BAR-HERCEG NOVI ILI PODGORICA-HERCEG NOVI
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: BAR-HERCEG NOVI ILI PODGORICA-HERCEG NOVI

Početnik
    Učlanjen
    10.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano BAR-HERCEG NOVI ILI PODGORICA-HERCEG NOVI

KAKVA JE PROCEDURA DA SE IZ BARA DODJE DO HERCEG NOVOG?
    MISLIM NA RASPORED AUTOBUSA I CENE KARATA.

I DA LI JE BOLJE DA IDEM IZ BARA ILI IZ PODGORICE ZA HERCEG NOVI?

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pretpostavljam da pitas jer ides vozom. Mislim da je lakse (jer se putuje samo ravno) iz Bara, ali mislim da su autobusi cesci iz Pg. Opet je najlakse da zoves informacije na 081 988, pitas za broj telefona autobuske u PG, pa u Br, pa nazoves stanicu jer oni definitivno mogu tacno da kazu.

Dobrodosli u HN! :wink:

Primećen član france (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Re: BAR-HERCEG NOVI ILI PODGORICA-HERCEG NOVI

Citat Original postavio dr_Vejn
    KAKVA JE PROCEDURA DA SE IZ BARA DODJE DO HERCEG NOVOG?
    MISLIM NA RASPORED AUTOBUSA I CENE KARATA.

I DA LI JE BOLJE DA IDEM IZ BARA ILI IZ PODGORICE ZA HERCEG NOVI?
    Bolje ti je iz PG naravno,Bar ti je skroz na drugi kraj, a i ne mozes za HN vozom!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio HEBEHA
    Pretpostavljam da pitas jer ides vozom. Mislim da je lakse (jer se putuje samo ravno) iz Bara, ali mislim da su autobusi cesci iz Pg. Opet je najlakse da zoves informacije na 081 988, pitas za broj telefona autobuske u PG, pa u Br, pa nazoves stanicu jer oni definitivno mogu tacno da kazu.

hvala

Početnik
    Učlanjen
    10.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio HEBEHA

hvala

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Nemoj ako ne moras!

Prijatelju, ukoliko ne moras, nemoj da ides vozom. Mozda mislis da ti je jeftinije ali zapravo kada ukljucis cenu voza + autobusa (od Bara ili Podgorice)+ svo ono maltretiranje (vukljanje prtljaga od zel. stanice do busa npr), mnogo je bolje a uglavnom i krace direktno autobusom od pocetne do krajnje destinacije.
    E sad, da smo mi normalna zemlja, svako bi mogao da priusti i avio kartu. Eto, kod "susjeda" je avio karta od Zagreba do Dubrovnika (Cilipa) oko 25 EVRA!
    http://www.hercegnovi.cc/home.php
    www.njivice.co.yu
    http://www.hercegnovi.com

Buduća legenda HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Podrazumevano

U pravu je prethodnik. Ili idi avionom do Tivta, pa onda busom do Novog, ili kolima lagano iz Beograda. Ma koliko da si loš vozač, do Podgorice ti treba najviše, ali najviše 8 sati... sa pauzama. Do Novog još najviše 3 sata. Voz je najgora varijanta.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Preko Rep. Srpske

Pa sad... Nisam siguran da je najbolja varijanta, kada je auto u pitanju da se ide preko Crne Gore (ako hoces do H. Novoga) ali dobro...
    Ja vec nekoliko godina ne idem preko Podgorice i moram da kazem da se niti jednom nisam pokajao zbog toga.
    Ipak, sve je stvar izbora tako da ljudi obicno na kraju izaberu ono sto su na pocetku odlucili.

Početnik
    Učlanjen
    28.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Preko Rep. Srpske

Citat Original postavio Thalasoma
    Pa sad... Nisam siguran da je najbolja varijanta, kada je auto u pitanju da se ide preko Crne Gore (ako hoces do H. Novoga) ali dobro...
    Ja vec nekoliko godina ne idem preko Podgorice i moram da kazem da se niti jednom nisam pokajao zbog toga.
    Ipak, sve je stvar izbora tako da ljudi obicno na kraju izaberu ono sto su na pocetku odlucili.

Kuda ides?

Guest

Podrazumevano Re: Preko Rep. Srpske

Citat Original postavio tijana2b

Kuda ides?
    u herceg novi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Road runner

Citat Original postavio tijana2b

Kuda ides?
    Pa idem na Visegrad, Gorazde, Foca (Srbinje), Gacko, Trebinje i H. Novi. Idem stalno tim putem i nemam nameru da ga menjam.

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Kolima je najbolje ici preko Bosne. Putevi su daleko bolji nego u SiCG. Upozoravm da je, cim odmaknete od granice sa RS, put los i uzak, pa treba biti oprezan. Ljeti je obicno uz to i guzva. Nadamo se da ce biti i to rijeseno. Ali to je dionica od nekih pola sata, pa nije strasno. Isplati se. Traje oko 7-8 sati do Bg. A sto se tice voza, meni se u principu pokazao ok. Jednostavno idem spavacim kolima i spavam u normalnom krevetu, stignem za 10 sati, a nisam izmorena kao poslije busa. Podrazumijeva se da je najudobnije avionom, osim ako imate neku fobiju, ali to su vec izuzeci.

Kako god odlucili, znajte da je ovdje toplo, divno vrijeme, neki se vec kupaju mada nije masovno... Ljudi izlaze, druze se, ima mladjih, starijih, nasih, stranih... Pocinje pravo ljeto! Dobrodosli u HN!

Zainteresovan član sara777 (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano

A da ideš auto-vozom?

Od Bara do HN nije tako puno ako ideš svojim kolima, a i nema pretovara kofera :wink: . Sve strpaš u kola, ti odspavaš i ujutro se malo provozaš do HN?

Mi smo tako išli jednom i nije bilo loše!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Auto-voz

Mislim da je auto-voz sada dosta skup.
    Da li neko zna koja je cena?

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ne znam koja je cijena, ali evo broja zeljeznicke stanice u Baru 085/312-210.
    Ne znam za auto voz, ali kada sam je poslijednji put isla, spavaca kola su bila 30 eura u jednom smjeru. Meni je odgovaralo jer imam euro 26 karticu koja mi daje popust od 50% ma voz. Ako neko od vas ima manje od 26 godina moze da je dobije, za 8 eura i da je koristi svugdje i svukuda. Meni se bas isplatilo i to najvise za voz, ali i za muzeje, autobuse, frizerzske salone... Tako da bi i auto voz ispao povoljno.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •