...PUBLIC SEX?

Ljubav!Sta je to?Ma danas o toj temi,mislim da je suvisno i pricati.Nekome se svidis,muvate se ,smuvate se,malo prosetate,a zatim,svi se uzivljavaju u vic Muje i Fate."Hajde mala,dosta je bilo romantike,DIZI NOGE"!Ma danas se sve svodi,na krevet i interes.Davno je proslo vreme,kada se ipak,postovalo ,necije osecanje.Zar nije tako?
 
sunce...to shto smo dobili nije odgovor na temu....ja se slazem sa tobom donekle...ali tema je bila neshto drugo,a akteri su po mogutjsvu dve osobe koje se vole.....ne boj se...i mojne mi patetiku...blah...
 
Ma ljudi, to je super :))) Pri tom ne mislim na kombinaciju "imas sa kim, sa cim, ali nemas gde", nego na izazov. Sex na mestu gde svakog casa neko moze da bane... Slatka jeza te drma sto zbog strasti, sto zbog mogucnosti da budes uhvacen. Ja sam jednom probao u polupraznom busu na dugoj relaciji. Bilo nam je dosadno pa smo se "zaigrali" ;ppp Moram da se ogranicim, nisam pacenik koji juri nenormalne stvari, ali ponekad volim da izadjem iz sobe i da se izvucem iz posteljine. Ali o tome u okviru neke sledece teme :)
 

Back
Top