PSS formira Poslanički klub

katana_blade

Zainteresovan član
Poruka
226
"Neću kupovati poslanike već prihvatiti nezadovoljne i poštene patriote koji ne mogu da gledaju kako Srbija propada. Politička i ekonomska situacija u zemlji obavezuje me da što pre formiram Poslanički klub, koji će braniti interese Srbije i koji neće ćutati pred činjenicom da bivši ministar inostranih poslova Goran Svilanović potpisuje dokument o nezavisnom Kosovu", kaže Karić.

On je ocenio da je veliki broj poslanika u Skupštini nezadovoljan odnosom svojih lidera prema načinu rešavanja nacionalnih i ekonomskih pitanja i rekao da ti lideri prodaju svoje poslanike zarad nekih svojih partijskih i ličnih interesa.





Izgleda da ce Karic deo para koje je dobio prodajom "Mobtela" Austrijancima da iskoristi za kupovinu poslanika i time bez izbora i glasa naroda udje na mala vrata u Skupstinu i ojaca svoju politicku i finansijsku moc.
Politika je ipak samo jedna velika pijaca, a obican narod sluzi za potkusurivanje....
 
Скупштинске и посланичке глупости и бедне игре трајаће све дотле док Србиме не буде
"пук'о федер" - е, ал' онда ће да буде општа фрка. Зато им је боље да примире своје
лоповске и мафијашке квалитете и да се "ману" политике...мислим на ове тобожње
биѕнисмене - а уствари џепароше и шибицаре бивших режима...

Ако неће лепим...још увек постоји ШУМА - а када људи крену у шуму - Карић и слични
типови одмах ће одлетети у неку Латинску Америку или на егзотична острва...међутим,
данас ти је цео свет постао једна јединствена селендра па неће имати где да се сакрију.

Ствар је у томе што пацери не схватају озбиљно Србе као герилце...
 
Nexus 6:
ja opet kazem, ako narod nije otisao u sumu za vreme Slobe, onda nece ni sad...

ali, s'druge strane, sada nema ratova za izbacivanje negativne energije na Hrvatima i muslimanima...

Мислим ипак да се то ужасно осећање које нас лагано све обузима не може назвати "негативна
енергија" већ могућа ЕКСЛОЗИЈА НЕЗАДОВОЉСТВА... а ово о Хрватима и муслиманима не желим
ни да коментаришем ... не подмећи више
самом себи кривицу јер је немаш...
 
to ako samo citas zoxa... :roll:

zato postoji sud, da osudi individue koje snose krivicu...

ali, ako se mi Srbi i dalje lozimo na gluposti tipa "SVI SMO MI.......(insert war criminal's name here)" onda nema svrhe ni sud, niti ista drugo...

ali, napravismo digresiju...
 
Nemam reci vise za KVARICE!!!Pa ceo taj klan je rak rana ovoga drustva..Oni su ETALON lova u mutnom,primer kako polupismeni ljudi postaju uspesni biznismeni u vremenu u kome se poremeti sistem vrednosti.Oni su produkt Srpskog drustva devedesetih godina i nemam reci vise za njih,za razne Miskovice i kompaniju...Pa ljudi taj Karic nije dinara poreza platio za onaj ebeni MOBTEL!!!A sada ga je kao prodao.
I oni se nesto mangupiraju,kao vlada,ludilo,uvesce red u ovu zemlju...Kakav red bre,samo licni interes im je vazan.Nemam reci vise.Kako kaze ona baba u Alo-Alo:
"Nemci???Pljujem po njima pupupu"E tako i ja za Karice kazem :roll:
 
Oni su obični polupismeni prevaranti, njima se i ne čudim previše, više su za čuđenje i zgražavanje, oni koji se daju kupiti, oni umetnici i naučni radnici koji predaju na BK "akademiji". One sponzoruše koje jure da se udaju za "zgodne" Kariće. Oni "nezavisni" novinari koji im se uvlače...
 
crni djordje:
I OPET KAZEM:KADA PRAVNA DRZAVA PRESTANE DA POSTOJI,ANARHIJA JE JEDINI IZBOR!
MISLITE O TOME :idea:

ОК. ... 'ајмо, 'ајде СВИ У АНАРХИЈУ... само молим Те објасни како би то изгледало овде
код нас, "на српски начин"?

Философски аспекти нису ником потребни - већ само
практични.
 
crni djordje:
I OPET KAZEM:KADA PRAVNA DRZAVA PRESTANE DA POSTOJI,ANARHIJA JE JEDINI IZBOR!
MISLITE O TOME :idea:

Каква мисао, у рангу Митра Мирића и чувене "...могу само да нас мрзе они што нас не воле...".
Па наравно да је анархија једини избор и сами на делу видимо шта се дешава кад нестане држава која је сама по себи правна тако да нема потребе да се истичеш плеоназмима.
Дакле, кад нестане шећера једини вам је избор кафа ако је буде уоште било.
Мислите о томе.

П.С. Знам да је Бакуњин био пандерглу али ово је стварно већ превише.
 
PAC-PAC:
crni djordje:
I OPET KAZEM:KADA PRAVNA DRZAVA PRESTANE DA POSTOJI,ANARHIJA JE JEDINI IZBOR!
MISLITE O TOME :idea:

Каква мисао, у рангу Митра Мирића и чувене "...могу само да нас мрзе они што нас не воле...".
Па наравно да је анархија једини избор и сами на делу видимо шта се дешава кад нестане држава која је сама по себи правна тако да нема потребе да се истичеш плеоназмима.
Дакле, кад нестане шећера једини вам је избор кафа ако је буде уоште било.
Мислите о томе.

П.С. Знам да је Бакуњин био пандерглу али ово је стварно већ превише.
Pazi ja nemam predlog jer sam mnogo glup,zato cu da manem glavu i da pasem travu,a ti imas li neki predlog majstore?DOBRO NAM JE?IDE?
 
eremita:
crni djordje:
I OPET KAZEM:KADA PRAVNA DRZAVA PRESTANE DA POSTOJI,ANARHIJA JE JEDINI IZBOR!
MISLITE O TOME :idea:

ОК. ... 'ајмо, 'ајде СВИ У АНАРХИЈУ... само молим Те објасни како би то изгледало овде
код нас, "на српски начин"?

Философски аспекти нису ником потребни - већ само
практични.
Nema neke filozofije,samo animiranje siroke narodne mase i politicko opismenjavanje mladih ljudi.Znaci ne neki"EXITI"i ostale gluposti,nego cista propaganda boljeg zivota...Vrlo jednostavno,kao nekada OTPOR sto je radio.Zato su ga i ugasili.Moram da radim pisem kasnije konkretno
 

Back
Top