SAMOSTALNI REFERENTI

Moon Child:
pa i meni su bolji propeleri... a od njih su mi jos bolji ska-ringispil :D
Oni mi nisu bas nesto, mada na poslednjoj svirci, kada su sakupljali pare za kombi, biloje fino zahvaljujuci slavku iz ZBL-a. Bas je bilo lepo videti ga opet, samo bile su dve pesme i to iste. . . Ali u svakom slucaju bilo je za uzivanje!
 
Night Prowler:
Zaboravio si ono anjvažnije (ono najsmešnije)
...
a ocu ja da izadjem na televizor a?
kad,a?
Majke mi! :lol: :lol: :lol:
pa dooobro

Da,u zurbi.
Taj deo je definitivno anjvazniji!
Inace,za ono "cep" u drugoj,sada zakljucanoj temi cu da zatvorim oci jer mi je ovih dana pljuvanja po forumu preko glave.
Potrudi se da ti se ne ponovi i izbegavaj komentare na moje postove ako nemas sta pametno da kazes.
Pozdrav
 
Moon Child:
. . .:
Moon Child:
pa i meni su bolji propeleri... a od njih su mi jos bolji ska-ringispil :D
Oni mi nisu bas nesto, mada na poslednjoj svirci, kada su sakupljali pare za kombi, biloje fino zahvaljujuci slavku iz ZBL-a. Bas je bilo lepo videti ga opet, samo bile su dve pesme i to iste. . . Ali u svakom slucaju bilo je za uzivanje!
za kombi? :?
Pa da, da kupe kombi pa da mogu da idu i van NS-a da sviraju.
Jedan lik je naplacivao slikanje 10 din sa njim (da pomogne u akciji), 5 za kombi, 5 za njega :)
 
. . .:
Moon Child:
. . .:
Moon Child:
pa i meni su bolji propeleri... a od njih su mi jos bolji ska-ringispil :D
Oni mi nisu bas nesto, mada na poslednjoj svirci, kada su sakupljali pare za kombi, biloje fino zahvaljujuci slavku iz ZBL-a. Bas je bilo lepo videti ga opet, samo bile su dve pesme i to iste. . . Ali u svakom slucaju bilo je za uzivanje!
za kombi? :?
Pa da, da kupe kombi pa da mogu da idu i van NS-a da sviraju.
Jedan lik je naplacivao slikanje 10 din sa njim (da pomogne u akciji), 5 za kombi, 5 za njega :)
uuu ql :) 8)
 

Back
Top