Porodicne tajne

Young_blood

Poznat
Poruka
7.391
Da li gledate ovu emisiju?Sta mislite o njoj?Ja mislim da se glumci nisu bas nesto snasli,nekako nerazumljivo glume...:confused:A sto se tice prica,ocekivala sam vise....

image.jpg
 
Gledao sam nesto malo i mogu reci da su glumci iritantni sa onakvom losom glumom... -.-
Da nije smesno, bilo bi zalosno...

I zbog ovog sranja su sutnuli Izgubljenu cast iy 19:20.........
 
Losa gluma, slaba rezija i skoro da postoji scenario po kome rade. Ideja nije toliko losa, skoro da su neke price i zanimljive, ali finalna realizacija je jad i beda.
Bolje da su snimili nesto drugo ili da su sklopili ugovor sa studentima. Verujem da bi bolje odradili ceo poso i dobro bi im doslo dalje u zivotu.
 
Копија из РТЛ(ХРТ) Крв није Вода,исте сцене исто све

Ne zna se koja emisija je lošija, ona na hrvatskom rtl-u ili ova na prvoj, strašno.
Imamo gomilu nezaposlenih glumaca, evo na primer Sergej Trifunović bi garant pristao da glumi u nekoj sličnoj formi, čovek misli da je ko zna ko, a posla očigledno nema, a da je dobar, dobar je, a ovi, huh, pa ne umeju ni tekst da izgovore bez zamuckivanja, a o glumi:zcepanje: hajte molim vas. Odgledala sam dvatriput po pet minuta i smučilo mi se, ma smučila mi se celokupna naša "igrana serija", odvratno.
 

Back
Top