Ami G show

Tog Amidzica kao i onog majmuna novinara sto vodi te Strance u noci i sto je u Farmi bio treba baciti u neku septicku jamu i pustiti da ih pacovi izjedu. Takva dva majmuna retardirana se retko vidjaju a samo u Srbiji takva gomna mogu kao neke medijske zvezde da postanu.
 
On je transvestit iz Makedonije, zove se Bojan (nisam zapamtio prezime) i tamo je javna licnost...Ima svoju emisiju a cak je snimio i svoj album...Kaze da napolje izlazi uglavnom sa obezbedjenjem...Po novinama se pisalo da ce uci u kucu Velikog brata (VIP)...
Mislim, ja nemam nista protiv gej populacije ali ovo je stvarno bolest i stvarno preterano, bilo je odvratno uopste gledati ono vrckanje dok je pevao pesmu...Mislim, uzas stvarno.....:thumbdown:
 
Nije mi jasno na koliko niskom stepenu razvoja treba da ti bude mozak da bi mogao da gledas + da se odusevljavas tom Amidzicu i njegovoj debilnoj emisiji.

Амиджић је ОК и емисија добро свако има своје мишљење,али кажи макар 3 разлога зашто је одвратна емисија и он.
 
Covek je totalno neduhovit ,pojma nema o vodjenju emisije bilo kakve ali takvi su danas voditelji na srpskim televizijama sve vezare i drolje , onaj deo o Oskaru ne bih ni da komentarise....ma jednostavno jedno nevidjeno smece od emisije. I nikako mi nije jasno ko to moze da gleda.
 
Covek je totalno neduhovit ,pojma nema o vodjenju emisije bilo kakve ali takvi su danas voditelji na srpskim televizijama sve vezare i drolje , onaj deo o Oskaru ne bih ni da komentarise....ma jednostavno jedno nevidjeno smece od emisije. I nikako mi nije jasno ko to moze da gleda.

Ок то је твоје мишљење.


1-изгледа да он баш диже рејтинг ПИНКУ

2-добро ОСКАР је дебилизам

3-Нема више Оскара
 
Ок то је твоје мишљење.


1-изгледа да он баш диже рејтинг ПИНКУ

2-добро ОСКАР је дебилизам

3-Нема више Оскара

Pa zar to nije zabrinjavajuce???? Kada taj Amidzic dize rejting bilo kojoj TV. Sta onda normalan covek da pomisli o svesti naroda u Srbiji???

Realno taj covek blage veze sa voditeljskim poslom nema.Ali takva je sva ta PINK ekipa. Pogledaj samo onu voditeljku one emisije Sve za ljubav, pa onu Leu Kis.....itd..itd....
 
Pa zar to nije zabrinjavajuce???? Kada taj Amidzic dize rejting bilo kojoj TV. Sta onda normalan covek da pomisli o svesti naroda u Srbiji???

Realno taj covek blage veze sa voditeljskim poslom nema.Ali takva je sva ta PINK ekipa. Pogledaj samo onu voditeljku one emisije Sve za ljubav, pa onu Leu Kis.....itd..itd....

Нећу да се свађам али-


1-од куд ти знаш да нема појма да води емисију

2-јел си некад водио неку емисију(па макар из шале)

3-јел се разумеш и колко се разумеш
 
Нећу да се свађам али-


1-од куд ти знаш да нема појма да води емисију

2-јел си некад водио неку емисију(па макар из шале)

3-јел се разумеш и колко се разумеш

Da manje gledas Amidzica ovo ti se ne bi desilo.

Nisam nikada ni automobil pravio pa makar iz sale ali znam da je BMW bolji od Trabanta.
 
Ок погрешио сам у вези емисије из шале али остало нисам погрешио и јесте узима форе и пита иста питања,али није он једини који је украо неку добру емисију
 
Ок погрешио сам у вези емисије из шале али остало нисам погрешио и јесте узима форе и пита иста питања,али није он једини који је украо неку добру емисију

Ma fora je u tome sto emisija nije dobra. Ukrao je sra.nje emisiju. Toliko su retardi ti sto rade po nasim tv stanicama da ne znaju ni da ukradu sta valja pa kako onda da ocekujes da vode tu emisiju valjano.


A jasno je da samo kradu posto kao i svuda po ovoj bednoj korumpiranoj i lopovskoj Srbiji svuda vezare rade. I sta zna vezara osim da ukrade posto normalno nije sposoban da osmisli bilo sta kvalitetno.

Taj Amidzic pa dovoljno je pogledati 5 minuta bilo koje emisije koju vodi da bi shvatio da mu je kreativnost ravna nuli. Bilo da gledas taj njegov show ili kad je onu farmu vodio. A jos jaca je ona riba sto je sa njim vodila Farmu. Ono je dno dna. Da je ovo normalna zemlja ta bi posao samo u javnoj kuci mogla da nadje.
 
Poslednja izmena:

Back
Top