MRZIM JELENU-TIGRICU

M

MARRIJA

Gost
TA MALA SE PREVISE POPALILA NA OVOMINTERNETU A NIKAD SE NIJE POJAVILA NA TW-U.SVASTA PRICA O MIRKI A UVEK ZAOBILAZI OGLEDALO U SVOJOJ SOBI.JECO TI SI JADNICA TO MISLICELA MOJA SKOLA...... :oops: :oops: :evil: :evil:
 
NEEE TO TI JE ONA KURVETINA STO SE PRAVI FACA NA INTERNETU GOVORI KAKO JE MIRKA IZ ANJELA2 JADNICA I TAKO DALJE A POTPISUJE SE JELENA-TIGRICA ONA JE ZESCI LUZEEEEEERRRRRRRRRR JE SAD ZNAS KO JE ONA?NADJI NA INTERNETU JELENA-TIGRICA I SVE CE TI BITI JASNO :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
ONA JE NAPALJENA KRAVA KO JE TAKVU RODII? DAJ LJUDI ODGOVORITE NESTO ZA JELENU-TIGRICU ZAR NE VIDITE DA JE LJUBOMORNA NA CEO SVET....KRAVAMA NIJE MESTO NA INTERNETU NEGO NA LIVADI ALI NJU NI TAMO NECE DA PRIME!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
 
TAMAN STE SE PONADALI DA SAM NESTALA ALI JA SE ZABAVLJAM A NE VISIM KAO NEKE GABORKE NA INTERNETU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!***** SU VAM MAJKE KOJE SE PRODAJU NA ULICI PA VAM DAJU PARE ZA INTERNET..........PA ZAR NEMATE PAMETNIJA POSLA NEGO DA MRZITE VI MENE BAS SAM ZADOVOLJNA ZTO NEKO I MENE MRZI A NE SAMO MIRKU I VI STE VECI BOLESNICI OD MENE MRZITE ME A NE POZNAJETE ME DOK JA MIRKU POZNAJEM!!!!!!!!!!!UA KURVETINE MARS NA PLAVI MOST!!!!!!!!!!1 :twisted:
 
Ja mislim da ova MARRRRIJA i svi ovi sto su kao uz MARRRRIJU se zezce foliraju.Tigrice samo napred digni glavu jer si ti prava CARICA!!!!!!!!TIGRICA CARICA bas se rimuje!!!Iskuliraj ove prave LUZERKE!!!!!!!!
 
:arrow: e ti sl@tk@ m@l@ vidi se da si fan karleuse i da si neka ciganstura a i primetili smo da se cepuljis jeleni oa da te pitam dokle si stigla.....sada ste u paketu luzerke,e niko se ovde ne folira sem vas i vasih keva koje mole da ih neko kresne......
 
ja pretpostavljam da znam marrriju i ona je upravu ova sl@tk@ m@l@ je neki zesci luzer kao i tigrica jadnica i to se rimuje zato ti m@l@ sam ti nadimak kaze da si neko deriste zato bolje mrs :arrow: :arrow: :arrow: na plavi most :arrow: :arrow: :!: tamo ti je i mesto a ti jelena mozes sa njom pod ruku :!: jer ste iste eeee na sta ste spale.....na najmanji moguci nivio zar ne a ti mala dokle si se ulizala jeleni jesi prosla kroz cmar?????? :?: :?:
 
ma nije valjda sada pokusavas da se vadus e ako vec oces da budes neko onda moras da budes pametna kao MARRRIJA I jelena-"tigrica",a vidi se da si neka jadna mala pa u drustvu ne mozes da budes faca pa to pokusavas na NETU E PA TO TAKO NE MOZE!!!
 
cenim da su marija i jelena sijamske bliznakinje spojene glavama. ali ima jedan problem imaju jedan mozak. i sad kako mozak sklizne tako tako se i raspolozenje menja. dakle marija i jelena nemojte se svadjati ipak ste vas dve sestre. a da verovatno je i ovaj viktor treci clan ove sasave druzine i naklonjen je mariji posto je spojen sa njom. spojna tacka - bulja. imam i jedno pitanje za viktora i mariju. kako idete u klonju
 

Back
Top