The Rolling Stones

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
Whitesnake:
A shto se CG tice,da Njegosh moze da vidi shta se tamo deshava zadnjih deset ako ne i vishe godina mislim da bih se povampirio.....moral je mnogooooooooooo pao.....cini mi se lizali bi jaja bilo kome kad su pare i materijalne stvari u pitanju!Evo cist primer sa koncertima!Cast izuzecima ali mislim da je takvih dole veoma malo....

http://www.stonesplanet.com/tour02.htm

JA NE VOLIM da LAZEM... Ako nesto kazem a POGOTOVO napishem - treba mi VJEROVATI !
U ostalom nadam se da ce svi moji postovi OSTATI netaknuti pogotovo na temi POLITIKA ;)
 
vanesssa56:
Evo sto pishu danashnje Vijesti:
Nije nemoguce, vec sasvim realno... Ako vec u blizini Budve ima imanje ona iz Pretendersa Krissy Hynde a na obali ima stanove-kuce nekoliko hiljada engleza i iraca ( o rusima da ne govorimo) sasvim je okay da i Rolling Stonesi dodju...
Eto, pa vidimo se u Budvi ;)


ahaaaaaaaaaaaaa!
 
vanesssa56:
SAmo da nekome NIJE zao sto dolaze PRVO u Crnu Goru... a TEK ...onda u Beograd ;)
:lol: :lol: :lol:
Pa Budva/CG dodje kao zagrevanje za pravi spektakl u Beogradu gde ce naravno biti mnogo bolja atmosfera i mnogo vishe publike ako te neko pita....a mislim kada vide vas crnogorce dzunglashe ima da pobegnu glavom bez obzira...
 

Back
Top