Liga šampiona 2012/2013

Ovako će izgledati album i kesice!

0.jpg
 
Nije loše da se slično Euro 2012 organizuje prodaja CL 2013 kutija kod "prodavaca Nutele" na Bgd buvljaku (ili negde drugde), da bi zajedničkom kupovinom moglo da se prođe jeftinije. Molim blagovremena obaveštenja za Bgd, ali i ostale gradove. Hvala !
Samo da nas ovo lepo vreme posluži što duže, da možemo da se družimo i live, da se prevare i odštampaju ovaj put malo više sličica istočnoevropskih klubova i daju po neki dupli grb u kutiji :D
 
Imam jedno pitanje, da li ja sa onim porudzbnicama sto cu dobiti uz album moci da preuzmem te slicice licno?
Gde, kako i da li im pare dajem na ruke?
Molim vas za brz odgovor.
Pozdrav svem kolekcionarima!

Ne verujem da ćeš moći lično. Novac uplaćuješ na račun, i uplatnicu šalješ za porudžbenicom.
Uostalom sličice koje ti fale moćićeš da kupiš,prodavaće to ljudi ovde,i na aukijskim sajtovima jeftinije nego da naručiš kod distributera.
 
Moze da se preuzmu licno kod Polydora u Kumodraskoj.Tj. moglo je do sada,cuo sam da je bilo ljudi koji su zloupotrbljavali dobru volju Pedje spavaca,pa se mozda nesto promenilo.Ja sam kompletirao EURO2012 kod njih,poneo uplatnicu i preuzeo slicice.
 
Ja 25. oktobra idem u Bgd pa bih voleo da kupim sve zlatne jer su vrlo reyke(Zadnje su mi falile za Euro 2012) i da SKOKNEM DO TERAZIJSKE CESME DA SE MENJAM. I samo da vas pitam da li je centar polidora u beogradu dosta u udaljen od centra?
Hvala vaam na odgovorima, pozdrav
 
Ево шта сам ископао на једном познатом сајту о сличицама... играчи на ободу албума ће бити промењени... кажу да ће бити 590 сличица, а чак 70 холограмских (убацују као холограмску сличицу и најбољег играча или играча у акцији, нисам баш најбоље разумео)... видећемо за неки дан да ли су ме преварили :D
У сваком случају, ако буде по 10-12 холограмских у кутији, као прошле године, требаће 10 кутија да се скупи цео албум... :dash:

CL2012-2013 Panini 1.jpg
CL2012-2013 Panini.jpg
 
I ja dobio sličan mail, samo nisam siguran krajem koje i početkom koje nedelje misle. Iz dva izvora (Rusija i Nemačka) dobio sam informaciju da sličice stižu za treće kolo (to je 24. oktobar), a za album nisam ni pitao. Slovenci, kod kojih obično izlazi dan-dva pre nas mi još ništa nisu javili. :sad2:
Neverovatno je da nigde nema nikakave reklame, pre-order ponuda i sličnog sadržaja. Nadam se iskreno da album neće biti bele boje, jer sam navikao na plavu... nadam se iskreno da stvarno neće biti onoliko mnogo hologramskh sličica...ubi me ova neizvesnost :(
 

Back
Top