zanimljive prosidbe i izjave ljubavi

asdgfghh:
Najlepsa izjava ljubavi, prosidba je definitivno ona koju je "izvela" Julia Roberts u filmu " Runaway bride" :oops: Ne mogu da se setim texta...ali znam da sam pozelela da i mene neko tako zaprosi...

Garantujem Ti da cemo imati teskih perioda, garantujem Ti da ce jedno od nas u teskom trenutku ili oboje pokusati da se izvuce iz ovoga, takoodje Ti garantujem da ako Te ne pitam da budes moj da cu zaliti citav zivot, jer duboko u srcu znam da si Ti onaj pravi!!!
 
Oduvek sam mastala da me moj dragi odvede negde gde nikad nisam bila,i u trenutku kada se najmanje nadam da mi kaze samo jednostavno da zeli da mu budem zena.Bilo bi to dovoljno da se vinem do neba.
Jedno vreme,kao klinka,mastala sam da me moj princ odvede u vrt pun ruza,da mi ubere jednu od sto i kaze mi:u vrtu punom ruza gde svaka lici na svaku ova jedna je jedina posebna.Bas kao i ti!
Ali sanjajuci to pala sam sa kreveta...danasnji muskarci ne znaju da budu dovoljno mastoviti,romanticni,niti dovoljno nesebicni da bi to uradili za svoju voljenu...
Jesam li u pravu?!
 
Mene je oborio sa nogu odlomak Djordja Balaševića u knjizi ''Tri posleratna druga''

''Samo sam htela da imam nesto tvoje. Zauvek. Zumirao sam kristalnu kap u njenom lepom oku, koja je svetlucala kao titrova rosa na malenom zvoncicu djurdjevka. Sretan sam ja momak. Neki reziseri potrosise citav zivot cekajuci takvu scenu, i opet ne uspeju da je snime … Osetio sam da uglovi usana izmicu kontroli
- Zelis li nesto moje … zauvek. Da li bi prezime moglo da posluzi?
 
NatasaNatasa:
Mene je oborio sa nogu odlomak Djordja Balaševića u knjizi ''Tri posleratna druga''

''Samo sam htela da imam nesto tvoje. Zauvek. Zumirao sam kristalnu kap u njenom lepom oku, koja je svetlucala kao titrova rosa na malenom zvoncicu djurdjevka. Sretan sam ja momak. Neki reziseri potrosise citav zivot cekajuci takvu scenu, i opet ne uspeju da je snime … Osetio sam da uglovi usana izmicu kontroli
- Zelis li nesto moje … zauvek. Da li bi prezime moglo da posluzi?

iskreno... nije ni za DjoQ :D.. posebno kraj
 
Mnogima se desilo da budu iznnada zaproseni,ali retko kome da iznenada nekog zaprosi.Sa devojkom sam bio jedva mesec ipo dana u vezi.Dok sam se ja osvestio, mi vec zivimo zajedno.Cas ona spava kod menecas ja kod nje i sveje fenomenalno.Meni jednom sine da ocu nesto da joj kupim krupnije.Kod nje smo stalno jeli, a nikad nije dala da ja nesto platim plus je vreme sa njom bilo sjajno.Nist ami drugo sem nekog prstena nije palo napamet.Cak sam ponudio i nesto drugo (cipele, nesto za oblacenje), ali se ona slozila da hoce prsten.Kad smo ga kupili,ajde da joj stavim.I tada mi sine.J...bes ti formule tipa malo se znamo,dok sam ja pratio narodnu mudrost bio sam nesrecan i sve je bilo bezveze i pitam ja nju "a da dal bi se ti stvarno udala za mene" i da kucnem u drvo, to mi jedina pametna odluka u zivotu.
Mozda tekst prosidbe nije originalan,ali cela prica jeste
 
Mnogima se desilo da budu iznnada zaproseni,ali retko kome da iznenada nekog zaprosi.Sa devojkom sam bio jedva mesec ipo dana u vezi.Dok sam se ja osvestio, mi vec zivimo zajedno.Cas ona spava kod menecas ja kod nje i sveje fenomenalno.Meni jednom sine da ocu nesto da joj kupim krupnije.Kod nje smo stalno jeli, a nikad nije dala da ja nesto platim plus je vreme sa njom bilo sjajno.Nist ami drugo sem nekog prstena nije palo napamet.Cak sam ponudio i nesto drugo (cipele, nesto za oblacenje), ali se ona slozila da hoce prsten.Kad smo ga kupili,ajde da joj stavim.I tada mi sine.J...bes ti formule tipa malo se znamo,dok sam ja pratio narodnu mudrost bio sam nesrecan i sve je bilo bezveze i pitam ja nju "a da dal bi se ti stvarno udala za mene" i da kucnem u
 
cLick - OR - Die:
S_K_V_O:
Ne lupaj click, bas je mocna scena.
Mene bas i nisu nesto prosili za sada al' kad se desi javicu vam kako je bilo. :wink:

aj pozhuri dok radi Krsta.. a da je DJoka izrabljen i da mu je ono osrednje to jeste. Nisam skroz protiv citiranja, ali ima bolje...

Pa ako nisi za citiranje, a ti smisli nesto bolje i nemoj da kritikujes .. da te cujemo junache :lol:
 
NatasaNatasa:
Pa ako nisi za citiranje, a ti smisli nesto bolje i nemoj da kritikujes .. da te cujemo junache :lol:

napisah da nisam 'skroz' protiv citiranja. Treba paziti koga citira$ da ne ispadne sme$no.. patetichno.. glupo..

Nisam jo$ bio tim situacijama niti znam $ta donosi sutra, ali jedno je izvesno! Bice to originalno i bicu bez gatja.. znachi neki moto skup ili slichno :D
 

Back
Top