je OHR smjenio njegovog covjeka koji je tada bio gradonacelnik BL Dordja Umicevica
 
da,da Gugo je poznati srpski nacionalista,ova dzenaza se treba desiti u dvoristu ferhadije,IZ je planirala tu da sahrani muftiju banjaluckog ili tako nesto,i onda je Gugo onako mator dosao tamo i napravio nerede, i sprijecio tu sahranu,dal je to bilo 1998 ili 1999 nemogu tacno da se sjetim,a onda je OHR smjenio njegovog covjeka koji je tada bio gradonacelnik BL Dordja Umicevica

Gugo Lazarevic je kralj. Covjek se rodio u Banskom dvoru. :)
Nisam znao da su mu opet dozvolili da se bavi politikom.
 
U cetvrtak, 23. jula 1998. nekoliko stotina Srba okupili su se na mjestu na kojem je nekada bila Ferhad-pasina dzamija u cijem je haremu trebao biti ukopan muftija Halilovic, unistili vec pripremljen mezar, izgazili cvijece doneseno od rijetkih banjaluckih Bosnjaka, zaboli srpsku zastavu najprije u zemlju, a kasnije, kako tvrde svjedoci, i u mihrab u obliznjem mesdzidu i uz ratne poklice i cetnicke pjesme sproveli u djelo ono sto je, prilikom prvog u nizu hapsenja, Ibrahimu Halilovicu rekao jedan policajac: "Sta ti trazis ovdje? Sto ne ides, mi smo dzamije porusili."

http://www.bhdani.com/arhiva/81/tekst381.htm

evo malo sam guglo i nadjoh ovaj clanak o ovom
 
Karta BiH prema stranackoj pripadnosti nacelnika.


izborinacelnici.png
 

Back
Top