Zasto je zena u braku (gotovo) uvek mladja od muskarca?

I to i to...

Zasto je GOTOVO PO PRAVILU, muskarac u braku SKOLOVANIJI nego zena?


Kada je zena skolovanija - nastupaju vremenom NERESIVI PROBLEMI.....

Mladja sam 4 godine ...tako se desilo
A imam zavrsenu i visu skolu ( masinstvo ) i fakultet ( menadzment) a muz gimnazijalac - i nikakvih problema sa tim nismo imali ni ja ni on .
I da , iste smo visine ( obicno je muskarac vislji )
I 31 godinu smo u vrlo,vrlo uspesnom i srecnom braku .
Sve zavisi od ljubavi , nema pravila
 
odgovor je prost
zene brze sazrevaju i psihicki i fizicki
jedna devojka od 15 godina tesko moze emotivno da se razume sa momkom od 15 godina, a najveca razlika u psihi je od 18-28 godina, kada su devojke dosta zrele, a mladici jos uvek nezreli
kako se u ovom periodu zenskog zivota odigravaju najvece ljubavi, veliki deo tih ljubavi se zavrsi brakom
eto
 
Pa cekajte kada bi bilo obrnuto,to bi bilo ovko zar ne?
Ona 30 godina,on 22. Ona zaposlena,karijera na prvom mestu,zaradjuje. On student,naravno jos uvek ne zaradjuje,izgleda super,bleji sa ortacima,zena ga izdrzava.On nju optuzuje da nikada nema vremena za njega,ona njega da ne zaradjuje nista i da je lenstina,svaki ispit koji padne nabija mu na nos.

losa kombinacija :confused:
 
Pa cekajte kada bi bilo obrnuto,to bi bilo ovko zar ne?
Ona 30 godina,on 22. Ona zaposlena,karijera na prvom mestu,zaradjuje. On student,naravno jos uvek ne zaradjuje,izgleda super,bleji sa ortacima,zena ga izdrzava.On nju optuzuje da nikada nema vremena za njega,ona njega da ne zaradjuje nista i da je lenstina,svaki ispit koji padne nabija mu na nos.

losa kombinacija :confused:

Ne mora da znači, može i ovako: ona pravi lovu, on završava školu. Ko tog dana ima više vremena, skuva neku klopu, i uveče se zezaju zajedno kod kuće ili u gradu.
Niko nikome ne k*nja, jer oboje rade svoje stvari i ne izigravaju roditelje jedno drugom.
 
Pa cekajte kada bi bilo obrnuto,to bi bilo ovko zar ne?
Ona 30 godina,on 22. Ona zaposlena,karijera na prvom mestu,zaradjuje. On student,naravno jos uvek ne zaradjuje,izgleda super,bleji sa ortacima,zena ga izdrzava.On nju optuzuje da nikada nema vremena za njega,ona njega da ne zaradjuje nista i da je lenstina,svaki ispit koji padne nabija mu na nos.

losa kombinacija :confused:

Ja se slazem. Uvek su mi godili momci sa kojima sam delila odredjeni period zivota na srodan nacin. Nije mi bilo zanimljivo sa 20 da ucestvujem u razvodu braka nekog sredovecnog tipa kome bih ionako bila beg ili cirkuski trofej.

Volim da osetim a onda da ostavim iza sebe dozivljeno. Fine su te plocice brucosa ali on je za mene klinac...isto kao sto mi je neko od 50 matorac, mozemo mi da se razumemo fino oko nekih hobija ali ne zelim da vampirim svoje vec prozivljene godine niti mi prija uskakanje u probleme coveka koji je u sestoj deceniji zivota. Sta ce mi to, cemu zurba, nece mi taj voz pobeci svejedno...sa generacijom me povezuje toliko toga sto jednostavno nema cenu. Godinu, dve, tri stariji, za mene dosta. Mladji...nikada mi se nije desilo a verovatno i nece.
 
Da li za to postoje bioloski razlozi?

Ili matreijalni?

Ili je to RUDIMENT NERAVNOPRAVNOSTI koji je tesko prevazici?

Ne znam zasto, ali je cinjenica da u najmanje 90% brakova je zena MLADJA od muskarca.....

Znate li vi? :think:
Не знам за разлоге, али не примјећујем млађане мушкарце, не привлаче ме, као што ме не привлаче риђи типови, или ниски типови или они момци женске љепоте.
Нисам имала млађе момке од 27-28година.
Скривени разлози за то су ми непознати.
 
Не знам за разлоге, али не примјећујем млађане мушкарце, не привлаче ме, као што ме не привлаче риђи типови, или ниски типови или они момци женске љепоте.
Нисам имала млађе момке од 27-28година.
Скривени разлози за то су ми непознати.


pa jeste, tako su se i ove djevojcice iz gimnazije zabavljale sa starijim. mi poglupi mushkarci klikera, a one lagano na vespu pa onda kawanje hihihihihihihihi
 

Back
Top