Ami G show

ona 2 lika kao oskar i onaj drugi slazem se da je glupost

Ne znam ko forsira toliko onog ljigavka sto je u VIP velikom bratu bio. Retko ljigavu facu covek ima.Nesto neverovatno.Dobijes zelju da ga samo bijes i skaces mu po lobanji.
Znaci lik kao ima show na tom pinku...zovu ga u piramidu kao nekom je u Srbiji stalo da cuje misljenje tog ljigavka......uzas .....On je pravo ogledalo toga na sta lice televizije u Srbiji.
 
Mislim zove silikonsku Natasu Bekvalac i sad ona tu celu emisiju truca kako ce snimiti retardirani visokobudzetni spot za jos retardiraniju pesmu.Teme su im zivi uzas,samo dok gledam emisiju umrtvim se,mozak mi zablokira. Sve sto kazu prodje mi kroz glavu,nista ne ostaje..kakvi mediokriteti i malogradjani.
 
Poslednja izmena:
Ami-G kopira Alija... a Ali je kralj brate... znaci lik ode na protest "protiv abortusa" udje u masu pobunjenih ljudi i pocne da im ***** kako je abortus ok i kako treba da probaju pre nego sto *****ju da ne valja :) a na kraju neke i ubedi da se predomisle... a ovaj ljigavi smrad oskar, pa sta da vam kazem znate sve... e da, da ne bude posle "ako ti se ne svidja nemoj da gledas" ja ne gledam, ni jednu emisiju nisam video na TV jedino na youtube kada sam trazio slicnost izmedju alija i amija...zao mi je sto je mentalitet u srbiji ovakav kakav je.
 
ja kad i na trenutak pogledam emisiju ovakvog tipa bukvalno osetim fizicku bol :dash:
to sto je parodir'o ime ali g-ja nije nista strasno, strasna je razlika izmedju programa
vodio je davno top listu [strane muzike kol'ko se secam] na rts-u i bio je normalan
sreo sam ga na zadnjoj komunjarskoj gitarijadi i delov'o je kk
ovo je uzas
ali zato se ozenio vrh :butkice: - sve ima svoju cenu
 
Ami G je extra emisija,posebno mi se dopala emisija sa Natasom Bekvalac....a dobre su bile i emisije kad su bili Đokovic i Čanak....a sto se tice Ognjena ...zna covek da napravi atmosferu...(necu valjda da pricam protiv sugradjanina....civijasa...):)
 

Back
Top