Ami G show

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Vece smece od emisija nisam video .Ami G show takav tresh se retko vidja a tek Stranci u noci...samo kad vidim ljigavu facu onog majmuna sto je ucestvovao u VIP velikom bratu povraca mi se.
definitivno taj Pink je televizija sa najvecim brojem show programa a svi do jednog su takvo smece da je to strava od ova dva show-a pa preko onog Bravo show-a pa emisije one krestave Lee Kish koja je ko zna kojom vezom dobila da vodi emisiju tog tipa a dok je na RTS-u radila davali su joj samo da procita najavu programa i to samo ako bas nikog nema da odradi taj posao.
Neverovatno ko se sve obogatio u ovoj Srbiji sve ljudi bez ideja i mozga kao sto je taj Mitrovic .Televizija mu je dno al u Srbiji prolazi.Neverovatno nesto.
 
ognjen se, kako mi se chini u onome shto sam video, bar trudi i radi na tome da zadovolji onu publiku kojoj je pink godinama omiljeni kanal (a koju necu komentarisati), a ona dvojica... kao sa ulice da su pokupljeni....
 
Ami G show otkriva nove nivoe dna
Stranci u noci su dokaz da je dno pomicno
Amidzic je nekrunisani kralj niskoce
a ona dvojica su dvije najobicnije kretencine
davno su ostali bez kicme
tako da sada mogu da ugmizu dje god ih interes odvede
tako da sada oni predtavljaju neku racionalnu kritiku postojeceg drustva
defitivno najiritantnije pojave na tv-u trenutno
cak je i Rambo Amadeus nakon tri minuta u studiju sa njima vidio
da su likovi kompletni idioti
a dosao je tamo sa predubjedjenjem da mozda ova dvojica predstavljaju neko osvjezenje
na ucmaloj i retardiranoj talk-show sceni
 
Nije mi jasno zasto ako vam se ne svidi emisija,ne uzmete daljinski, prebacite kanal i gledate sta vam se svidja..Svi nesto kritikuju a pitanje da li bi umeli bolje?.Amidzi Sou je jedna sasvim ok emisija,dok ovo drugo ne gledam..
 
ipak ću korigovati svoje mišljenje...stranci u noći su shit. mislio sam da im se omaklo kada su pozvali seljobera iz Kursadžija,ali juče je gost bio Keba sa svojim paranormalnim pričama.
i da, Oskar rulz...
 
Možda se trude, ali ne bi trebalo više to da rade...
Žalosno je što ništa bolje nema u ponudi što se emisija tiče, imamo toliko kanala na kablovskoj TV ali žali bože para koje dajemo za to...
 

Back
Top