sta da radim ?

A

az77

Gost
Imam ozbiljnu vezu od dve godine. Ove godine sam upisala fax u Beogradu. Moj dečko se baš i ne slaže sa tim. Neznam šta da odlučim, da budem s njim ili da krenem u Beograd ?
Pomozite još malo mi je vremena ostalo. :roll:
 
az77:
Imam ozbiljnu vezu od dve godine. Ove godine sam upisala fax u Beogradu. Moj dečko se baš i ne slaže sa tim. Neznam šta da odlučim, da budem s njim ili da krenem u Beograd ?
Pomozite još malo mi je vremena ostalo. :roll:
.................................................mislim da ti je momak skroz neozbiljan
 
to je tvoj život,vjerovatno se sad nalaziš u velikoj dilemi:FAX ili DEČKO?
nisam se nikad našla u takvoj siotuaciji da moram birati,ali moraš pratiti svoje srce i ono što ti želiš.ako ne odeš u Beograd na fax,možda ćeš požaliti radi toga za koju godinu kad tog momka možda više ne bude uz tebe.a mislim da bi te i on mogao malo podržati ako je fax tvoj izbor.
sjedi i sama razmisli,jer ipak to je tvoj život i velike odluke.
sretno :D
 
BEZI I NE OKRECI SE!!!
Ako te neko voli trebalo bi da te podrzava u tako bitnim odlukama kao sto je tvoje obrazovanje.Ako je veza OK opstace i u tom slucaju.Dusko Radovic je napisao:"Volite se i kada niste zajedno,jer ko se voli samo kad je zajedno,taj ne pravi pitanje s'kim je..."
 
U osnovi ne bi trebalo nikog da slusas sta ti prica,a pogotovo ne na forumu.S obzirom da je tvoj zivot u pitanju a ovo su ozbiljne stvari i putevi koji su pred tobom.Za odgovor na tvoje pitanje naci ces ga u sebi,pa i ako pogresis bice tvoja greska.
Ovde ces uglavnom cuti odgovore isfrustriranih zena koji ce biti u formi : Pali,to je tvoj zivot.Ti nikome ne pripadas...bla,bla.
Ili ce se naci neki pametnjakovic koji ce ti reci da slusas njega(misleci na tvog decka).
Stvar je vrlo jednostavna ako nema dogovora izmedju vas dvoje ide teorija plus-minus,sta dobijas sta gubis.
Jer niko ne zna kako se ti osecas u toj vezi,niti zna koliko ti zelis taj fakultet.Shodno tome ni pravi savet ti ne moze dati.
Sta god da odlucis,bice samo tvoja odluka i velike su sanse da se neces pokajati jednog dana zbog svoje odluke.
Pozdrav
 
mmm:
Ovo,zapravo, i ne zasluzuje odgovor!!! Ili ces ulagati u sebe ili ces ostati vecno zavisna!
--------------------------------------------------
Sta znaci biti zavistan majke ti?
Ako imas posao koji se dobro placa i ako imas siroka ovlascenja u smislu donosenja odluka vezanih za taj posao,mislis li da i dalje nisi zavisna.Uvek ima gazde(sefa)nad gazdom.
Koliko danas covek moze da bude nezavistan u ovom drustvu je cisto filozofsko pitanje,kojim se i psiholozi danas bave.
Tako da bi bilo bolje da postedis ovu devojku svojih "subjektivnih" stavova koji se baziraju na licnom a ne na opstem segmentu zivota.
P.S. A ako ti ulazes u sebe da bi mogla da kazes coveku pored sebe,kako ti nisi ovisna o njemu,najverovatnije bi bilo bolje onda da budes sama i da pride jos nikom ne polazes ikakve racune.Tada ce tvoja samostalnost konto tvog zivota i svih njegovih odluka biti najveca.
 
Zak:
U osnovi ne bi trebalo nikog da slusas sta ti prica,a pogotovo ne na forumu.S obzirom da je tvoj zivot u pitanju a ovo su ozbiljne stvari i putevi koji su pred tobom.Za odgovor na tvoje pitanje naci ces ga u sebi,pa i ako pogresis bice tvoja greska.
Ovde ces uglavnom cuti odgovore isfrustriranih zena koji ce biti u formi : Pali,to je tvoj zivot.Ti nikome ne pripadas...bla,bla.
Ili ce se naci neki pametnjakovic koji ce ti reci da slusas njega(misleci na tvog decka).
Stvar je vrlo jednostavna ako nema dogovora izmedju vas dvoje ide teorija plus-minus,sta dobijas sta gubis.
Jer niko ne zna kako se ti osecas u toj vezi,niti zna koliko ti zelis taj fakultet.Shodno tome ni pravi savet ti ne moze dati.
Sta god da odlucis,bice samo tvoja odluka i velike su sanse da se neces pokajati jednog dana zbog svoje odluke.
Pozdrav

Dragi Zak, tvoj odgovor po ovom pitanju je pravi.

Ja samo htedoh da te pitam zasto mislis da su ovde isfrustrirane zene i pametnjakovici?
Svako je izneo svoje misljenje ili svoje iskustvo , pa makar se oni tebi ne svidjali.
Ljudi koji ovde postavljaju pitanja za neke njima bitne stvari u zivotu verovatno vec imaju formirano misljenje tj. i odgovor na isto. Poenta je mozda u tome sto samo zele da dodatno procene svoju odluku (odgovor) na osnovu misljenja drugih ljudi.I nisu ovde svi saveti tako losi, ponekad bolji savet moze dati neko ko te uopste ne poznaje, onako iz prve , bez mnogo dodatnih informacija.
 
Nisu ovde svi isfrustrirani a ni pametnjakovici,ali moras priznati da ih ima.Moje izvinjenje svim normalnim osobama koje postuju na ovom forumu,da ne bi bilo zabune.
A to sto se meni nesto dopada ili nedopada,to je stvar mog ukusa,misljenja i dr...
Mozda ja zvucim previse napadacki ali veruj mi da postujem svacije misljenje.E sad,da li cu nesto komentarisati ili ne,zavisi od onoga sto je napisano.
A sto se tice saveta od nepoznate osobe(ponekad),istina je da nekada moze biti bolji od saveta nasih poznanika i prijatelja.
Ali,obrati paznju na savete ovih osoba koje sam citirao i videces da tu jednostavno nicega konstruktivnog nema sto bi jedan dobronameran savet svakako trebao imati.
Pozdrav Vilo
 
Baby Kate:
BEZI I NE OKRECI SE!!!
Ako te neko voli trebalo bi da te podrzava u tako bitnim odlukama kao sto je tvoje obrazovanje.Ako je veza OK opstace i u tom slucaju.Dusko Radovic je napisao:"Volite se i kada niste zajedno,jer ko se voli samo kad je zajedno,taj ne pravi pitanje s'kim je..."
----------------------------------------------------
Lep citat.Ali mozemo postaviti pitanje,da li je gosn Radovic imao u vidu problem ove devojke ili neke druge sa istim problemom kada je ovo napisao a ja mislim da nije.
I sto je jos zanimljivije da li bi joj savetovao BEZI I NE OKRECI SE!!!

P.S Da ne bi bilo zabune,ja takodje mislim da je obrazovanje vrlo bitno u zivotu mlade osobe i da bi svako trebao da uradi najvise sto moze po tom pitanju.
 
iiiii:
az77:
Imam ozbiljnu vezu od dve godine. Ove godine sam upisala fax u Beogradu. Moj dečko se baš i ne slaže sa tim. Neznam šta da odlučim, da budem s njim ili da krenem u Beograd ?
Pomozite još malo mi je vremena ostalo. :roll:
.................................................mislim da ti je momak skroz neozbiljan
-------------------------------------------------------
Poprilicno suptilna procena za osobu koju ne poznajes.
Nigde ovde ne pise da joj je decko postavio ultimatum.
I sto je najzanimljivije niko ne zna njihovu pravu situaciju u kojoj zive.
 
Slusaj ti...Zak."Bezi i ne okreci se "je moj savet u slucaju da joj je decko postavio ultimatum "ja ili fakultet".Ako nije,ako je voljan da pokusaju "na daljinu",Radovicev citat je trebalo da kaze da je to vrlo moguce ako je prava ljubav u pitanju.
 
Baby Kate:
Slusaj ti...Zak."Bezi i ne okreci se "je moj savet u slucaju da joj je decko postavio ultimatum "ja ili fakultet".Ako nije,ako je voljan da pokusaju "na daljinu",Radovicev citat je trebalo da kaze da je to vrlo moguce ako je prava ljubav u pitanju.
----------------------------------------------------
Da jos samo da postavimo pitanje ko ce da drzi daljinski.
Slusaj ti ...Zak.Od kada smo mi tako zvanicni?
 
sunrise:
ozbiljna veza... pri tome decko ne daje da studiras???
hmmm... PALI BRE ZA BG....
----------------------------------------------------------
Da u Beogradu ces naci sve odgovore na tvoja pitanja-.
"ozbiljna veza...pri tome decko ne daje da studiras???"-Otkud ti znas koliko im je ozbiljna veza i sta on njoj sve daje i nedaje.
 
Zak:
U osnovi ne bi trebalo nikog da slusas sta ti prica,a pogotovo ne na forumu.S obzirom da je tvoj zivot u pitanju a ovo su ozbiljne stvari i putevi koji su pred tobom.Za odgovor na tvoje pitanje naci ces ga u sebi,pa i ako pogresis bice tvoja greska.
Ovde ces uglavnom cuti odgovore isfrustriranih zena koji ce biti u formi : Pali,to je tvoj zivot.Ti nikome ne pripadas...bla,bla.
Ili ce se naci neki pametnjakovic koji ce ti reci da slusas njega(misleci na tvog decka).
Stvar je vrlo jednostavna ako nema dogovora izmedju vas dvoje ide teorija plus-minus,sta dobijas sta gubis.
Jer niko ne zna kako se ti osecas u toj vezi,niti zna koliko ti zelis taj fakultet.Shodno tome ni pravi savet ti ne moze dati.
Sta god da odlucis,bice samo tvoja odluka i velike su sanse da se neces pokajati jednog dana zbog svoje odluke.
Pozdrav
..............................................jok tebe če da sluša da je htela sama da odluči nebi se obratila u forumu,ja mislim da su muškarci pravi egoisti upisala je faks valjda zato što je ona htela ako je veza ozbiljna treba misliti na budućnost ,posao ..dom porodica..
 

Back
Top