Ljubljenje :)

Uhhhh....sto ja to vooleeeem... :lol:

a014.gif

a022.gif

d078.gif
 
Ih, kad je još Desanka zaključila: Poljubac je susret najlepši na svetu. :wink:
Samo, retki su oni koji umeju da uživaju u samom poljupcu, natenane, polagigačke, jer poljubac otkriva o nama mnogo toga. Našu intimu.
a050.gif
 
Najsladji je prvi poljubac...
Ali, kako to biva samo jednom u zivotu,
najvise mi prija ljubljenje pre spavanja...
Mada, kad je osoba prava i vreme (bilo kad i bilo gde) je pravo za ljubljenje...
 
Uuuuuuuuuuuveeeeeeeeeeek! :D :D :D
Ja sam zavisna od ljubljenja :oops:
Kad dolazim, kad odlazim, pre spavanja, odmah po ustajanju, u snu, kad se budim u međuvremenu, kad sam srećna (da povećam sreću), kad sam tužna (da ublažim tugu), kad on ne zna (ja znam - da sam ga poljubila)
A, nekad sam ljubila i jastuk, mislila sam da je on :oops:
I kad se uplašim, i kad ružno sanjam, i kad lepo sanjam, i kad se ničega ne plašim, i kad idem na voz, i kad ne idem nigde, i kad se posvađamo, i kad se ne svađamo, i kad se mirimo...
Sve to, a i kad nije ništa od toga, samo da
ljuuuuuuuuuuuuubiiiiiiiiiim
 
maliPrinc:
KAD NAJVISE VOLITE DA SE LJUBITE?

U raznim situacijama.. za vreme i izmedju postova, u radne i neradne dane :) a jedna od boljih stvari je ljubljenje na partyu! sa (ne)poznatim devojkama..
WOOOWWWW Najlep$a muzika koju si mogao da pozheli$ odbija se od zidova i protiche kroz masu.. svi oko tebe djuskaju nasmejani i vole jedni druge.. u naruchju drzhi$ najbolju devojku na svetu i ljubite se.. divlje i nezhno.. kao da jutro ne postoji :wink: hehe
 
posto je sad lepo vreme,ja sa deckom odem negde u prirodu i ljubimo se strasno,strasno dugo,ne 38 minuta,nego satima i vreme uvek tako brzo prodje...
a ova julska mesecina je tako zapaljiva i vazduh sladunjavo mirise,dok ga ljubim dodje mi da ga pojedem celog,pa se tako malo zanesem u grickanju...sveps,ujed zadovoljstva
 

Kupidon, ruze, cokolada i romantika, ali nista bez poljupca!
I OVAKO SE LJUBI!

Poljubac leptira
Sjajan poljubac za sex after ili samo kao slatki "ja te volim" podsjetnik. Prislonite lice uz nju/njega i trepcuci svojim kapcima poljubite partnera. Taj vas leptir s krilima od trepavica moze ljubiti i one intimnije cvjetove vaseg partnera.

Poljubac vatre
U pocetku lagani i njezni poljupci po vratu i svim tim njeznim predjelima potiljka i uokolo usiju postepeno neka se pretvore u poljupce s vise strasti i francuskog "toucha", ali samo u zoni vrata.

Vulkanska strast
Vasi poljupci vase su rijeci i nacin na koji izrazavate sebe, stoga ih i koristite na taj naci. Pokazite svu tu strast, zelju i pozudu. Svojim ustima polagano milujte usta svog partnera/ice, ne zurite s kompletnom akcijom vaseg jezika. Kao dodatni efekt koristite se svojim prodornim pogledom.

Ljubim oko tvoje
S obje ruke uhvatite glavu vaseg partnera i polagano usmjeravajte glavu tamo gdje zelite poloziti svoj poljubac i tada lagano krenite poljupcima prema zatvorenim ocima vaseg partnera/ice i ljubite njihove kapke.

Po-ljubim ti tijelo tvoje
Pocnite s celom, potom se preselite na sljepoocnice, obraze, usne skoljke, vrat, grudi, a onda se zadrzite na trbuhu... cinite to polako i ljubite bez prekida sve do njihovih stopala i onda krenite prema gore, sve dok ponovno ne pronadete usta.

Bombon
Dok se ljubite pokusajte podijeliti bombon. Mozete upotrijebiti bilo koju vrstu tvrdog bombona. Zabavite se i budite kreativni.

Isplazi taj svoj jezik
Recite mu/joj da isplazi jezik kako bi ga mogli oblizati i sisati i lagano ga grickati. Nemojte gristi, vec lagano "grebite" svojim zubima. Ovo moze biti vrlo, vrlo zavodljivo i uzbudljivo.

Eskimi

Dok ste u krevetu, legnite na svog partnera i trljajte svoj nos o njegov. Osmijeh ce se pojaviti na licima.

Dam - ne dam - dam

Kratki, slatki poljubac u usta, potom u ruku pa u podlakticu, lice pa usne sve dok ne partner/ica ne pozeli strastveni poljubac, ali ne odmah, ne jos.

Mmmm jagoda

Stavite jagodu u usta i krenite prema partneru. Zdrobite je i dok ljubite svoju ljubav hranite je komadicima jagode iz vasih usta.

Njezno, njezno, njezno

Svojim prstom prelazite preko usana svog partnera, gledajte ga/je u oci i recite da ih ljubite. Potom krenite s njeznim dodirima usnama i ukoliko zelite pokazati svoju snagu pozude na kraju sve to recite jezikom.

Samo te gledam

Zapocnite njeznim, njeznim zagrljajima, pogledom u oci i sapatom kako ih zelite ljubiti. Pritisnite svoja usta lagano na njihova, ali nemojte zapravo ljubiti, samo milujte usne svojim usnama. Pomicite svoja usta u kruznim pokretima i kada to najmanje ocekuju, dajte njoj ili njemu sladak iskreni poljubac. Ovaj poljubac zasigurno ce ih "podici".

Ti tvoji nozni prstici

Grickajte nozne prstice. Nije preporucljivo to raditi nakon sto ste cijeli dan proveli u cipelama i niste oprali noge, stoga, za pocetak, da biste provjerili je li to slucaj kod vase drage ili dragoga pocnite s masazom stopala, a tek onda prijedite na ljubljenje prstica.

Obraz

Lagano cesite obraz o obraz. Tada polako ocesite pratnerove usne i svojim jezikom ih uspaljujte i mamite nekoliko minuta. Potom prijedite na vec opisani vulkanski poljubac.

Otvori mi usta

Ako vas partner ima zatvorena usta i iz tog razloga spojene usne, tada prije nego li krenete s poljupcem, svojim jezikom ocrtajte vanjski rub njegovih/njenih usana.

Prsti se ljube

Dok lezite skupa njezno lizite i sisite prste svojem partneru/ici. Osim vrhunskog zavodnickog trika ovo moze biti pravi izvor zadovoljstva.

Zarobljeni poljubac

Zalijepite usta ljepljivom trakom kako bi privukli paznju vaseg ljubavnika/ce. Kada vam se priblize proizvodite zvukove i grimase kao da im zelite nesto reci i kao da ne mozete skinuti traku s usta. Kada vam uklone traku i naravno upitaju sto ste to radili, recite im da ste cijeli dan cuvali vase usne za strastveni poljubac i prije nego ispadnete smjesni "uvalite" jedan strastveni poljubac.

Zen poljubac

Moze se prakticirati zajedno s grickanjem vrata ili drugih dijelova tijela. Usta zaokruzite u slovo "O" i tada ih postavite na kozu vaseg partnera lagano "usisavajuci". Potom podignite i pomaknite usta tek za nekoliko centimetara. Neka se malo osjete zubi, a potom ponovite. Ovi poljupci pobudit ce siroku lepezu osjecaja od skakljanja do onih vrlo erotskih, sve ovisi o kojem se podrucju i kojoj primijenjenoj tehici radi.

Crveno. Stop!

Evo necega sto moze uciniti voznju automobilom uzbudljivom i nadasve interaktivnom. Kad se sa svojim partnerom vozite u autu zapocnite igru da se svaki put kad vas zaustavi crveno poljubite, ali ne smijete zaboraviti onu "dok vozis ne ljubi".

Poljubac lozinka

Sklopite mali intimni dogovor s partnerom da svaki put kad se sretnete jedno drugom date poljubac lozinku. Taj mali delikatni poljubac na usta mozete popratiti nekim intimnim detaljem kakav vec zamislite.

Poljubac budilica

Prije negoli se vas partner probudi ispruzite se preko nje/njega i ljubite je/ga dok se ne probudi.

Daj nam poljubac

Zamolite partnera/icu da vama i sebi da poljubac.

Poruka poljubac

Malim zutim papiricima, na kojima inace ostavljate svakodnevne trebam/trebas poruke, odigrajte igru kojom cete partnera dovesti do svojih usana. Napravite zagonetni labirint kojim vodite igru, na papiricu napisite zagonetku koja vodi do sljedeceg papirica i tako redom, sa strelicama ili bez njih, vas partner ce se naci u vasem zagrljaju.

Francuski

:-P

Seksi led

Za zabavu ili vrlo seksi igru, stavite kockicu leda u usta bez da partner/ica za to zna. Pridite mu/joj s leda i poljubite ga/je u vrat. Neka led lagano dotice njegovu/njenu kozu dok ga/je ljubite i dok se topi.

Do vidjenja poljubac!
 

Back
Top