da li je velicina bitna?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dekart

Zainteresovan član
Poruka
163
meni licno ne.cak mi se svidjaju mrsave devojke.ono ako je lepo gradjena,to je ok,ali nije sve u tome.a vi devojke,sta vam je najbitnije kod muskarca,izgled,finansije,humor,inteligencija...?
ps.kolika je prosecna velicina penisa,a koja velicina je pozeljna? da li je 19cm x 14cm solidno?
 
dekart:
meni licno ne.cak mi se svidjaju mrsave devojke.ono ako je lepo gradjena,to je ok,ali nije sve u tome.a vi devojke,sta vam je najbitnije kod muskarca,izgled,finansije,humor,inteligencija...?
ps.kolika je prosecna velicina penisa,a koja velicina je pozeljna? da li je 19cm x 14cm solidno?
Kako se tema ;esto provla;i, to i govori o bitnosti, ali koliko vidim mu[karcima. Definitivno je bitna za nas jer se osećamo sigurnijim i pred ženama i pred muškarcima. Ovo Važi naročito kojima je sve drugo sporedno i koji sve svoje imaju u kiti. Naj bitnije je mozak. Ako si ti kurato stvorenje i nemaš drugih bitnih kvaliteta, poslužićeš ribama za par kresova, jer si dobar za iskustvo sa nekim ko je obdaren. Ako znaš i ulažeš samo kitu u ceo sex, potrošna si roba. Svim onima koji pate od istog sindroma je bolje da se posveti više predigri i načinu prilaza sexu. Ako znaš tehniku, obožavaćete pa da imaš u gaćama "kiflicu sa sirom". :wink: :!: A ako si opisao svoju meru, budi siguran da je dovoljno, samo fali dokaz!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top