BAR-HERCEG NOVI ILI PODGORICA-HERCEG NOVI

Pretpostavljam da pitas jer ides vozom. Mislim da je lakse (jer se putuje samo ravno) iz Bara, ali mislim da su autobusi cesci iz Pg. Opet je najlakse da zoves informacije na 081 988, pitas za broj telefona autobuske u PG, pa u Br, pa nazoves stanicu jer oni definitivno mogu tacno da kazu.

Dobrodosli u HN! :wink:
 
Prijatelju, ukoliko ne moras, nemoj da ides vozom. Mozda mislis da ti je jeftinije ali zapravo kada ukljucis cenu voza + autobusa (od Bara ili Podgorice)+ svo ono maltretiranje (vukljanje prtljaga od zel. stanice do busa npr), mnogo je bolje a uglavnom i krace direktno autobusom od pocetne do krajnje destinacije.
E sad, da smo mi normalna zemlja, svako bi mogao da priusti i avio kartu. Eto, kod "susjeda" je avio karta od Zagreba do Dubrovnika (Cilipa) oko 25 EVRA!
http://www.hercegnovi.cc/home.php
www.njivice.co.yu
http://www.hercegnovi.com
 
Pa sad... Nisam siguran da je najbolja varijanta, kada je auto u pitanju da se ide preko Crne Gore (ako hoces do H. Novoga) ali dobro...
Ja vec nekoliko godina ne idem preko Podgorice i moram da kazem da se niti jednom nisam pokajao zbog toga.
Ipak, sve je stvar izbora tako da ljudi obicno na kraju izaberu ono sto su na pocetku odlucili.
 
tijana2b:
Thalasoma:
Pa sad... Nisam siguran da je najbolja varijanta, kada je auto u pitanju da se ide preko Crne Gore (ako hoces do H. Novoga) ali dobro...
Ja vec nekoliko godina ne idem preko Podgorice i moram da kazem da se niti jednom nisam pokajao zbog toga.
Ipak, sve je stvar izbora tako da ljudi obicno na kraju izaberu ono sto su na pocetku odlucili.


Kuda ides?

u herceg novi
 
tijana2b:
Thalasoma:
Pa sad... Nisam siguran da je najbolja varijanta, kada je auto u pitanju da se ide preko Crne Gore (ako hoces do H. Novoga) ali dobro...
Ja vec nekoliko godina ne idem preko Podgorice i moram da kazem da se niti jednom nisam pokajao zbog toga.
Ipak, sve je stvar izbora tako da ljudi obicno na kraju izaberu ono sto su na pocetku odlucili.


Kuda ides?

Pa idem na Visegrad, Gorazde, Foca (Srbinje), Gacko, Trebinje i H. Novi. Idem stalno tim putem i nemam nameru da ga menjam.
 
Kolima je najbolje ici preko Bosne. Putevi su daleko bolji nego u SiCG. Upozoravm da je, cim odmaknete od granice sa RS, put los i uzak, pa treba biti oprezan. Ljeti je obicno uz to i guzva. Nadamo se da ce biti i to rijeseno. Ali to je dionica od nekih pola sata, pa nije strasno. Isplati se. Traje oko 7-8 sati do Bg. A sto se tice voza, meni se u principu pokazao ok. Jednostavno idem spavacim kolima i spavam u normalnom krevetu, stignem za 10 sati, a nisam izmorena kao poslije busa. Podrazumijeva se da je najudobnije avionom, osim ako imate neku fobiju, ali to su vec izuzeci.

Kako god odlucili, znajte da je ovdje toplo, divno vrijeme, neki se vec kupaju mada nije masovno... Ljudi izlaze, druze se, ima mladjih, starijih, nasih, stranih... Pocinje pravo ljeto! Dobrodosli u HN! :)
 
Ne znam koja je cijena, ali evo broja zeljeznicke stanice u Baru 085/312-210.
Ne znam za auto voz, ali kada sam je poslijednji put isla, spavaca kola su bila 30 eura u jednom smjeru. Meni je odgovaralo jer imam euro 26 karticu koja mi daje popust od 50% ma voz. Ako neko od vas ima manje od 26 godina moze da je dobije, za 8 eura i da je koristi svugdje i svukuda. Meni se bas isplatilo i to najvise za voz, ali i za muzeje, autobuse, frizerzske salone... Tako da bi i auto voz ispao povoljno.
 

Back
Top