najbolji muski znak u krevetu?

Jeste da sam Vodolija, ali sam zensko, tako da nisam pristrasna.

Ipak, muskarac Vodolija po mom misljenju zadovoljava sve kriterijume dobrog ljubavnika. Uziva da ispunjava zelje ljubavnici, spreman je na sve, nezan i strastven, ume da bude i prava zver, ali uglavnom prati svoju ljubavnicu u njenim zeljama i u tome uziva.

U nekom horoskopu sam cak procitala da frigidne zene treba poslati muskarcu Vodoliji...

Dakle VODOLIJA :!: :idea:
 
Lav toliko obećava pre samog čina da nije u stanju da ispuni sve rečeno i partnerke obično ostaju... prosečno zadovoljene. Ali naravno, on će reći "... da je razbio...sjajan je ..." i ostalo.
Pa nije uzalud glavni glumac zodijaka. :D

Svakoj natalnoj karti je moguće odabrati adekvatnog partnera prema položaju Marsa i Venere i celokupnom kvalitetu karte, ali globalni utisak bi bio...

Ovan, Škorpion ~ možda za nekoga i prebrzi ali uvek podjednako strastveni i vreli
Bik i Škorpion ~ maratonci i preterivači, temeljni
Vodolija, Blizanac ~ egzibicionisti, mentalno aktivirani ali se na isti način sa lakoćom isključuju [1 gruba reč i... :? ]
Strelac ~ slabo skoncentrisan ali dinamičan
Devica, Jarac ~ ako se uklope sa traženim pozicijama Venere i Marsa mogu biti neočekivano dobri
Vaga, Rak, Ribe ~ pažljive, za ljude koji tragaju za konkretnim seksualnim iskustvom mogu ostaviti i previše blag utisak


_______________
www.spicum.com
 

Back
Top