Recka, samo da se zna

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Da li ste primetili da na ovom forumu ima ljudi koji svaki svoj sex moraju javno da prijave ovde na forumu....ponekad i detaljno da ga opisu...ukrasenog ili oskrnavljenog svejedno. Neki cak prijavlju i telefonske razgovore, ili mailove sa nekim. Ili one likove koji govere nesto tipa "ja sam nju u guzu", "ja sam sa njom 69-ku" "dobrra je u...". Ja jednostavno smatram da su neke stvari licne i da se ne trebaju pricati u javnosti.

Sta mislite o ovakvim likovima i o ovom fenomenu uopste?
 
Mislim da se ljudi generalno previse mijesaju u zivote drugih i daju sebi za pravo da osudjuju druge zbog onog sto, prema njihovom sistemu vrijednosti, (a sto je svakako subjektivno mjerilo) nije u redu...
Neka svako radi ono sto mu prija... Neko ce pricati, neko nece... Svakom svoje... Pa i partneri, koji se biraju u skladu sa vlastitim kriterijumima...

Meni licno, smetalo bi da moj partner svaki dan ovdje iznosi detalje o tome kako me je prethodne noci yebao... No, kome ne smeta, neka prica, ili neka o njemu/njoj pricaju... Jos ako ga pritom veseli, ili cak pali...
Ko sam ja da mu sudim...?

Isto tako, smetalo bi mi da nikad nije spreman da, kako sa mnom, tako i negdje u drustvu, bilo realnom bilo virtuelnom, diskutuje na temu sexa, kako uopsteno, tako i licno, iskustveno... I da se sali na racun istog... Ali, bez iznosenja najintimnijih detalja iz naseg kreveta, pred drugima... I, svakako, da o svemu prica jezikom i na nacin koji me ne vrijedja, ama bas ni po cemu...

U skladu sa navedenim, i izabrala sam sebi partnera... One koji drugacije razmisljaju ili se ponasaju, ne pada mi na pamet, da osudjujem ili da ih smatram ovakvim ili onakvim...

Njihov zivot, njihova stvar... Bas kao i mjerila...

Nas je, pak, izbor da citamo ili ne citamo, ono sto nam se (ne) dopada...
 
Pera_Zdera:
Da li ste primetili da na ovom forumu ima ljudi koji svaki svoj sex moraju javno da prijave ovde na forumu...

Sta mislite o ovakvim likovima i o ovom fenomenu uopste?

Dzovani,lazovi,ljigavci,bolesnici,debili,kreteni,retardi,majmuni,smradovi,trutovi,svinje,fukse,derpei,sise,govna,stoka,....

Ali to je samo moje misljenje :roll:
 
Cemu indiskrecija?
Bas je super pricati sa nekim pred svima na javnom chatu a da niko ne zna da ste...sta vec...
Moje misljenje o tome :KLINACKI ali prihvatam kao izbor.
Danas sam nesto lepo raspolozena pa sam u svim postovima nesto...fina...
:lol: :lol:
 
meni je zao ljudi kojima je stalno potrebna publika.....to mora da je strasno....nikakvo zadovoljstvo bilo cime u zivotu dok se to ne pokaze drugima...
to mo je nekako mnogo jadno.....
 
@Gazdarica
A pazi pitanje za tebe:
Ti se eksplicitno i dirktno u RL-u dogovoris sa tvojim tipom da nista ne pricate na forumu ama bas nista. I on kaze ok. I onda svaki dan dolazi i sve prica...ponekad direktno, ponekad indirektno. I to i istine i neistine...kroz njegovu prizmu gledano. Sta bi ti radila u tom slucaju?
 
Vragolasta Amfibija:
Cemu indiskrecija?
Bas je super pricati sa nekim pred svima na javnom chatu a da niko ne zna da ste...sta vec...
Moje misljenje o tome :KLINACKI ali prihvatam kao izbor.
Danas sam nesto lepo raspolozena pa sam u svim postovima nesto...fina...
:lol: :lol:

Zeznula si se. Ovo nije javni chat gde cemo ZAUVEK ostati anonimni.Ovo je poligon za muvacinu i samoreklamiranje.Kapiras? Gomila riba u teranju i gomila tipova koji zapishavaju teren.
 
Ako će neko da uživa u tome da pojedinačno ovde prijavljujemo recke, nije to toliko strašno da mu se izadje u susret.

Naravno bitan je i format poruke....

Imadoh komšiju koji kad udari recku , halid mu ruši zidove bar 6-8 sati posle toga....

Njegov način da kaže , ala je lep ovaj svet.....
i "dobar dan svima". Nametljivo , simpatično,razumljivo....
 
Pa to vam je kao ovi likovi na "Hardveru", mnogi koriste svaku priliku da suptilno, kao - nisam hteo, stave do znanja kakvu imaju "mašinu" :lol:
Ma ludilo...
To je posledica nesigurnosti.
Znam jednog dečka koji je, dok nikoga nije poznavao, non-stop pričao o svojim podvizima i o tome koliko ga je njih juče pitalo da li je za sex, (uzgred, nije ružan, ali nije ni neki "šmekerčina"), kad je sve upoznao više ništa ni ne priča. Nema o čemu :lol:
 
Lexa:
Pa to vam je kao ovi likovi na "Hardveru", mnogi koriste svaku priliku da suptilno, kao - nisam hteo, stave do znanja kakvu imaju "mašinu" :lol:
Ma ludilo...
To je posledica nesigurnosti.
Znam jednog dečka koji je, dok nikoga nije poznavao, non-stop pričao o svojim podvizima i o tome koliko ga je njih juče pitalo da li je za sex, (uzgred, nije ružan, ali nije ni neki "šmekerčina"), kad je sve upoznao više ništa ni ne priča. Nema o čemu :lol:

Da ,postoji i to. I zove se erotski snobizam....
 
Pera_Zdera:
Da li ste primetili da na ovom forumu ima ljudi koji svaki svoj sex moraju javno da prijave ovde na forumu....ponekad i detaljno da ga opisu...ukrasenog ili oskrnavljenog svejedno. Neki cak prijavlju i telefonske razgovore, ili mailove sa nekim. Ili one likove koji govere nesto tipa "ja sam nju u guzu", "ja sam sa njom 69-ku" "dobrra je u...". Ja jednostavno smatram da su neke stvari licne i da se ne trebaju pricati u javnosti.

Sta mislite o ovakvim likovima i o ovom fenomenu uopste?
:roll: nikada mi nisu bili jasni ljudi koji imaju potrebu da javno pričaju o svojim emotivnim doživljajima :roll: mislim da su to uglavnom emotivno nezrele osobe :lol:
 
Pera_Zdera:
snoshaj efendija:
Zeznula si se. Ovo nije javni chat gde cemo ZAUVEK ostati anonimni.Ovo je poligon za muvacinu i samoreklamiranje.Kapiras? Gomila riba u teranju i gomila tipova koji zapishavaju teren.
I obrnuto. :wink:
Vidis sad mi pade ideja na pamet da je to prijavljivanje u stvari zapisavanje svoje teritorije.
Ma, mnogo ste mi vi veliki filozofi :lol:
 

Back
Top