Pravo mesto za muške "muke" i uspehe

dzordzV76

Primećen član
Poruka
980
Temu sam preneo iz drugog foruma jer moderator smatra da je ovde pravo mest za ovakvu priču!Sinoć sam gledao neku emisiju i shvatio kako smo mi muškarci budale koje vrlo malo razmenjuju svoja iskustva i svoje probleme. Želim ovim da se otvori ne samo nova tema nego da je deo foruma. Voleo bih kada bi ovo bi kutak gde bi se mi mogli otvoriti i shvatiti neke stvari. Mi jesmo stvarno neki protivnici po prirodi stvari, ali zar i u glupj situaciji. Desilo vam se da je neki tip, ma bio ko, krajnje ljubazan prema vama, a vi ga onako sa rezervom prihvatite. Čega se mi plašimo.
Ali mislim da ova tema pokrije razne teme:
Veličina,
potencija
dužina odnosa,
kako da je priđem
ne volim grupno kupatilo
fali mi još ... da bi bio sigurniji
želja za sexom,
ona je onakva i onakva,
fa li je hrabro
ispao sam cupi
ja se plašim,
alkohol,
sex pre i sad
sex posle više godina sa istom partnerkom
da li je normalno da.....
kako produžiti odnos
ona me izluđuje
ja mogu jednom dnevno
deset puta dnevno
jednom u 7 dana
volim/nevolim da se kupam
kozmetika
preparat...........
..................
Sve i svašta, zato što, ako budete učestvovali u ovome iskreno, videćete da niste sami u nekim od ovih situacija i da će vam se život učiniti boljim jer će te moći da uočite da je nešto normala.
Takođe molim da oni koji imaju da kažu dve reči da se ne upuštaju u ovu temu kao i oni sa lovačkim pričama. Normalno ne mislim na stvarne van prosečne probleme ili uspehe.
Npr. Ja sam svojevremeno mislio da mi nešto fali jer sam u jednoj dugoj vezi mogao s početka i 5 puta za noć da imam odnos sa partnerkom. Kasnije se to smanjilo na dva puta za veče, pa kad to neuspemo da radimo nedelju dana, jer nije takva okolnost, onda to opet bude tri puta, pa sutradan jedanput. Posle određenog vremena od jedno dve god. to smo radili jednom ili tri puta nedeljno, otprilike, kasnije još ređe. Svelo se to na tri puta nedelnjo. E tu ja pomislim, tj. uplašim se da nešto možda nije u redu samnom. Ali kasnije sam saznao da je to normalno, kao oblik prezasićenja i da ujedno veza se razvija u drugom životnom pravcu. Onda sam pomislio da sam već sve probao pa mi nije interesantno. Ali kada sam saznao da su neki zadovoljni i misle da su baje zato što to rade jednom dnevno i ako su na početku veze ili dva puta nedeljno, shvatio sam svoj položaj. Bio sam zadovoljan sobom. do tada sam bio u razmišljanjima, koji mi je....
Evo iz ovakovog ličnog iskustva mislim da je pametno što započinjem ovu temu.
UH
 
Tačno je ovo da su muški razjedinjeni , ali to je biološko nasledje alfa mužjaka koji teži dominaciji , a ne kooperaciji.

Čak i kad razmenjuju informacije to rade više zbog osećaja potvrdjenosti i ponosa nego iz kooperacije.

Ima tu još jedna sitna caka , potvrda individualnosti koja se kod muškaraca više ogleda u jedinstvenim potrebama i željama , a kod žena u jedinstvenom "njenom izboru" tj. samo je njen izbor pravi....negde zvano teorija nametanja izbora izborom...

Ali , nema tu pomoći .....Ništa se tu ne može promeniti , bez značajne promene drugih stavova koji su jako ukorenjeni u mušku pseudo ličnost....
 
Tuzni_patak:
Tačno je ovo da su muški razjedinjeni , ali to je biološko nasledje alfa mužjaka koji teži dominaciji , a ne kooperaciji.

Čak i kad razmenjuju informacije to rade više zbog osećaja potvrdjenosti i ponosa nego iz kooperacije.

Ima tu još jedna sitna caka , potvrda individualnosti koja se kod muškaraca više ogleda u jedinstvenim potrebama i željama , a kod žena u jedinstvenom "njenom izboru" tj. samo je njen izbor pravi....negde zvano teorija nametanja izbora izborom...

Ali , nema tu pomoći .....Ništa se tu ne može promeniti , bez značajne promene drugih stavova koji su jako ukorenjeni u mušku pseudo ličnost....
Ima tu istine, ali ko je pametan će se rasteretiti i saznati da li je usamljen, prosečan, da li je nešto normalno ili ne,........
 
Nemoj da se usudite da pomislite da koristim više nick -ova...

Patak je samo patak, ostali su svaki na svoj način vredni ili vama nevredni.

Niti mi je želja dominacija brojem i glasnošću, niti mi je želja da iko promeni svoje mišljenje ovde, ako mu nije došlo samo od sebe...

Postoji li razlog za "cepanjem" ličnosti na forumu krstarice?....Baš bih voleo da čujem ? alias jagodicu i ostale koji to rade koja su im iskustva i razlozi za takve akcije....
 
dzordzV76:
?:
aaaaaa mislim da cu josh malo bez krstarice
Vidiš li ti da ovde niko nema ni problema ni uspeha. UŽAS, pročitaju i pobegnu!
nesigurni ste u sebe i stalno težite samopotvrđivanju :idea: ko može može...i on može :!: kilavoj ovci i njeno runo smeta :oops: muškarci su nedovršena bića :!: u svom evolutivnom razvoju taj proces je zaustavljen na pola puta :!:
 
levodesno:
dzordzV76:
?:
aaaaaa mislim da cu josh malo bez krstarice
Vidiš li ti da ovde niko nema ni problema ni uspeha. UŽAS, pročitaju i pobegnu!
nesigurni ste u sebe i stalno težite samopotvrđivanju :idea: ko može može...i on može :!: kilavoj ovci i njeno runo smeta :oops: muškarci su nedovršena bića :!: u svom evolutivnom razvoju taj proces je zaustavljen na pola puta :!:
Jel bre ti goredole,pa možeš li ti malo to da pojasniš sa jednu široku rečenicu ili dve. :wink:
 
Milojko Vasic:
levodesno:
nesigurni ste u sebe i stalno težite samopotvrđivanju :idea: ko može može...i on može :!: kilavoj ovci i njeno runo smeta :oops: muškarci su nedovršena bića :!: u svom evolutivnom razvoju taj proces je zaustavljen na pola puta :!:
Izgleda da je našu dragu levodesno momak žešće zavrnuo ! Pa su joj sad svi muškarci krivi.
Milojko, nije me niko zavrnuo nego ja "zavrćem njih" :roll: Drugo, nisam devojčica da bi me momak zavrnuo :wink: Ja sam zrela žena kao što si i TI zreo muškarac, pa sa aspekta žene koja ima iskustva dozvoljavam sebi pravo da prokomentarišem na račun: MUŠKI EGO :P I dalje zastupam tezu: ko može on može...svaki dan, ujutro uveče, kada se probudi itd 8) Ko može, on neće biti zasićen vezom koja je tek počela :( Moj bivši muž je mogao uvek...i do razvoda kad god sam ja htela :P nije mu ništa "smetalo" :( MILOJKO; TO SE ZOVE POTENTNOST :wink: Ovo drugo se zove : "BLJAK" :lol: :arrow:

 
levodesno:
... nesigurni ste u sebe i stalno težite samopotvrđivanju
... muškarci su nedovršena bića
... u svom evolutivnom razvoju taj proces je zaustavljen na pola puta

Ja sam zrela žena ...
Sa aspekta žene koja ima iskustva ...

Nisam do sada čitao tvoje postove, pa sam zato pogrešno pomislio da si devojka. Ali u svakom slučaju, ovo par postova koje sam pročitao, lepo oslikava tvoju "zrelost", tvoje iskustvo i muškarce koje si poznavala. 8)
 
levodesno:
nesigurni ste u sebe i stalno težite samopotvrđivanju :idea: ko može može...i on može :!: kilavoj ovci i njeno runo smeta :oops: muškarci su nedovršena bića :!: u svom evolutivnom razvoju taj proces je zaustavljen na pola puta :!:
..........................
Milojko, nije me niko zavrnuo nego ja "zavrćem njih" :roll: Drugo, nisam devojčica da bi me momak zavrnuo :wink: Ja sam zrela žena kao što si i TI zreo muškarac, pa sa aspekta žene koja ima iskustva dozvoljavam sebi pravo da prokomentarišem na račun: MUŠKI EGO :P I dalje zastupam tezu: ko može on može...svaki dan, ujutro uveče, kada se probudi itd 8) Ko može, on neće biti zasićen vezom koja je tek počela :( Moj bivši muž je mogao uvek...i do razvoda kad god sam ja htela :P nije mu ništa "smetalo" :( MILOJKO; TO SE ZOVE POTENTNOST :wink: Ovo drugo se zove : "BLJAK" :lol: :arrow:

Radoznalost je ubila mačku, ali mene nije kad sam provirila na ovu temu. Očekivala sam da vidim momke koji se "busaju u junačke grudi" i hvale svojim uspesima. Kad ono...
Draga moja, ne mogu odoleti da ne raščlanim tvoj post na proste činioce. Prvo, kakvo je zadovoljstvo u "zavrtanju njih"? Moguće je da imam neku grešku u genetskom kodu, ali se uopšte ne slažem sa tobom. Zrela žena, kao što tvrdiš da si, bi morala znati da je to "zavrtanje" samo hrana za ego, u ovom slučaju ženski. Drugo, zar je važno koliko često on "može", ako je to samo "odradjivanje", uslišavanje tvoje želje? Kakvo je to uživanje za tebe? Ima li tu njegove istinske želje ili je to samo zadovoljavanje potrebe?
Uostalom, nesigurnih ima i medju ženama, muški pol nema monopol na samopotvrdjivanje.
 
teardrop:
levodesno:
nesigurni ste u sebe i stalno težite samopotvrđivanju :idea: ko može može...i on može :!: kilavoj ovci i njeno runo smeta :oops: muškarci su nedovršena bića :!: u svom evolutivnom razvoju taj proces je zaustavljen na pola puta :!:
..........................
Milojko, nije me niko zavrnuo nego ja "zavrćem njih" :roll: Drugo, nisam devojčica da bi me momak zavrnuo :wink: Ja sam zrela žena kao što si i TI zreo muškarac, pa sa aspekta žene koja ima iskustva dozvoljavam sebi pravo da prokomentarišem na račun: MUŠKI EGO :P I dalje zastupam tezu: ko može on može...svaki dan, ujutro uveče, kada se probudi itd 8) Ko može, on neće biti zasićen vezom koja je tek počela :( Moj bivši muž je mogao uvek...i do razvoda kad god sam ja htela :P nije mu ništa "smetalo" :( MILOJKO; TO SE ZOVE POTENTNOST :wink: Ovo drugo se zove : "BLJAK" :lol: :arrow:

Radoznalost je ubila mačku, ali mene nije kad sam provirila na ovu temu. Očekivala sam da vidim momke koji se "busaju u junačke grudi" i hvale svojim uspesima. Kad ono...
Draga moja, ne mogu odoleti da ne raščlanim tvoj post na proste činioce. Prvo, kakvo je zadovoljstvo u "zavrtanju njih"? Moguće je da imam neku grešku u genetskom kodu, ali se uopšte ne slažem sa tobom. Zrela žena, kao što tvrdiš da si, bi morala znati da je to "zavrtanje" samo hrana za ego, u ovom slučaju ženski. Drugo, zar je važno koliko često on "može", ako je to samo "odradjivanje", uslišavanje tvoje želje? Kakvo je to uživanje za tebe? Ima li tu njegove istinske želje ili je to samo zadovoljavanje potrebe?
Uostalom, nesigurnih ima i medju ženama, muški pol nema monopol na samopotvrdjivanje.
To Carice. Nije stvarno pitanje sexa radi sexa, već kad to radite koliko ste stvarno u tome. :!: Drugo, one koje vole bez razlike na kvalitet, uvek treba da potraže ili gluve, neme ili slepe, jer im je potencija odlična :!: :idea:
 

Back
Top