Alfa Romeo

Tamo neki

Početnik
Poruka
30
Alfaromeo146
Turbodiesel
1900cc
97.god
5 vrata
strane table
Ako je neko imao iskustva sa ovim i njemu slicnim modelima,molio bih za savet da li vredi 3200eura kao i misljenje koliko je uopste dobar kao auto
 
ja vozim 33-ku najjaci model te serije i prezadovoljan sam autom. za dizel nisam siguran koliko je dobar posto je po meni preforsiran. ja razmisljam da kupim isti taj model samo benzinca. nije puno para za taj auto, kupuj.
 
Tamo neki:
Alfaromeo146
Turbodiesel
1900cc
97.god
5 vrata
strane table
Ako je neko imao iskustva sa ovim i njemu slicnim modelima,molio bih za savet da li vredi 3200eura kao i misljenje koliko je uopste dobar kao auto

takav auto ima moj kolega tj takav auto je od pizzerije i drka ga ko stize i sve podnosi mislim da je izuzetno dobar auto a ta cijena mu je i ovamo ista tesko da se moze nac neki jeftin takav model, vrijedi, vrijedi.
 
Imam dobro iskustvo sa svim Fiat-ovim automobilima i mogu ti reci da je o.k. auto ali u benzinskoj varijanti. Tek od Alfe 147 poceli su da rade odlicne Common Rail motore, koji su se pokazali kao pun pogodak.
Ujedno razmisli dobro, jer su i delovi jako skupi, kao i sam servis. Italijani deru sa cenama, bez obzira o kom modelu je rec. U principu imas jaku servisu mrezu ne samo u Beogradu, vec i u celoj Srbiji, pa za to i ne moras toliko da brines. Bitno ti je samo da koristis orginalne delove.
 
Budite strpljivi par sekundi da se učitaju dve slike ispod:

alfa1.jpg


alfa2.jpg
 
nebitno sto sam prekljuce video ove slike.Zahvaljujuci jednom cenjenom clanu foruma.Ali i pored toga svaki put kada pogledam nesto ovako.Prorade mi emocije.Hvala
 
Zagor Bg:
Bravo Sizife. Baš bi mi ovakav svemirski .ebarnik trebao da dođem do punog izražaja. Pozdrav svima! 8)
Nemoj da vredjas leputu i spustas je tako nisko.Daj neki malo lepsi naziv a ne samo tamo neki".....nik".Ovako nesto stavis ispod prozora da ti ulepsa dan kad ustanes, a ond sednes pa ozezi Misko-ceo svet je tvoj.
 
rajlovac88:
Zagor Bg:
Bravo Sizife. Baš bi mi ovakav svemirski .ebarnik trebao da dođem do punog izražaja. Pozdrav svima! 8)
Nemoj da vredjas leputu i spustas je tako nisko.Daj neki malo lepsi naziv a ne samo tamo neki".....nik".Ovako nesto stavis ispod prozora da ti ulepsa dan kad ustanes, a ond sednes pa ozezi Misko-ceo svet je tvoj.
Rajlovac, mora da se šališ! Ovakva roba ima da se utera u dnevnu sobu, kakvo čuvanje pod prozorom.
 
Espanol:
rajlovac88:
Zagor Bg:
Bravo Sizife. Baš bi mi ovakav svemirski .ebarnik trebao da dođem do punog izražaja. Pozdrav svima! 8)
Nemoj da vredjas leputu i spustas je tako nisko.Daj neki malo lepsi naziv a ne samo tamo neki".....nik".Ovako nesto stavis ispod prozora da ti ulepsa dan kad ustanes, a ond sednes pa ozezi Misko-ceo svet je tvoj.
Rajlovac, mora da se šališ! Ovakva roba ima da se utera u dnevnu sobu, kakvo čuvanje pod prozorom.
Suze mi krenuse na oci od tebe. :D :D :D :D Hahaha...
 
Sad kad sam prestala da se smejem ajde da kazemo ovako.Ovo luce bi ako mi neko pokloni bas cuvala na spec mestu (nedaj boze da ga neki idiot u prolazu ogrebe - ode mu glava)Ako bi to bilo uslovljeno cak i u spavacaj sobi vrlo rado bi se slozila.
 
rajlovac88:
Sad kad sam prestala da se smejem ajde da kazemo ovako.Ovo luce bi ako mi neko pokloni bas cuvala na spec mestu (nedaj boze da ga neki idiot u prolazu ogrebe - ode mu glava)Ako bi to bilo uslovljeno cak i u spavacaj sobi vrlo rado bi se slozila.
E, ovo je već mnogo bolje. Nego, u vezi te spavaće sobe da li bih smeo najljubaznije da se pereporučim. Mislim, da tokom noći pazim na to luče od Alfe. Poznato je valjda da NEPRIJATELJ NIKAD NE SPAVA!!!!
 
Espanol:
rajlovac88:
Sad kad sam prestala da se smejem ajde da kazemo ovako.Ovo luce bi ako mi neko pokloni bas cuvala na spec mestu (nedaj boze da ga neki idiot u prolazu ogrebe - ode mu glava)Ako bi to bilo uslovljeno cak i u spavacaj sobi vrlo rado bi se slozila.
E, ovo je već mnogo bolje. Nego, u vezi te spavaće sobe da li bih smeo najljubaznije da se pereporučim. Mislim, da tokom noći pazim na to luče od Alfe. Poznato je valjda da NEPRIJATELJ NIKAD NE SPAVA!!!!
Volim da krenem dan sa osmehom na licu.Uspesan dan svima. :D :D :D :P
P.S.A OD TEBE NISAM NI OCEKIVALA DA SPAVAS.
 

Back
Top