OPEN IPTV kablovska

lela.jelic

Zainteresovan član
Poruka
189
Drugari, imam jedno pitanje za vas.... Naime, jako sam ljuta na SBB, malo - malo pa nam ukinu neki kanal a ''kap koja je prelila casu'' bilo je danasnje ukidanje ''BN'' tv (a taj kanal sam bas volela) :(:(:(:(

E sad, razmisljamo preci na IPTV.... Zanima me, da li je dobar taj kablovski operater? Videla sam njihov spisak kanala i dopada mi se....

Hvala na odgovorima


:heart::heart:
 
Imam loše iskustvo, i odjavila sam iptv.
Dobra ponuda kanala, ali česti prekidi.
Neljubazni, očajna tehnička podrška.
Osim toga, slali su mi račune na pogrešnu adresu i utrošila sam i vreme i energiju da to regulišem.

Ne znam, možda je sada situacija bolja. Ovo se dešavalo krajem prethodne i početkom ove godine.
 
i ja sam koristio dugo ali sam uvek bio nezadovoljan. jednom sam čekao na popravku kvara više od mesec dana ali su mi uredno poslali račun za taj mesec. da ne pričam o stalnim poskupljenjima i prekidima rada gde malo-malo pa moraš da resetuješ modem. sada koristim polaris
 
ja sam korisnik vec 6.meseci i zadovoljan sam,no imajte na umu da sam bio korisnik digi-ja pa uporedjujem na osnovo tog operatera.Moja preporuka ti je da se raspitas za box paket gde veoma povoljno u jednom paketu dobijas sve njihove usluge.
 
Vidim ovde iskustva sa IPTV telekoma a niko jos nista ne napisa o iskustvima IPTV Orion telekoma.
Ja sam od pre 5 dana uzeo njihov paket DualTV (internet i IPTV) i za sada sam zadovoljan kvalitetom kanala i usluge (ukljucili su mi istog dana kada sam potpisao ugovor) i vrlo su ljubazni.
Jedinu primedbu imam sto nemaju prevod za daljinski STB-a a ima stotine mogucnosti. No, tek sam na pocetku pa ako nesto novo otkrijem, napisacu.
 
OPEN IPTV kablovsku i internet koristim vec 2 godine,nikada nikakav problem nije bio.

Malo sam zbunjen. Kablovsku ili Open IPTV preko telefonske linije? Ili ja nesto ne razumem?
Ja sam uzeo Open IPTV Orion telekoma i sve mi ide preko moje postojece telefonske linije preko istog rutera za ADSL internet.
Ako neko ima isto onda mozemo razmeniti iskustva. Uspeo sam da otkrijem kako mogu da ukljucim PIP (dok gledam jedan kanal da listam ostale i pogledam sta trenutno ima na programu).
 
Vidim ovde iskustva sa IPTV telekoma a niko jos nista ne napisa o iskustvima IPTV Orion telekoma.
Ja sam od pre 5 dana uzeo njihov paket DualTV (internet i IPTV) i za sada sam zadovoljan kvalitetom kanala i usluge (ukljucili su mi istog dana kada sam potpisao ugovor) i vrlo su ljubazni.
Jedinu primedbu imam sto nemaju prevod za daljinski STB-a a ima stotine mogucnosti. No, tek sam na pocetku pa ako nesto novo otkrijem, napisacu.

IPTV Orion telekom je odlican za izbegavanje.

Kako su ti ukljucili istog dana kada modeme salju po kurirskoj sluzbi koja se ceka 4-5 dana.
 
IPTV Orion telekom je odlican za izbegavanje.

Kako su ti ukljucili istog dana kada modeme salju po kurirskoj sluzbi koja se ceka 4-5 dana.

Ja sam sam odmah uzeo modem (stanujem na 100m od nj. predstavnistva u bloku 63) i svu opremu, povezao se i sutra ujutru imao sve kanale. Doduse, i pre toga imzao sam internet preko Sezampro koji je usao u nj. sastav pa je mozda to uticalo. Evo, proslo je vise od godinu dana i ja sam i dalje zadovoljan. Cak sam iskoristio novogodisnju akciju i za skoro iste pare povecao paket sa 4 na 8Mb i dobio i sve kanale Arene +jos neki, za mene nebitni. Osim ovog iskustva nemam nikakav razlog da ih hvalim. Da ne zaboravim i podatak da je u zgradi njihov opticki kabl, pa mozda to ima uticaja.
Eto ja ih ne izbegoh nego produzih ugovor. :rtfm:
 
Sto se kvaliteta slike tice, cini mi se da je bolji IPTV.
Kada je u pitanju ponuda, bolji je SBB.

Najveca prednost SBB-a su Foxovi kanali, koji emituju kvalitetan filmski i serijski program, dok IPTV umesto toga ima Pinkove kanale, koji vrte neke prapotopske filmove, uz ceste reprize.
 

Back
Top