Puskice

Nani:
Da li neko ima originalnu ideju za puskice?Ja vam predlazem da pokusate da iskopirate lekcije ali u smanjenoj velicini! :wink:

daa, znamo svi to... obavezno pred kont iz istorije ceo razred iskopira umanjene lekcije - samo kazes u skolskoj knjizari da ti treba format za puskice! nikog nije provaljen do sad.
i dalje, moje drugarice obuku suknjice, pa lepe puskice na nogu... veruje mi, nije najprijatnije ali pali :wink:
 
Ima jos mnogo nacina.Npr:za odgovaranje snimis na kasetu tu lekciju i stavis slusalice i lepo sve pricas.Ovo nisam ja isprobavala ali idejaje super dok te ne provale,a kad te provale... :wink:
 
Kad imash kontish iz mate, recimo...Dash indigo papir nekome ko zna i dok pishe sebi, bez gubljenja vremena radi i tebi...A? Reci? Nama je uspelo! Vishe od pola razreda je uradilo na tu foru... :wink:
 
Sanjalica_88:
Kad imash kontish iz mate, recimo...Dash indigo papir nekome ko zna i dok pishe sebi, bez gubljenja vremena radi i tebi...A? Reci? Nama je uspelo! Vishe od pola razreda je uradilo na tu foru... :wink:
Ovo je odlicna ideja! :D :D :D Ali nama profe daju 4 grupe a ponekad 2 ili cak 6.Kako da znam ko je moja grupa? :wink: :wink: :wink:
 
Anonymous:
Sanjalica_88:
Kad imash kontish iz mate, recimo...Dash indigo papir nekome ko zna i dok pishe sebi, bez gubljenja vremena radi i tebi...A? Reci? Nama je uspelo! Vishe od pola razreda je uradilo na tu foru... :wink:
Ovo je odlicna ideja! :D :D :D Ali nama profe daju 4 grupe a ponekad 2 ili cak 6.Kako da znam ko je moja grupa? :wink: :wink: :wink:
E, pa sad... :roll: Kod nas uvek ima po 2 grupe i to po redovima, tako da nam i nije neki problem!!! :lol:
 
Anonymous:
Ima jos mnogo nacina.Npr:za odgovaranje snimis na kasetu tu lekciju i stavis slusalice i lepo sve pricas.Ovo nisam ja isprobavala ali idejaje super dok te ne provale,a kad te provale... :wink:

ovo malo teze.
a) vide se ma koliku kosu da imas, jedino ako su providne
b)moze da se cuje [znam, jer se uvek cuje kad neko slusa diskmen na casu]
v)malo je zeznuto jer nama nastavnici postavljaju potpitanja, a i kako mozes da nadjes bas onaj deo koji te pita? ti nasnimis nekoliko lekcija, i tesko da ce da te pita bas onu koja je prva nasnimljena...

dakle mnoooogo je rizicno, ako te uhvate, gotov si, gore nego za bilo koji drugi nacun prepisivanja, ne gine ti ukor!
ja to ne bih pokusavala
 
Dok sam bio u srednjoj skoli, peofesorka hemije nam je uvek davala 50 pitanja, od kojih cemo imati 5. Ja sednem kuci i svako pitanje odgovorim na posebnom papiru, numerisem ih obicnom olovkom i naucim koje pitanje se pod kojim brojem nalazi. Onda izvucem iz torbe jedno po jedno, obrisem numeraciju, potpisem se i predam joj. posto nije usmeno ispitivala, imao sa m 5 sve cetiri godine, a jedinio sto sam znao je da je formula za vodu H2O.
 
AKHENATON:
Dok sam bio u srednjoj skoli, peofesorka hemije nam je uvek davala 50 pitanja, od kojih cemo imati 5. Ja sednem kuci i svako pitanje odgovorim na posebnom papiru, numerisem ih obicnom olovkom i naucim koje pitanje se pod kojim brojem nalazi. Onda izvucem iz torbe jedno po jedno, obrisem numeraciju, potpisem se i predam joj. posto nije usmeno ispitivala, imao sa m 5 sve cetiri godine, a jedinio sto sam znao je da je formula za vodu H2O.
sta, predavao si joj 5 papirica? da nije to bilo
malo sumnjivo?
cudo nije primetila?
sreca tvoja :D :D :D
 
nerd_killer:
ma sednes bre lepo pored strebera i isprepisujes se... 8)
aj ti meni samo reci GDE DA NADJEM STREBERA KOJI HOCE DA SARADJUJE NA KONTU? niko nece da digne glavu, osim kad njima nesto treba [u 90% slucajeva].pitaju me kad ima nesto treba, a posle ja da vidim nesto od njih - cap - ne moze. :( :(
 
kalliope:
nerd_killer:
ma sednes bre lepo pored strebera i isprepisujes se... 8)
aj ti meni samo reci GDE DA NADJEM STREBERA KOJI HOCE DA SARADJUJE NA KONTU? niko nece da digne glavu, osim kad njima nesto treba [u 90% slucajeva].pitaju me kad ima nesto treba, a posle ja da vidim nesto od njih - cap - ne moze. :( :(

Ja tako vec 4 godine radim i uspeh mi je super s obzirom na to koliko malo ucim (otvaram knjigu svake prestupne godine). A ako svi traze pomoc od tebe - onda si ti streber :lol:
 
nerd_killer:
kalliope:
nerd_killer:
ma sednes bre lepo pored strebera i isprepisujes se... 8)
aj ti meni samo reci GDE DA NADJEM STREBERA KOJI HOCE DA SARADJUJE NA KONTU? niko nece da digne glavu, osim kad njima nesto treba [u 90% slucajeva].pitaju me kad ima nesto treba, a posle ja da vidim nesto od njih - cap - ne moze. :( :(

Ja tako vec 4 godine radim i uspeh mi je super s obzirom na to koliko malo ucim (otvaram knjigu svake prestupne godine). A ako svi traze pomoc od tebe - onda si ti streber :lol:

jesam malo :P :P :P tacnije, znam ono za sta sam talenat [jezike, hemiju], a za ostalo = puskice + mnogo muke [sto je najcrnje, fiziku ne kapiram ni malo a imam 4!]
imamo jednog genijalca zaduzenog za pomoc. ovi ostali svako za sebe. ali, neka, ja se snadjem i neretko bolje prepisem od njih [smajli koji se ponosno ceri]
 

Back
Top