Marka ili ne?Kakvu odecu kupovati?

Stvar ne mora da bude markirana i skupa da bi dila kvalitetna! Ti to jednostavno vidis po materijalu! Imala sam par majica iz manga i top shopa koje sam morala da bacim posle par pranja jer su se rastegle, a neki koje sam kupila u nekoj rupi jos izgledaju odlicno! Ne znam... jednostavno moras da procenis i pazis sta kupujes! Mada kod diesel farmerki se nikad ne gresi!
 
Nije vazno. Mislim, kupim ono shto mi se svidi. Vidim koja je marka, ali zabole me. Jedino ne kupujem u Terranovi jer je stvarno nekvalitetna a i seljachka...
puke.gif
 
Tinar:
Nije vazno. Mislim, kupim ono shto mi se svidi. Vidim koja je marka, ali zabole me. Jedino ne kupujem u Terranovi jer je stvarno nekvalitetna a i seljachka...
puke.gif


definitivno :roll: :roll: :roll: :roll: terranova FUJ...jakne=kese,imitacija starki,skupe nekvalitetne maicice koje ce zasijati u pola bgd-a....(a najtuznije je sto zaostajemo,u Veroni su imali 1 terranovu :shock: :shock: :shock: ali odeca je :shock: :shock: :shock: bila :shock: :shock: :shock: blago receno drugacija :!: :!: :!: )
 
U dizelu pre nekog vremena je OVOLIKIM slovima pisalo popust 70%. I pored toga sto su im muske stvari krs najgori, ja se zaj*bem i udjem. I vidim jednu majicu koja nije losa. Pitam za cenu, a ono nesto manje od 5000 dinara. Ej majica... I jos mi prodavacica kaze da je ta majica na snizenju... Pa ko je onda tu lud...
 
Iskreno,svejedno mi je...
Kupujem sta mi se svidi (osim ako cena niju fjuuu).
Npr prosle godine sam kupila prelepu majicu u TerraNovi(da ne poverujes).Neka crna mrezasta majica,bile su nas rasprodaji za 200 din.
Cesto mi se desi i da se zaletim u second hand ili kineza cisto radi svih onih lepih marama ako nista drugo...
Indi shop isto ima lepih stvari.
Mislim da marka ne znaci nuzno kvalitet,osim sto rece neko eventualno za farmerke i npr cipele...
Ako je nekom toliko stalo do imena nek si kupi na pijaci imitaciju za 300 din :wink:
 
eeee...da otvorite moj ormar...ovako-imas majice sve po 2,3 evra,neke salove,maramcine,gluposti tako sa pijaca i bazara...pa onda pantakone koje sam sila,sekla,bojila...zavisi za koje se uhvatis i tako sve neke dzidza-bidze koje obozavam,al nekad mi se svidi nesto bruuuuuka skupo,pa kupim i to....

imam jednu mijicu od 150 evra,kais od 3500 din....i tako nesto...

u sustini kupim ono sto mi se svidii mrzim kad neko kaze-ti nosis sve firmirano,nije ni cudo sto se svaki put extra obuces...- a taj neko ima duplo vise firmirane garderobe koju ne zna da uklopi...
 
joGooOOD:
Tinar:
Nije vazno. Mislim, kupim ono shto mi se svidi. Vidim koja je marka, ali zabole me. Jedino ne kupujem u Terranovi jer je stvarno nekvalitetna a i seljachka...
puke.gif


definitivno :roll: :roll: :roll: :roll: terranova FUJ...jakne=kese,imitacija starki,skupe nekvalitetne maicice koje ce zasijati u pola bgd-a....(a najtuznije je sto zaostajemo,u Veroni su imali 1 terranovu :shock: :shock: :shock: ali odeca je :shock: :shock: :shock: bila :shock: :shock: :shock: blago receno drugacija :!: :!: :!: )
terranova je SH*ITIN*A!!!! cak i da nadjes nesto sto je stvarno kvalitetno,a pritom i lepo, garant ce sutra imati pola beograda....

jedino sto uvek kupujem firmirano su jakne, farke i obuca...ostalo, sta mi se svidi...
 
maniaccc:
Uvek moze da se nadje nesto kvalitetno i markirano za ne tako velike pare..mada u to se ne ubraja levis, diesel, replay, i tako te marke..kod njih su stvari i na snizenjima mnogo skupe!!!

da ali ipak ako kupis diesel ili levis farmerke znas sta si kupio! jesu skupi mnoooogo ali... sto se njihovih majica tice tu preteruju ok! tera nova je uzas,ali u pravom smislu te reci! ne znam da li ZARA ima prodavnicu tamo? oni su odlicni!
 

Back
Top