bris penisa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BEG

Početnik
Poruka
35
Voleo bih da mi pise neko ko je vadio bris penisa..kako to izgleda, da li boli? Na vise mesta sam dobio razlicite komentare od toga da ne boli uopste do one najgore da se stapic gura 4cm i jos i okrece unutra, u mokracnoj cevi..UZAS!Naravno, medicina je napredovala pa postoji zamena za taj bris - PCR metoda, vadjenjem krvi koja je, naravno dosta skupa ali..BAS ME BRIGA! Da li ima ortaka sa ovakvim iskustvom?
 
Ne 4 vec 14 cm kad je penis u punoj erekciji, i to na suvo (mislim - radi se bris zar ne, ne mozete ocekivati da Vas 'podmazuju'!). Boli ko sam djavo da Vas ne lazem, ako Vam radi zena urolog onda boli ko dva djavola, tek da shvatite kako je prijatan ginekoloski pregled i uzimanje tih istih briseva kod zena. Ali ne samo sto boli jer ti gurnu onaj stapic (ko za bris iz nosa i grla, znate kako izgleda zar ne?!), vec i pece, jer supstanca koju nakapaju na taj stapic a koja sluzi da se hlamidije (ako ih ima) sto bolje vezu za stapic, zesce pece (pa na kraju krajeva, ipak se radi o kiselini, mora da pece!). Kad se sve to zavrsi malo se cudno hoda, a od seksa nista bar dva meseca jer dozivite prolaznu impotenciju. Ali to prodje. Vremenom....

A ako otvorite jos jedanput ovu istu temu, vec jednom objasnjenu i odgovorenu, pa zatvorenu, bolece Vas jos vise :evil: .
 
Pa ti si luda :lol: :lol: :lol: :lol: !
Vidis da se covek prepao, pa nemojte to da mu radite.Vidis da ne zna kad se salimo a kad smo ozbiljni.
Sto se tice otvaranja teme...slazem se. :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top