Ami G show

Povremeno na tvu vidim reklamu za Amidžić šou. Znam da je to neki humor ili slično, ali nikad nisam odgledao emisiju.

Kakav je emisija? Znam da taj Amidžić ima konflikt sa onim Ivanovićem sa foksa što ga je neko slagao da je duhovit.
 
Povremeno na tvu vidim reklamu za Amidžić šou. Znam da je to neki humor ili slično, ali nikad nisam odgledao emisiju.
Kakav je emisija? Znam da taj Amidžić ima konflikt sa onim Ivanovićem sa foksa što ga je neko slagao da je duhovit.
Амиџић и Ивановић имају конфликте са самим собом.!
Целог радног века ће се керебечити у убеђењу да су занимљиви а у суштини су непристојни, напорни, недуховити и безобразни. А онда ће можда, на крају радног века, стати у ред за националну пензију.
 
Povremeno na tvu vidim reklamu za Amidžić šou. Znam da je to neki humor ili slično, ali nikad nisam odgledao emisiju.

Kakav je emisija? Znam da taj Amidžić ima konflikt sa onim Ivanovićem sa foksa što ga je neko slagao da je duhovit.

Koliko znam, licencirani engleski Ali Dži Šou (Ali Gee Show), koji vodi Saša Baron Koen. Borat, Bruno i tako ti njegovi alter ego likovi, koji su ukrasili njegovu emisiju i potom postali filmski likovi su poslužili Amidžiću da kreira Oskara, kao svog alter ega u toj emisiji, koju on vodi.

Dakle emisija je licencirana.

Za ovog drugog, još uvek nisam iskopao čija je licenca njegova emisija...
 
Povremeno na tvu vidim reklamu za Amidžić šou. Znam da je to neki humor ili slično, ali nikad nisam odgledao emisiju.

Kakav je emisija? Znam da taj Amidžić ima konflikt sa onim Ivanovićem sa foksa što ga je neko slagao da je duhovit.

a la Pink ukus...znači sranjje...nešto pokušava, oće da bude voditelj sa nekih američkih televizija, al ne ide brate...grand viri iz dupeta...i sve bi nekako i progutao, kad ubaci onaj klip gde glumi onog retardiranog s naočarima ko pivske flaše...
isti ****** je i onaj Ivan Ivanović...umislio čovek da je Džej Leno...
 
Obe emisije su katastrofa, svode se na pljuvanje, jer gle cuda- to narod voli, inace ne bi se kod nas prodavali Skandali i slicna sranja u nebuloznim tirazima..
Kenjati po drugima, makar oni bili los primer, stavlja tebe u rang sa njima, jer se spustas na njihov nivo...Humor im je u najmanju ruku debilan, takav, da moze da bude zanimljiv samo debilima.
Da se ogradim da Amidzi ne gledam uopste, gledao sam ga 1 pre 3 mozda godine, tako nesto, a Ivanovica kada gostuju neke licnosti, za koje mislim da imaju sta pametno da kazu, inace onaj uvod na pocetku kada kenj* je pokazatelj koliko je covek (ne)duhovit...i da, ona placena publika koja non stop aplaudira ko blesava, je toliko iritantna, da mi dodje da zatvor onaj studio i pustim gas..Permanentno prekidaju dijalog, svojim lakrdisjaskim smehom i glupim aplauzom od po 10 sekundi, a posto aplaudiraju svakih po minuta, veliki deo emisije ode na to.

I na kraju, ove 2 nazovi emisije (krsa, sunda, kica) su pokazatelj u kom stadijumu se nalazi nase primitivno, neobrazovano, nepismeno, naivno, malogradjansko drustvo, na koje uticaj ima samo masovna kultura, i koji nemaju zelju da malo ukljuce mozak. Drzava gde je Pink najgledanija televizija, gde neke njihove emisije gleda polovina posmatraca koja sedi ispred Tv-ea, bolje da ne postoji, ta televizija i ljudi koji rade na njoj, da Darvin nije bio u pravu da su ljudi nastali od majmuna, neki jos nisu postali ljudi, pavijani klasicni.

Ja se zalazem za demokratiju i slobodu u najsirem smislu, ali boga mi, da sam na nekoj visokoj funkciji u drustvu, Pink mozda ne bi postojao u ovom formatu, sa ovakvim sadrzajem, gde se emisije koje nisu za ispod 18 pustaju u sred bela dana(tako sam cuo, ne tvrdim). Nalazim, da ovim nasim glupim "politicarima" (govnarima) odgovara postojanje ovakvih medija gde se vec gnusni kretenizam ispoljava do svog maximuma...O Prvoj isto kao i Pinku, samo malkico blaze..serije, i ostali kurc* cine sadrzaj ove strane televizije...Jedino sto je vredelo bio je Kesic, ali ne uklapa se u taj kalup debilizma, pa je oteran.
 
I na kraju, ove 2 nazovi emisije (krsa, sunda, kica) su pokazatelj u kom stadijumu se nalazi nase primitivno, neobrazovano, nepismeno, naivno, malogradjansko drustvo, na koje uticaj ima samo masovna kultura, i koji nemaju zelju da malo ukljuce mozak. Drzava gde je Pink najgledanija televizija, gde neke njihove emisije gleda polovina posmatraca koja sedi ispred Tv-ea, bolje da ne postoji, ta televizija i ljudi koji rade na njoj, da Darvin nije bio u pravu da su ljudi nastali od majmuna, neki jos nisu postali ljudi, pavijani klasicni.

Ne sporim da si u pravu, sto se tice opisa ove dve emisije. Ali istini za volju nisu one nas izum, sve su to prekopirani tudji formati koji mahom dolaze sa zapada.
A koje su emisije najgledanije u svetu? Upravo ovakvog tipa, pa cak one i gore, poput Dzerija Springera i slicnih. Po tome nase drustvo, nazalost nimalo zaostaje u pracenju modernih trendova. Da priznajem da ovo grozno zvuci, ali je tako.
 

Back
Top