Ami G show

Najveci plagijator u zemlji Srbiji ...Ognjen Amidzic ,od momenta kada se pojavio ( kao idanticni brat blizanac Boska Jakovljevica - samo za nijansu ruzniji ) do dana danasnjeg konstantno se bavi kradjom ideja ,kopiranjem tudjih fora ,sto domacih sto stranih likova ...u pocetku vam se ucini da je originalan i zanimljiv ali pre ili kasnije shvatite da to uopste nije ,vec samo krajnje dosadan :zzzz: !!!
 
Nije mi jasno zasto ako vam se ne svidi emisija,ne uzmete daljinski, prebacite kanal i gledate sta vam se svidja..Svi nesto kritikuju a pitanje da li bi umeli bolje?.Amidzi Sou je jedna sasvim ok emisija,dok ovo drugo ne gledam..

Ej stvarno si u pravu. Meni daljinski služi da ne uključujem pink, tako da ne mogu biti ni objektivna ni subjektivna, nemam pojma kakve su te emisije :)
 
Covek je totalno neduhovit ,pojma nema o vodjenju emisije bilo kakve ali takvi su danas voditelji na srpskim televizijama sve vezare i drolje , onaj deo o Oskaru ne bih ni da komentarise....ma jednostavno jedno nevidjeno smece od emisije. I nikako mi nije jasno ko to moze da gleda.

Izgleda ti pomno pratiš dok si tako obavešten i o sadržaju emisije i o neduhovitosti voditelja :hahaha: Ala se foliramo.
 
Pink ja mislim da ima samo jednog coveka koji smislja i rezira porograme
SASA POPOVIC
i ako on mozda nije mirodjija u svakoj corbi od bi bio jako dobra maskota
te televizije..
pazi sada ovo
,ja ne volim n. bekvalac,
ali mi je juce bilo zao
kakva odvratna televizija
dovede ranjivu osobu koja je prevarena i koja se razvodi
i koja tesko podnosi razvod
a onda joj pustis pesmu sa njenog vencanja i slike sa vencanja
i onda je snimas u krupnom planu kako place
stvarno
ooo pinku ooo svete ima li granica vise
 
Ko moze ikoga da natera da dodje u emisiju? Ona je glupaca koja zna koliko tezak period u zivotu ima, i da je emotivno slaba i opet dolazi u emisjiju, a cisto sumnjam da joj Ognjen pre emisije nije rekao kakvi ce snimci biti...
Da se meni desava razvod i da sam na ivici nervnog sloma, puna tuge i gorcine, ne bi mi napamet padala nikakva emisija, posebno ne zabavnog tipa. Dobro nije otisla u "Vece sa Ivanom Ivanovicem".
 
Pink ja mislim da ima samo jednog coveka koji smislja i rezira porograme
SASA POPOVIC
i ako on mozda nije mirodjija u svakoj corbi od bi bio jako dobra maskota
te televizije..
pazi sada ovo
,ja ne volim n. bekvalac,
ali mi je juce bilo zao
kakva odvratna televizija
dovede ranjivu osobu koja je prevarena i koja se razvodi
i koja tesko podnosi razvod
a onda joj pustis pesmu sa njenog vencanja i slike sa vencanja
i onda je snimas u krupnom planu kako place
stvarno
ooo pinku ooo svete ima li granica vise

Pravila......!?
U sticanju profita vladaju pravila džungle.
Svi koji se muvaju oko estrade ili žive od nje
imaju životinjske instinkte ....
Tu emocija nema !
 
Kao prvo,***** mi se od Bekvalceve i njenog razvoda,o cemu se vec mesec dana razglaba svuda.I kao sto je sbojana napisala,ako je emotivno nestabilna i oseca se potresenom zbog te situacije,onda nije ni trebala da gostuje u takvoj emisiji,kod one orlusine.A Pink je poznat kao jedna od najmorbidnijih televizija koja profitira na ljudskoj nesreci.
 
K O NJ E ubijaju zar ne ...Ili P I N K , isto je ....
Skrivena kamera a sve unaprijed dogovoreno,
Firci Boki 13, Bebi Dol i novinari u krug sa nekom djecom koja ne znaju sto ih je snaslo,
Ne znaju da samo bijeg od 300 na sat moze da ih spasi.
 
Ko moze ikoga da natera da dodje u emisiju? Ona je glupaca koja zna koliko tezak period u zivotu ima, i da je emotivno slaba i opet dolazi u emisjiju, a cisto sumnjam da joj Ognjen pre emisije nije rekao kakvi ce snimci biti...
Da se meni desava razvod i da sam na ivici nervnog sloma, puna tuge i gorcine, ne bi mi napamet padala nikakva emisija, posebno ne zabavnog tipa. Dobro nije otisla u "Vece sa Ivanom Ivanovicem".

ko JE REKAO DA JE IKO IKOGA NATERAO
Naravno da je ona sama dosla i da je sve znala unapred ALI
ona je pocela cmizdriti u trenutku kada je Ognjen pitao pitanje za koje jjoj nije rekao da ce je pitati ,,i to je uradio sa namerom,,,jer je
njen privatni prijatelj i znao je kako ce reagovati...
Ona je pocela cmizdriti pre priloga ...kada je pitao
sta ti znaci ta i ta pesma,,a onda je pustio slikice uz pesmu...
ne moze mi reci niko da je to uradio sa dobrom namerom ili da je cak i njeno plakanje dogovoreno
ono ne moze da se odglumi
,,ustvari ja sam natasu prvi put videla da je iskrena..:)
na stranu sve to
ali kada je ona odreagovala kako je odreagovala...da li je uredu prekidati prilog koji- kao svi gledaju ...i
snimati je u krupnom planu kako cmizdri...?
prijatelj ,,ma daj
mene je to iznerviralo,,morala sam promeniti program ,,cak i ako nisam sedela pored tv ekrana...
 
ko JE REKAO DA JE IKO IKOGA NATERAO
Naravno da je ona sama dosla i da je sve znala unapred ALI
ona je pocela cmizdriti u trenutku kada je Ognjen pitao pitanje za koje jjoj nije rekao da ce je pitati ,,i to je uradio sa namerom,,,jer je
njen privatni prijatelj i znao je kako ce reagovati...
Ona je pocela cmizdriti pre priloga ...kada je pitao
sta ti znaci ta i ta pesma,,a onda je pustio slikice uz pesmu...
ne moze mi reci niko da je to uradio sa dobrom namerom ili da je cak i njeno plakanje dogovoreno
ono ne moze da se odglumi
,,ustvari ja sam natasu prvi put videla da je iskrena..:)
na stranu sve to
ali kada je ona odreagovala kako je odreagovala...da li je uredu prekidati prilog koji- kao svi gledaju ...i
snimati je u krupnom planu kako cmizdri...?
prijatelj ,,ma daj
mene je to iznerviralo,,morala sam promeniti program ,,cak i ako nisam sedela pored tv ekrana...


Opet neko pravdanje sto se gledao Amidza... Kao zna sve detalje, a na kraju, cak i ako nisam sedela pored ekrana... Jok, gledala si preko radija...:lol:
 
Pink ja mislim da ima samo jednog coveka koji smislja i rezira porograme
SASA POPOVIC
i ako on mozda nije mirodjija u svakoj corbi od bi bio jako dobra maskota
te televizije..
pazi sada ovo
,ja ne volim n. bekvalac,
ali mi je juce bilo zao
kakva odvratna televizija
dovede ranjivu osobu koja je prevarena i koja se razvodi
i koja tesko podnosi razvod
a onda joj pustis pesmu sa njenog vencanja i slike sa vencanja
i onda je snimas u krupnom planu kako place
stvarno
ooo pinku ooo svete ima li granica vise

Svaka cast isto sam pomislio:ok:jos joj je on navodno kucni prijatelj..ono gazi preko leseva da digne sebi i pinku rejting..**** im pas mater
 
Opet neko pravdanje sto se gledao Amidza... Kao zna sve detalje, a na kraju, cak i ako nisam sedela pored ekrana... Jok, gledala si preko radija...:lol:

nemam ja problem sa tim da li jesam ili nisam gledala
meni cesto tv zvrji ukljucen kao da je radio,,cesto radim nesto uz tv
ali ako ce ti lakse biti..
SEDELA SAM I GLEDALA GLUPI AMI...SOU ILI KAKO SE ZOVE TO
 
sama je donela taj snimak
a suzica je bila izrežirana
samo se pitam da li ona zaista misli da nije providna?
..nije moguce da ne pravite razliku izmedju izreziranog i namernog,,,pogotovo kada su suze u pitanju
ajde da su suze,,nego je ceo grc, lica,mimika,,, sta je sa podrhtavanjem brade...
Zato je i dosla jer je znala o cemu ce biti rec
ali koliko sam ja videla,kada je njen drug OGNJEN
postavio pitanje,,
sta ti znaci ta i ta pesma,,ona je skroz pukla..
 
..nije moguce da ne pravite razliku izmedju izreziranog i namernog,,,pogotovo kada su suze u pitanju
ajde da su suze,,nego je ceo grc, lica,mimika,,, sta je sa podrhtavanjem brade...
Zato je i dosla jer je znala o cemu ce biti rec
ali koliko sam ja videla,kada je njen drug OGNJEN
postavio pitanje,,
sta ti znaci ta i ta pesma,,ona je skroz pukla..

šta je s tobom?
prvo i osnovno, kad si u tako teškom problemu kao što je razvod, ne ideš po zabavnim emisijama, niti ti je uopšte do toga...
drugo, on joj je drug, i nećeš me ubediti da je pustio video bez njenog znanja i saglasnosti... jer da je tako bilo, njena reakcija bi bila totalno drugačija, kao uostalom i reakcija svake normalne osobe. da je meni to uradio drug, bez mog znanja, sahranila bih ga u momentu
treće, iz prve ruke sam čula da je lično ona donela taj video, i da je u pauzi dogovorena njena reakcija na isti, tako da me ne možeš ubediti ni u njenu iskrenost, ni u to da je jadna i nesrećna
htela je da ga se reši, našla je način, al se zaj'ebala obzirom da je sve toliko providno da mi se povraća
 

Back
Top