MMORPG

mefhisto

Zainteresovan član
Poruka
340
Imam solidnu masinu, ali nemam neku konekciju, a hocu da igram mmorgove. Znam, za to treba para i pitam se koliko. Znaci dobra konekcija i original nekog mmorga koliko bi otprilike trebalo da izidje???
 
WoW je oko hiljadu dindzi mesecno. Naravno plus original CD. Moze sve to i za dzabe preko piratskih verzija, patcheva i piratskih servera, Ali cuo sam da to bas i nije neki dozivljaj jer su serveri puni bagova i cesto se gase.

Inace za bilo koji mmorpg treba ti masina koja kao prvo moze da podrzi tu igricu. Sto se tice veze koliko sam ja cuo (ne znam jer sam na kablovskoj i nikad nisam bio na dial up) vecina igrica moze i na dial up. Generalno brzina veze mora da bude veca ako je igrica brza. Strategije, koje nisu mmorpg, recimo Warcraft moze da se igra i preko dial up, dok recimo brza igrica kao sto je freelancer zahteva malo vece brzine. Uospte sve online igrice koriste instalaciju koju ti imas na kompu za stvaranje onoga sto ti vidis, a ono sto predje preko neta je samo ona interakcija medju likovima koju tvoj komp ne moze da isimulira.

Ono sto sigurno mozes da igras doduse su browser based mmorpgs. Ima ih pun 8========O. Trenutno je u Srbiji najigraniji HeroWar, ali kao sto kazem ima ih koliko hoces pa biraj.
 

Back
Top